Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online WERSJA 0.60


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to temat powinien być zamknięty bo jak można rozmawiać o wersji 0.60 skoro jej jeszcze nie ma? Uniknęło by się tylko zbędnych postów typu "nie mogę się doczekać", "a co tam będzie?".

 

dobra sry za off top ale dla mnie to morpg(a jaka jest fabuła i cel gry w alamorze ??cwaniaku emot11.gif )

W MMOPRG'ach cel gry to zazwyczaj zabijanie mobów i zdobywanie coraz to lepszego ekwipunku i lvl'u. Fabuła, jak Borek wspominał ma być, chociaż nie za dobra, ale zawsze :)

 

Ps. Kurcze, wciągneliście mnie do tej rozmowy teraz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież mówię, że Almora to RPG ale że grasz z innymi w necie jest to MMORPG. Ludzie naprawdę jesteście tak niekumaci?! Ileż można mówić! Skończcie już tę rozmowę! Off-topic na całego! Patrysław, rozdaj warny, bo powiedzieć to za mało jak widać, nieprawdaż SADAM?!

Problem w tym, ze rozmowa jest na temat, a wszyscy userzy staraja sie robic za włazodupy, i udawac modów, i to jest aktualnie najwiekszym problemem kazdego forum. Straszenie warnem jest jeszcze zabawniejsze, najbardziej gdy ktos nie ma przywilejów. Jezeli Pat uzna, ze nalezy zrobic porządek, to go zrobi, i powstawia warny tym, ktorzy na nie zasluzyl, a wy powinniscie siedziec cicho, jak na usera przystało.

 

Widze ze wiele sie zmienilo od tamtego czasu, to forum zamienilo sie w jedną wielką wazelina spoleczna ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa mać! Rozmowa NIE jest na temat bo temat dotyczy wersji 0.60 a nie znaczenia słowa MMORPG, RPG czy innego skrótu! Nie bawię się w moda ani go nie udaję ale ludzie, z tego tematu wylewa się off-topic! Załóż inny temat... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

To ma być post z sensem i odnoszący się do tematu?

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Codziennie 10% do przodu. Na pewno nowa wersja będzie gotowa za dwa dni.

 

A co do drop party - mam bardzo złą pamięć i mogę zapomnieć i nie wiem też, kiedy serw będzie ONLINE. Jeśli mi się uda, to jakby co, będę na imprezce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zamykam ten temat, to co tu się dzieje jest po prostu niepoważne. W tym temacie powinny pojawiać się wypowiedzi na temat nowej wersji Almory, opierając się na przedstawionej przeze mnie liście zmian i błędów. Czyli czy podobają wam sie zmiany, albo co należy jeszcze do nich dodać itp.

Jak widać temat przeistoczył się w wojne, dlatego zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...