Skocz do zawartości

Włatcy móch


rryk

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Włatcy móch

 

Gatunek: platformówka/strzelaninka

 

Opis: chodzisz czesiem, zabijasz panią frał, zbierasz bonusy np muchozola i kanapki, aby przejść poziom trzeba znaleźć najważniejszą rzecz z danej lekcji

Download: https://gmclan.org/up930_4_wlatcy_much_demo_new.html

Rozmiar pliku: 6855KB

Autorzy:Ja

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Ja no i Bartosz Kędzierski

Grafika:
Bartosz Kędzierski i ja

Muzyka:
Dziku no i Ja

Screeny:

czesio.jpg

czesio1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż plus za sam tytuł :D głos na początku :D prawie jak oryginał, ale tak gdy chodzisz Czesio lekko zapada sie pod platformę, druga sprawa można się zablokować jak skoczysz w platformę wyżej(http://img61.imageshack.us/img61/2314/zablokowanieby1.png)... muzyki nie słyszałem

dam edita z oceną jak przejdę kilka leveli.

 

EDIT:

cóż nie zdążyłem przejść dalej bo znowu się zablokowałem xD 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mówiłem o platformach (podłogach) są ostre i można sie nadziać a rund są 2 bo to demo w full ma być ok 9-12 a jak pisałem muzyka chodziło mi o głos na początku a muzyka podczas gry będzie dopiero w full wersji

Ps. full wersja będzie warzyć ok 8-16mb z czego 80% to sprity i dźwięki które tam będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, The Power bursts from The Wlatcy Móch !

 

Nie no, tytuł tytułem, ale wykonanie wykonaniem... Jak dla mnie, to niestety grafika bleee, i pełno bugów typu blokowanie się w platformnie... ;P Ale pomysł dość oryginalny :D

 

@Down: Aha... No jak tak, to podziw xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwala mnie animacja postaci xD z resztą trochę gorzej. Gra bardzo niedopracowana i zawiera pełno bugów:

-żeby strzelić ze zszywacza trzeba iść w jakimś kierunku

-czasami zacina się w platformie

-jak próbujesz pominąć "intro" i przechodzisz do menu gry narrator dalej nawija

- i wiele więcej

- na tle znajduje się adres jakiejś strony

nie wiem czemu ta gra zajeła ci aż 7 mb :o

Dopracuj to bardziej wyeliminuj błędy, poustawiaj maski i popraw grafikę i będzie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z szwaczem trzeba iść aby strzelać bo jakby tak nie było to jakby koleś stal do nas z przodu a nie ciągle w stronę w którą ostatnio szedł to by strzelał w stronę w którą ostatnio szedł czyli z ramienia a co do tego ze w tle jest adres strony bo z tam tąd pobrałem to tło i nie chce łamać praw autorskich a co do wbijania się w platformę to tego bugu nie da się zlikwidować,a narratora można ominąć jeśli przejdziesz do następnej rundy wystarczająco szybko a nad grafiką popracuje poproszę Bartka może z łaski swojej podeśle mi grafikę czesia, pani fral, i innych np. higienistki bo jest jeszcze higienistka ale pojawi się ona w 4 rundzie a demo sięga do drugiej, a i co do wagi pliku jest duża gdyż zapomniałem usunąć postaci tych co będą w przyszłych rundach a i większość obrazków oprócz backgrandów jest w bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli strzela się w powietrzu, to postać gracza traci swoje vspeed. "Idąc w powietrzu" i szybko strzelając możnal lewitować :lol: Przypuszczam, że do animacji ruchu postaci użyłeś osobnych obiektów.

 

Ocena (skoro to demo, to dodam "pół" na zachętę ;) ):

Grafika:6/10

Dźwięk:6/10 (...nazywam się Czesio :) )

Grywalność:4/10

Klimat:6,5/10

 

OGÓŁEM:5,625+0,5=6,125

 

...czyli 6 :P

 

EDIT: Spyro zaraz powie, że piszę "zue" liczby xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest całkiem niezła, bardzo podoba mi się intro :D zupełnie jak w oryginale. Szkoda tylko że czesio blokuje się czasem na platformach. Pokombinuj trochę z maskami aby rozwiązać ten problem. Na mnie gra zrobiła naprawdę pozytywne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak naprawdę to one nie są celowo

mam już wersje lite(niedługo udostępnię, tam już nie ma tego bugu) bo zostało mi zrobić jeszcze 2-3 rundy które będą w full

i najprawdopodobniej gra będzie kosztowała 2-4 zł ale specjalnie dla gmcalnowiczów dam full wersje ale bez licencji:D a i spox dla większości ludzi z sieci (tzw. kumpli) daje również bez licencji tylko dla osób z mego miasta których nie znam będę dawał za forsę:D marna to forsa ale jednak coś:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra będzie kosztowała 2-4 zł ale specjalnie dla gmcalnowiczów dam full wersje ale bez licencji:D a i spox dla większości ludzi z sieci (tzw. kumpli) daje również bez licencji tylko dla osób z mego miasta których nie znam będę dawał za forsę:D marna to forsa ale jednak coś:D

czy na wszystkim już trzeba robic forse, nic nie ma za darmo, wątpie że Ci ktos to kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhehe nie muszę wystarczy że oni nie pozwali youtube o to że 10000osób udostępnia odcinki Włatców móch bo ja z stamtąd to brałem więc ja nie ich sie pytałem tylko osób którzy udostępnili odcinki i oni mówili cytuję : " A bierz ile chcesz..."

A co do sprzedaży to jeszcze nie pewne:D sam powiedziałem najprawdopodobniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli kupno FF czy tej gry? Jeśli tej, to musisz być fanem tego serialu, ale bez przesady, płacić za skakanie po platformach i strzelanie ze zszywacza?

 

EDIT: Sorry, zauważyłem twój post na szczycie. Więc jesteś fanem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...