Skocz do zawartości

Kalkulator i edytor tekstowy


Hobik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic nie pisałem jacy to ja i Tymon jesteśmy wielcy, bynajmniej się nigdy z moderatorami nie spoufalam :P (no, są wyjątki :D) a zdobycie licencji na kod to nie jest wywyższanie się ani żaden szpan ... xP

 

A mógłbyś podać konkretny problem, jaki ci error wyskakuje, bo ja nie wiem, zresztą niedawno pisałeś też że ci działa wszystko... Więc o co chodzi...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleiłem wasz cod do draw w objekcie i wrzuciłem ten objekt na rooma i nic niewyskakuje mi żaden błąd ani nic wogule się niepokazuje w na roomie poprostu niedizała. Przypominam że chodzi mi o mozliwosc pisania i nic więcej okrojny edytor tekstowy z mozliwością tylko i wyłącznie pisania w jakimś okienku.

 

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lal ?? No ileż razy mam ci powtarzać, żebyś dał to nie przez "Piece of Shaisse" ale przez "Execute a Script" ! :P Robisz nowy script, tam wklejasz tą funkcję, robisz w Drawie "Execute a Script", ustawiasz odpowiednie argumenty i masz xP Bez argumentów ci nie pójdzie, jakie to muszą być wartości to jest na dole mojego pierwszego posta w topicu 4070... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzienki wiele mi to wyjaśniło ale mimo mojej amatroskiej gimnastyki mam błędy najpierw wyświetla mi isę mały błądzik argumencie width klikam ignore coś jakby isę wyświetlało ale neistety niezdązyło. Wyskakuje mi taki oto bydlak:

 

111lw0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już nie skomentuję tych waszych spekulacji na ten temat: jest jak jest, wszystko jest ok wystarczy wpisać liczby w argumentach i wszystko ładnie pięknie działa :D

 

@Tymon: Widzisz - i przejdziesz do historii jako współtwórca jednego z najbardziej popularnych śmieciowych kodów - o ja ale zaszczyt :o :D No tak btw. po co ja załatwiałem tą licencję ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Execute sript dałem w argumentach: o i argumencie 1 dałem lcizby (200) bo to miała byc długość czyli x było zaznaczone i wysokość Y było zaznaczone niestety ten sam błąd w 9linijce sryptu. Screen z tego błędu jest wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz któryś muwie i pytam. Mam wpisane liczby w w argumentach 200 i 200 potem w jednym jest with czy width cos takiego ktoś mi wcześniej tak kazał i to wszystko. A wy ciagle piszecie jakieś periodły które mi wogule niepomagają.

 

Np: "Funkcja real(string) zamienia tekst na liczbę (na przykład zmienna1='15' na zmienna1=15)." no fajnie zadowolony że isę popisąłes ? Zaimponowałes mi fajnie nie :) jestes cool też chcę być taki. A teraz chcę jasnej pomocy

 

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem trzeba zrobić. Napisać własny kod jeśli z cudzego korzystać się nie potrafi. Po za tym chyba sam nie wiesz na czym polega Twój problem.

 

Wrzucę Ci tu Twojego screena:

111lw0.png

Link do tłumacza online:

http://www.poltran.com/

I kombinuj, bo wszyscy od początku Ci to samo mówią.

 

I radzę zacząć sprawdzać pisownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co... Ja tu widzę też inny błąd... Nazwał obiekt "object pisanie" a jak wiadomo nie można używać w nazwie obiektów spacji... Bo to zły format i wtedy nie widzi obiektu... :P To tak tylko gwoli mej skromnej subiektywnej dygresji, ale radziłbym też zmienić nazwę obiektu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...