Skocz do zawartości

The crims


Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Co? Mów za siebie p-ter i powiedz ile ty masz lat żeby się tak ciągle upijać :/.

 

Hmhm, teoretycznie dałoby się to coś napisać w miarę prosto, ale bardziej zaawansowane techniki czyli np. automatyczna produkcja czegoś tam co parę sekund to już muszą być specjalne programy serwera. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Mów za siebie p-ter i powiedz ile ty masz lat żeby się tak ciągle upijać :/.

 

Hmhm, teoretycznie dałoby się to coś napisać w miarę prosto, ale bardziej zaawansowane techniki czyli np. automatyczna produkcja czegoś tam co parę sekund to już muszą być specjalne programy serwera. :]

jak tam dziadek bohomaz kocham to i Pmek doszedł do Ciebie nie wiem kaj biłem a lat mam 12 he he :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam dziadek bohomaz wkur... ze jestem najeb... kocham to i Pmek doszedł do Ciebie bo byłe nakur.. że nie wiem kaj biłem a lat mam 22 dla wyrozumiałych pozdro (propaganja) :)

 

gdybyś był narąbany tak jak to by wynikało z twoich postów to nie był byś w stanie w ikonkę od przeglądarki trafić myszką, a co dopiero cenzurę zrobić na brzydkich wyrazach. Moim zdanie probujesz coś komuś udowodnić, popisać się lub zaistnieć. Chcesz się popisać to stwórz jakąś fajną grę a nie piszesz jakieś bezsensowne posty przy których siedzę 5 min starając się odczytać co ty napisałeś. :blink: <_<

Edit: Jak na 22 letniego faceta to co robisz to głupota, zachowujesz się jak małoletni gówniarz, niedojrzałe dziecko. Nawalasz się i wchodzisz na forum aby się tym pochwalić <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Jak na 12 letniego faceta to co robisz to głupota, zachowujesz się jak małoletni gówniarz, niedojrzałe dziecko. Nawalasz się i wchodzisz na forum aby się tym pochwalić <_<

gów... mnie obchodzi co kto o mnie mysli depresja a co ja tu truje ciężko jest w życiu psychika pada, żałuje że pier... te głupoty komus!!! :(

 

EDIT: dzisiaj sam się z tego śmieje co pisałem, musze sobie wymyślic jakieś trudne hasło żeby na bani mieć problem z jego wbiciem...żeby nie wchodzić tutaj :) (co za baran ze mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uwielbiasz nawalać i pisac jakieś głupie posty to załóż sobie konto na epie i pisz na tamtym forum, albo wejdź na czata a nie zawalasz nam forum postami których i tak nikt nie może zrozumieć. Szymek prosi o silnik a ty tu nam piszesz jak to ty się lubisz "najeb...". Jak już sie chcesz pochwalić swoimi osiągnięciami w "najeb..." to rób to chociaż w schutboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P-ter, idź ze swoimi niedojrzałymi tekstami na inne fora. Trzymajcie się tematu.

 

Tak, teraz to mi bardzo miłego PM'a wysłał. Twoje rady rządzą niepodzielnie.

 

Black, nie wystarczy sam javascript. Jakby to było to zdolna osoba w parę sekund wyprodukuje 100x więcej surowców niż zwykli. No i jak ma sie produkować kiedy np. gracza nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...