Skocz do zawartości

Problem z Pc


p-ter

Rekomendowane odpowiedzi

No to lol. I masz. Pewnie Win nie zdążył wgrać najnowszych sterowników dla tego urządzenia i pewnie dlatego BIOS nie zdążył ich zaktualizować ;p Musisz poczekać na następną aktualizację Wina (ok. miesiąc :P) albo se z neta ściągnąć sterowniki.

 

Chociaż w tym przypadku i tak pewnie mało dadzą, bo z tego co widzę, to jest jakiś sprzęt dyskowy (masz może dyski RAIDO czy zwykłe na SCSI ?? A może niedawno podłączałeś jakiś dysk ??) więc sterowniki albo zostały na odłączonym urządzeniu, albo system nie mógłby zainicjować ich automatycznej aktualizacji... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lol. I masz. Pewnie Win nie zdążył wgrać najnowszych sterowników dla tego urządzenia i pewnie dlatego BIOS nie zdążył ich zaktualizować ;p Musisz poczekać na następną aktualizację Wina (ok. miesiąc :P) albo se z neta ściągnąć sterowniki.

 

Chociaż w tym przypadku i tak pewnie mało dadzą, bo z tego co widzę, to jest jakiś sprzęt dyskowy (masz może dyski RAIDO czy zwykłe na SCSI ?? A może niedawno podłączałeś jakiś dysk ??) więc sterowniki albo zostały na odłączonym urządzeniu, albo system nie mógłby zainicjować ich automatycznej aktualizacji... ;p

dzięki za pomoc a tak wogóle to mam jeden dysk na c i d podzielony i tyle nie wiem co jest grane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/ Więc pozostaje ci już tylko poczekać na aktualizację Wina, chyba że w BIOS-sie poszperasz, ale to może być trochę dla ciebie ryzykowne... Na razie spróbuj oczyścić rejestr itp., a później poszukaj samodzielnie sterowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś przywrócił ustawienia systemu do ostatnich działających??? Weź F8, gdy Winda się będzie uruchamiać i sprawdź tam z jakiej daty są ostatnio działające ustawienia. Jeżeli z nieodległej, to może spróbuj je przywrócić...

 

Ja mam ten sam problem, a nic się nie dzieje. Wyskoczyło mi w menadżerze urządzeń, że nieznane urządzenie ma niezidentyfikowany sterownik, który jest uszkodzony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...