Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #16 - Głosowanie


Maximal

  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddajesz swój głos?

    • staniki
      1
    • ToMoEX
      2
    • Jaklub
      13
    • guXio
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Linki do prac:

 

staniki - http://www.gmclan.org/up1146_4_biegacz.html

ToMoEX - http://www.gmclan.org/up1592_4_MonkeyRun.html

Jaklub - http://www.gmclan.org/up444_4_roonner.html

guXio - https://gmclan.org/up613_4_Competition_apar..._the_world.html

 

Głosujemy!

 

Wyniki:

1 miejsce - Jaklub - 13 głosów

2 miejsce - ToMoEX - 2 głosy

3 miejsce - staniki i guXio - po 1 głosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Tomoexa. Gra Bielizny ma za dużo bugów (Mogę się poruszać na pauzie!), a gra Guxia jest nieporządnie wykonana (film większy niż gra!) i tylko dla dwóch graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegacz:

Na początku czeka nas niespodzianka. Programista nie potrafił chyba zrobić porządnego startu (np: z odliczaniem), więc otrzymaliśmy...pauzę!!! No trudno-biegniemy dalej. (pomińmy fakt, że przed zatrzymanie gry nalicza nam się już 25 "punkciorów", co może być także winą wolnego sprzętu) Tytuł dość szybko się nudzi, ale na początku gra się nawet ciekawie. Rozgrywki nie umila ani grafika, ani muzyka ;). Poza tym reszta bugów całkowicie zabija przyjemność z "zabawy".

 

Plusy:

-oklepany, ale nadal dobry pomysł

-przeszkadzajki, pomagacze

 

Minusy:

-grafika

-dźwięk (chyba nawet go nie było )

-realizacja kodu gry

 

MonkeyRun:

Miałem spore nadzieje co do tej gry, gdyż po włączeniu planszy moim oczom ukazała się całkiem (sim)patyczna małpka :P biegająca w górę (kocham ten rodzaj minigierek :) ). Tak jak w przypadku biegacza gra się na początku ciekawie, jednak omijanie po raz setny tych samych dziur jest bardzo nużące. Grafika wypada słabo, lepiej jest z muzyką (dobrze buduje klimat biegu jakąś mangową małpką ;) ) Napotkałem buga-raz dziura stworzyła się na "bandzie"

 

Plusy:

-oklepany, ale mimo to dobry pomysł

-muzyka

-grafika małpki

 

Minusy:

-grafika reszty

-nuuuuda!!!

 

Rooner:

Tytuł oryginalny (chyba celowe "oo"-nie wierzę w przypadkowość takich błędów :) ). Gra przedstawia się nadzwyczaj interesująco. Jest to zręcznościówka czystej krwi. Kilka rodzajów przeszkód wcale nie ułatwia nam zadania (ale umila grę), którym jest przeprowadzenie kangurka na koniec trasy wyznaczonej dla Niego. Levele są średnio przemyślane, robione trochę "na odwal". Bardzo dobre wrażenie robi oprawa audio-wizualna. Podczas gadki z robotem o mało nie pękłem ze śmiechu (You cammit destroy me!), jednak wierzę, że to celowo zrobiony błąd (albo ja nie znam zbytnio angielskiego xD EDIT: ten robot mówi chyba "cannot" ENDEDIT). Najgorzej zrealizowano klocki, które przesuwamy kursorami-wystarczy na początku levelu przytrzymać kursor w lewo lub w prawo i w "magiczny" sposób przeszkoda chowa nam się za roomem.

 

Plusy:

-oprawa audio-wideo

-grywalność

-pomysł (dość oryginalny, mało wykorzystywany)

 

Minusy:

-"klocki"

-(prawdopodobny minus) błędy językowe ;)

-"odwalone" levele

 

Competition apart from the world

Tytuł wygląda dość interesująco, niestety...nie miałem jak tego sprawdzić z powodu braku "drugiego pierwiastka ludzkiego" :P

 

Ogólnie za minutę, dwie głos oddam na...Jakluba :thumbsup:

PS. Chciałem się sprawdzić jako recydywista (tzn. recenzent :P ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia oddaje swój głos na Jakluba. Gierka jest bardzo wciągająca. Podoba mi się też to że gracz jest stopniowo wprowadzany w zawiłości gry. Muzyka również przypadła mi do gustu. Wg. mnie ta gra jest najoryginalniejsza ze wszystkich z tej tury. Dla mnie bomba :thumbsup:. Chyba zaraz sobie ją przejdę jeszcze raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...