Skocz do zawartości

Program do robienia gier na komórke


Hobik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Wiesz to zależy czy masz płaski dach na komórce czy nie. No i czy dach wytrzyma napór kilku osób, tak aby nie wpadły do środka, np. na węgiel (bo nie wiem co trzymasz w komórce).

 

A tak szczerze, to na komórkę gry pisze się głównie w javie - więc wątpię aby istniały jakieś kliki :] Niestety - programowanie w Javie będzie chyba wymagane (ale nie myl Javy i JavaScript).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze, to na komórkę gry pisze się głównie w javie - więc wątpię aby istniały jakieś kliki :] Niestety - programowanie w Javie będzie chyba wymagane (ale nie myl Javy i JavaScript).

 

Wydawca DarkBasica i 3DGM chyba miał taki clickowy program do robienia gier na komę, ale z tego co czytałem to obsługiwał średnią ilość komórek. Miał, bo z tego co widzę to już tego w ofercie nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

swietny programy do robienia gier na komorke: gVim, GIMP - OBA ZA DARMO!1one

 

tak serio, to zwyczajnie musisz sie nauczyc javy tudziez np. flasha (niektore komory obsluguja), jesli chcesz zrobic cos na swoj telefon. chcesz miec efekty swojej pracy, to najpierw wykonaj te prace..

 

whoops. data. whatever. pozdrawiam, przypadkowy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ty używasz, ale nie sądzisz że do pisania gier i programów lepiej jest używać jakiegoś zaawansowanego IDE ułatwiającym pracę dużo lepiej niż gVim? sly.gif i nie mówię tu tylko o większych projektach. sam też kiedyś pisałem tylko w Vimie (na windowsie w gVimie), ale po czasie dostałem olśnienia i zrezygnowałem, bo praca w takim IDE jest 2x przyjemniejsza :)

 

ale kto co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotfl, Spyro - ty mówisz, że Java rulez? Przecież to opensource, którego ty nie lubisz! Przecież to wytwór firmy która robi jedną z wersji Uniksa, systemu który bezcześci dziedzictwo przecudownego Windowsa! Przecież Sun - twórca Javy procesował się o Javę z Microsoftem i MS przegrał!

 

[ jakby nie było, dla mnie java rulez, unix rulez, windows sucks, microsoft sucks ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marm, parę wyżej: No właśnie, java rulez, bo jako jedyna sprostała na razie potędze MS'a w zwykłej rozprawie sądowej xd. Sun to n/c, ale javę lubię akurat za spore możliwości... Mobilne :P. Sun sucks, java rulez, unix sux, MS rulez, Windows® rulez xP (ja mam więcej rulezów, widzisz :D). Chociaż i tak na pierwszym miejscu zawsze będzie dla mnie poczciwy XML ;PPP

 

Poza tym, twoje rozumowanie w ostatnim poście jest całkowicie błędne: bez MS nie byłoby konkurencji w postaci Linuxa, więc i tak i tak byś tu nie pisał i nie miał byś porównania xP (które w tym wypadku jest dla mnie oczywiście całkowicie niesprawiedliwe ;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nawet nie ogranicza dostępu do komputera dla osób z internetu :) .

 

Marmot, doprowadzasz mnie do szału ze swoimi docinkami anty-windowsowskimi xD czy wiesz, że w 2007 roku najwięcej błędów systemowych (czytaj wydanych patchy) miał linux? najmniej ma na razie Vista (której i tak nie lubię xd) a na 2 miejscu jest Mac OS X (hah, to roxi!)? Więc łaskawie zamknij twarz (o, i spyro też!) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, doprowadzasz mnie do szału ze swoimi docinkami anty-windowsowskimi xD czy wiesz, że w 2007 roku najwięcej błędów systemowych (czytaj wydanych patchy) miał linux? najmniej ma na razie Vista (której i tak nie lubię xd) a na 2 miejscu jest Mac OS X (hah, to roxi!)? Więc łaskawie zamknij twarz (o, i spyro też!) :P

Jaki Linux? Miał najwięcej wydanych patchy bo jest non-stop rozwijany i wszelkie zgłoszenia użytkowników są poprawiane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obsluga w linuxie jest zatrudna.
zależy jakie distro. w Ubuntu prawie wszystko jest zautomatyzowane i większość operacji wymaga wyłącznie klikania i czytania jakie komunikaty wypluwa :)

 

Żeby zainstalować grę / program nikt sie nie obędzie bez komend. Dla początkujących to rzeź
prawdę mówiąc, to tylko do Wine używam konsoli. Cedega ma graficzny interfejs i nie ma problemu z instalowaniem gier. także początkujący pingwiniarz powinien poradzić sobie bez problemu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie: Windows dla normalnych użytkowników komputerów domowych (czyt. gracze itp.) i myślę, że firm, a Unix/Linux dla serwerów, osób które programują pod różne platformy (nie mówię, że tylko Linux, oczywiście Windows i inne jeśli takie są też :P), fanów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...