Skocz do zawartości

Zablokowane Młotek


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

skoro recenzowane jak najnowsze gry - to moze jakis osobny dział poświęcony oldschoolowym produkcjom? Jedna czy Dwie recenzje starych dobrych gier ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no chyba ogólnie żeby recenzje były obiektywne nie powinien pisać ich autor gry :P Ale wydaje mi się że mimo wszystko zwiekszyłoby to jakość recenzowanych gierek, bo nawet jeśli w danych 2 miesiącach nie wyszło za bardzo zadna dobre gra - to bach - wrzucamy aliens: attack on colony, albo moze nawet tego nieszczesnego backa ktos zrecenzuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To ja proponuję żebyśmy zaczęli z tym oldschool cornerem od drugiego numeru. A póki co mam prośbę:

 

W tym poście podałem jakie gry chcielibyśmy zrecenzować/zapowiedzieć. Parę osób już się zgłosiło i kilka tekstów powstaje (podpisałem je nickami autorów). Dalej jednak czekamy na chętnych do recenzji reszty. Na chwilę obecną są to:

 

Zapowiedzi:

- SouJah

- Twinsen

- Tanny

- Bumper Bustout 2

 

Recenzje:

- Mario Brawl Online

- Ark 22

- Gregg the Egg

 

Jeśli macie ochotę aby zapowiedzieć/zrecenzować któryś z tych tytułów to piszcie tu na forum. Linki znajdują się w tym poście. Liczę na was i z góry wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie ze jesli znajdzie sie ktos zainteresowany napisaniem zapowiedzi souljah to wysle temu komus jakąś bardzo aktualną wersję ;) a i sam mógłbym coś napisać ale to może od drugiego numeru najpierw zobacze jak to będzie wyglądać, i poszukam sobie jakis temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pieter: To twoja gra? :D Dostałem PM z tekstem, wrzucimy go do nowości ze sceny. Podeślij jeszcze jakiegoś screena. :)

 

@Propaganja: Jeśli nikt sie nie zgłosi, to ja chętnie napiszę zapowiedź SoulJah, więc tak czy siak możesz już gotować ekskluzywne demko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spiesz się, numer będę skręcał najprawdopodobniej podczas następnego weekendu. :) O ile wszyscy oddadzą teksty. :]

 

Przypominam, ze trzeba nam jeszcze chętnych do pięciu tekstów: dwóch recenzji (Mario Brawl Online i Gregg the Egg) oraz trzech zapowiedzi (SoulJah, Twinsen, Tanny). Przydałoby się napisać obydwie recki i chociaż dwie z trzech zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się chciałem zgłosić ;). Ale w końcu zdałem sobie sprawę, że pewnie nie dałbym rady nic napisać.

 

Teraz dziennie piszę po paredziesiąt maili i potem mam już naprawdę dosyć kompa (chyba że do grania w jakąś młóckę ;)).

 

Ale jak pismo wytrwa to w następnych numerach mogę się jakoś udzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy nie mogą zapowiadać własnych gier, bo będą nieobiektywni.
aff =/ Annihilation to moja gra ale zupełnie bez grafiki jak narazie ... Więc screena nie dam :P idę dalej nad nią pracować :P No chyba że uda mi się coś w wyskrobać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...