Skocz do zawartości

Zablokowane Almora a płatności


ego5000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po to są testy, żeby działało, a dotacje zwiększają możliwości. Co do komercjalizacji to nie takie trudne, jeden kolo po okresie 1,5 roku ze słabej gierki zrobił komercyjny produkt i może nie kosi dużej kasy, ale jednak pokazuje to, że jest to możliwe gdy się ma zapał. Co do konkurencyjności, tyle jest gier i jakoś ludzie w nie grają, każda gra ma szanse na osiągniecie jakiegoś poziomu graczy. Czas pokaże, to dopiero pierwsza faza na etapie trwającym znacznie dłużej, po roku funkcjonowania pełnej gry można dopiero ocenić w jakim kierunku zmierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na temat napiszę, że możesz zrobić dotację albo tak zwane konto premium (ale tu dotacje lepsze bo żadnego podatku, ale używał będę określenia PU [premium user])

 

Możliwości PU:

-Zaklęcie które daje ci wygląd jakiegoś potwora (tylko wygląd)

-Kupno w sklepie z "zabawnymi" przedmiotami

-Złoty kolor nicka

-Dostęp do NPC Joker który zawsze ma jakiś fajny dowcip

-Możesz sobie kupić papugę która siedzi ci na ramieniu i możesz ją uczyć mówić (ale to już trochę roboty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale większosc ludzi nigdy nie grała w tą grę... Jeżeli serwer jest online przez dwa tygodnie na pól roku...

Trzeba się było wcześniej zarejestrować. :]

 

Częściej serwerm? Jeśli na miejscu Borka, płaciłbyś za serwer do niedokończonej gry w wersji alpha, grubą kasę, no to mogę pogratulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazywajcie tego kontem premium :) To jest po prostu dotacja, nie chcesz płacić/nie masz funduszy? Nie musisz, nikt przecież nie każe :) Po prostu jest to dodatkowy gadżet w zamian za dotację, który trwa przez miesiąc, inaczej nie może być, ponieważ każdy dałby po 5 zł i wszyscy chodzili by w nieskończoność z różnymi bajerami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z wymianą kasy z rl na wirtualną jest do kitu. Bo wtedy gra traci klimat i powstaje 2. tibia. ;/

A co do płatności to radzę przelewy, bo na smsach Borek nie dostałby nawet połowy naszych pieniędzy z SMSa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre :D Tak zrobię, to nie jest aż tak dużo roboty, a efekt będzie bardzo cieszący :D

 

Miło patrzeć jak mistrzunio piszę, że wykorzysta twój pomysł :)

Chociaż można by dla ubogich dać darmową papugę ale byłby wtedy dostępny tylko jeden typ papugi (jeden wygląd) a na bardziej egzotyczne papugi już potrzebna dotacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobisz Borek możliwość kąpieli w wodzie? A skoro to temat o płatności (a stał się o dotacjach) to dla tych co dali dotacje w sklepie z "zabawnymi" przedmiotami kaczuszka do kąpieli XD

 

no nie przesadzajmy, bo zaraz będzie napadanie banków, uprawianie seksu i zrzucanie bomby atomowej. Nie można przesłodzić Almory, bo będzie zbyt słodka. :P Myślę żeby po prostu zrobić sklep z rzeczami niedostępnymi dla "nie premium" graczy. Papuga też dobry pomysł, ale wprowadź blokadę *ładnych słówek* bo nauczą ich mówić różnych ciekawych zdań :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo że odblokowuje się NPC dealer i mozna kupić od niego jakieś magiczne grzyby albo almorskie zielsko :lol2: nie no szczerze - to dobrze że dotacje nie wpływają na statsy i bonusy itp. wystarczy ze w realu łatwiej ma ten co ma więcej pieniędzy, a almora może być takim małym syjonikiem gdzie miliony ( :P ) graczy z całego świata wspólnie sieczą demony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przelewik 0,50gr. Dawaj numer, przelewam tą złotówkę :D. I tak co miesiąc. Za rok będziesz miał ode mnie 12zł! ;3

taa dobrze by było.. z moich wyliczeń wynika ze 6zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh ale Wy macie pomysły :D:D Na razie numeru konta nie podam, ponieważ chcę wszystko wykonać zgodnie z planem. Wyjdzie Almorka, to podam numer, wówczas każdemu będę mógł nabić od razu miesiąc korzystania z gadżetów, a tak to będę musiał zapisywać i dopiero później realizować. Po prostu będzie mi wygodniej jak podam razem z wypuszczeniem gry :) ale to bardzo miłe z Waszej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh ale Wy macie pomysły :D:D Na razie numeru konta nie podam, ponieważ chcę wszystko wykonać zgodnie z planem. Wyjdzie Almorka, to podam numer, wówczas każdemu będę mógł nabić od razu miesiąc korzystania z gadżetów, a tak to będę musiał zapisywać i dopiero później realizować. Po prostu będzie mi wygodniej jak podam razem z wypuszczeniem gry :) ale to bardzo miłe z Waszej strony :)

 

a co jak pewnego dnia zastasz 9832648916 próśb o premium? będziesz spędzał dnie i noce na dawaniu bonusów? :P nie sądzisz że lepiej skorzystać z jakiejś usługi SMS? i za kod będzie premium, wtedy nie będziesz musiał siedzieć i każdemu przydzielać premium xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...