Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dam animkę za jakiś czas. Nie wszystko na raz. Oczywiście animacje nie są jakieś super skomplikowane - każda postać się kiwa, rzuca czary i obrywa po pysku. Łącznie kilkanaście klatek. Za to każda rysowana ręcznie. Efekt jest trochę jak w Street Fighterze.

 

Naprawdę Wam ta postać wygląda na 3d? Mi się właśnie wydawało, że to taki bardzo charakterystyczny styl rysunkowy.

 

Propaganja, jak wróce do domu, to wkleję kilka początkowych pomysłów, które dostałem od graficzki. Właśnie mają wielkie głowy i ostre kontury. Jak je tylko zobaczyłem to pomyślałem o Twoich grach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, przecież nie chcę psuć niespodzianki. Najwyżej dam jedną pełną animkę.

 

Fervi, a po kiego grzyba? Przeciez wtedy by nie działało pod Vistą, a GM 7 jest pod każdym względem lepszy od poprzednich wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza ten Mac... ech. Ale PO CO? Po co miałbym odwalać kawał roboty, żeby ktoś na upartego mógł z grubsza odpalić (bo i tak by dll nie działały prawdopodobnie) MAGI na Linuxie. Jak ktoś jest maniakiem Linuxa, to dobrze wie, że sobie nie pogra raczej.

 

Mac to inna sprawa, ale tu aż do następnej wersji GM i tak nie ma opcji na poprawne działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób 2 wersje, jedną zrób w GM 6 dla Linuxa, a dla Windows w GM 7, bo GM 7 nie działa pod Linux, a 6 działa, dzięki temu byś mógł mieć magi na systemy takie jak Linux, Solaris, Mac itp.

 

Fervi - dzbanie, ja odpaliłem pod wine MAGI. Gry pod gm 7 działają ale sam program nie ;p

 

Te... dzban, nie wychylaj się tak :]

Borek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem jak ty to robisz, bo ja mogę odpalić GM 7 a gier nie

GM 7:

http://img206.imageshack.us/img206/7829/zrzutekranulz0.png

Gra:

http://img144.imageshack.us/img144/7206/zrzutekranu1ry4.png

To jest szary obraz no nie ;]

 

Zresztą ja cały czas siedze przy wine i wiem co i jak, przecież piszę PowerXware

Przepraszam za taki duży post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy któryś z modów mógłby usunąć tego koszmarnie ogromnego posta (zresztą kompletnie nie na temat) z mojego biednego topicu <_< ?

 

Przeginacie dzieciaki! To jest temat o grze MAGI, a nie o "dzbanach" i ogromnych screenach tego co się komu odpala, a co nie. :angry:

 

I raz jeszcze - nie, nie będę się męczył z kombinowaniem jak odpalić grę na GM pod Linuxem, Solarisem, Basiciem, DOSem czy cokolwiek sobie tam jeszcze wykopiecie. Kompletnie nie widzę powodu, żeby coś takiego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A ja widzę, ponieważ coraz więcej osób przechodzi na Linuxa, ponieważ Wingroza ma tyle błędów, że się płakać chce, nie to, że Linux jest doskonały, jednak coraz więcej poprawek jest na Linuxa, a na Windowsa mniej

 

To widź dalej. Za offtopic zaraz warna dostaniesz i tyle. TeeGee wyraźnie powiedział, że nie będzie robił wersji pod inne systemy i koniec gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem jak ty to robisz, bo ja mogę odpalić GM 7 a gier nie

GM 7:

http://img206.imageshack.us/img206/7829/zrzutekranulz0.png

Gra:

http://img144.imageshack.us/img144/7206/zrzutekranu1ry4.png

To jest szary obraz no nie ;]

 

Zresztą ja cały czas siedze przy wine i wiem co i jak, przecież piszę PowerXware

Przepraszam za taki duży post

 

Niech żyje kogut:

 

ferviqx1.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mały offtop:

ja kjajak ja prubujepróbuję odpalić magii to pod koniec pisze failed to create direct music perforence i tak przy wszystkich grach gm tyle ze polowa po tym komunikacie normalnie sie wlanczawłącza i dziwekdźwięk jest a druga polowapołowa sie nie wlanczawłącza tylko wreczwręcz przeciwnie sie wylanczawyłącza

 

Idzie Wielkanoc, poproś od zająca o słownik ortograficzny. Warn.

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się powstrzymać

teraz mały offtop:

ja kja prubuje odpalić magii to pod koniec pisze failed to create direct music perforence i tak przy wszystkich grach gm tyle ze polowa po tym komunikacie normalnie sie wlancza i dziwek jest a druga polowa sie nie wlancza tylko wrecz przeciwnie sie wylancza

 

Już o przecinkach i ogonkach nie wspomnę, popracuj trochę nad językiem polskim, żeby łatwiej się czytało. :P

 

@Topic- ile lat mają te graficzki? Jeśli można wiedzieć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej w moim wieku. Jedna rok młodsza, jedna bodaj dwa latka starsza.

 

Millenium, szczerze mówiąc nie wiem co Ci się dzieje (Twój post jest trudny do zrozumienia trochę ;)). No ale jeśli to dotyczy wszystkich gier na GM, to przyczyna leży zapewne w Twoim kompie. Sterowniki i karta muzyki na pewno są okej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc w poprzednim poście chodziło mi o to że ja mam ubuntu i się pytałem jak ktoś grał w magii na tym że systemie ja nie mogę z błędem który opisałem pare postów wyżej to samo tyczy się gm7 zobaczę jescze gm6 ;p pisałem o tym tu ponieważ nie chciałem śmiecić na forum i zakładać nowego topicu w którym by nikt nie odpowiedział

 

SORKA ZA BŁĘDY ALE W UBUNTOWYM FIREFOXIE DOMYŚLNY POPRAWIACZ BŁĘDÓW JEST W JĘZYKU ANGIELSKIM ALE TO ZMIENIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc w poprzednim poście chodziło mi o to że ja mam ubuntu i się pytałem jak ktoś grał w magii na tym że systemie ja nie mogę z błędem który opisałem pare postów wyżej to samo tyczy się gm7 zobaczę jescze gm6 ;p pisałem o tym tu ponieważ nie chciałem śmiecić na forum i zakładać nowego topicu w którym by nikt nie odpowiedział

O przecinkach pan słyszał?

Ja grałem w Magi na Debianie. Sidzie bodajże. Globi grał na Kubuntu, więc w jakim celu płaczesz, że coś ci nie działa? Zainstaluj Windowsa -> problemy rozwiążą się same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

To jest tradycyjny błąd KAŻDEJ gry w GM gdy:

a ) nie masz DirectX 8

b ) nie masz karty dźwiękowej

c ) któryś ze sterowników grafika/muzyka uległ zawieszeniu w czasie pracy komputera.

 

W przypadku c) pomaga restart kompa i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...