Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online NOWA WERSJA


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ... mój ojciec ma neta od GTS a tam raz na miesiąc są jakieś 0,5 h awarie a u mnie jest prawie zawsze net ;] Z tym restartem to nie wiem najpierw trzeba było zobaczyć czy pada i co ile i czy wogóle będzie padać .... trzeba będzie zrobić tak by nie padał ;/ ;p

 

Hehe a kto se nie chce pograć ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moze spytam o cennik uslug Roba mam nadzieje ze odp.

 

50$ za minutę muzyki. Niedawno się reklamował na kilku forach. Sam go przekonałem, żeby darował już sobie darmowe produkcje - jest na to stanowczo za dobry. Za taką muzę jaką ma MAGI czy Almora płaci sie zwykle około 100$/minutę, a tu nam chłopak za darmo taki kawał roboty odwalił.

 

Sorry za offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Uruchamiam ''Almore''. Idę do sklepu po dwie cole. W domu je piję. Jem obiad. Oglądam telewizję. Idę na impreze. Wracam i widze na monitorze: Loading-2% PLEASE WAIT. :P :) :D :lol:

 

Ja muszę mieć internet włączony? Bo tworzę postać i lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypijesz piwo, albo wino, to jesteś po prostu pijany LOL to nie jest żaden błąd, dziwne że się nie skapnąłeś.....

<_< Rany, wiem mam na mysli ze ekran dyga ale jak chodze to nie przesowa sie za postacia, kumasz? Wraca do postaci jak wytrzezwieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypijesz piwo, albo wino, to jesteś po prostu pijany LOL to nie jest żaden błąd, dziwne że się nie skapnąłeś.....

 

Czyżby nawiązanie do polskiej gry Wiedzmin :) tylko że w wiedzinie jak sie schlejesz to mozesz paść xD i wtedy mogą cię okraść xD

 

PS: Bardzo ciekawy dodatek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest błąd, nie możesz iść daleko jak jesteś napity jak nie powiem co :D

Aha... No cóż, w takim razie śmieszny dodatek, o ile pamiętem w Tibii też jest coś pdobnego tylko, że tam postać zmienia kierunek chodzenia (raz wlazłem na ogień przez przypadek jak się upiłem w Tibii :P )

 

Tak czy owak nabiłem ten 15 lvl to pora na jakieś uwagi, czyż nie? :-) A więc...

 

Podoba mi się grafika, muzyka, efekty dźwiękowe, co większe bugi są usunięte (nienawidziłem tego buga "only sound". Zresztą kto lubi bugi...) Czasem irytuje mnie to, że mimo, że serwer jest online, wyskakuje connection failed, ale to już wina serwera nie gry, a przynajmniej tak mi się wydaje. Przydał by się też serwer 24/7 ale z tego co widziałem parę postów wcześniej to prace są już w toku :) Mam tylko nadzieję, że jeżeli serwer Borka będzie 24/7 to postacie z serwera Ranmusa zostaną przeniesione.... Albo żeby 24/7 był serwer Ranmusa :)

Większych bugów nie wykryłem. Z mniejszych to ciężko się czasami wychodzi z lochów, ale to już mówiłem.

No i dobrze by było jakby w następnym update był by trade i party system, więcej itemków, a przedewszystkim potworków i spelli. A tak pozatym to nie da się zlikwidować konieczności reconnecta po śmierci? Jak się padnie kilka razy pod rząd to robi się to irytujące ;) To chyba na tyle.

 

EDIT: miki, dasz link do userbara Almora player?

 

EDIT2: Kiedy będzie online! Czemu tu tak pusto! :( :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos odpowiedziec na pytanie ? Bylo juz takie cos w dziale drobne bledy ale tam nikt nie odpowiedzial... Co zrobic aby gra chodzila szybciej ? Zmniejszylem detale jak tylko moglem... A po wylaczeniu gry pisalo tylko ze malo pamieci wirtualnej czy cos takiego... prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zwiększ pamięć wirtualną, bo im niższe detale, tym gra musi szybciej i dokładniej je kompresować oraz ujednolicać, więc potrzeba do tego większego rozmiaru pliku stronicowania... Ktoś tam powiedział, jak to zmienić ale powtórzę: Klikasz prawym na Mój komputer -> Właściwości -> Zaawansowane -> W polu "Wydajność" klikasz "Ustawienia" -> Zaawansowane -> W polu "Pamięć wirtualna" klikasz "Zmień" -> ustawiasz "Rozmiar maksymalny" na dowolną wielokrotność połowy liczby początkowej... I tyle xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zwiększ pamięć wirtualną, bo im niższe detale, tym gra musi szybciej i dokładniej je kompresować oraz ujednolicać, więc potrzeba do tego większego rozmiaru pliku stronicowania... Ktoś tam powiedział, jak to zmienić ale powtórzę: Klikasz prawym na Mój komputer -> Właściwości -> Zaawansowane -> W polu "Wydajność" klikasz "Ustawienia" -> Zaawansowane -> W polu "Pamięć wirtualna" klikasz "Zmień" -> ustawiasz "Rozmiar maksymalny" na dowolną wielokrotność połowy liczby początkowej... I tyle xD

No dobra... Nie do konca zrozumialem ale moze tera mi pomozesz... Wchodze tam gdzie mowisz... i na dysku C mam max pamiec 768 a na poczatkowej 384

A gra jest zainstalowana na dysku D niewiem czy to wazne ale mam ustawione na dysku D Kontrolowanie pamieci przez system czy jakos tak... mam wolne 3 G+

Nieznam sie na tych rzeczach wiec moze mi cos podpowiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już zostanie tak, że gracze ze słabszymi kompami mają mniejsze szanse na przetrwanie i na szybką grę od tych, co mają lepsze kompy? Borek, zamierzasz to zostawić? Bo wydaje mi się, że ignorujesz posty, w których użytkownicy o tym piszą. W ogóle nie odpowiadasz na nie, nie dajesz znaku życia, że chcesz to naprawić. Nie ma sensu grać w Almorę, jeśli się ma słaby komp, bo razem z FPS'em zmniejsza się szybkość postaci. Jedni mają szybsze, drudzy powolniejsze postacie po ci pierwsi mają lepsze kompy. Kolega kiedyś sie mnie zapytał, czemu tak wolno idę. Odpowiedziałem mu, że mam FPS na połowie. :/ Nie można tak tego zostawić, bo to by było

BARDZO NIESPRAWIEDLIWE
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek, daj LittleFishowi serwer, ale dodaj jakieś nowe stwory, lokacje...!

Wiem, że to nie temat o bugach, ale...

1. Potwory uciekają do tyłu gdy zbliżasz się do nich podczas walki, więc jeśli za nimi jest kamień... to się blokują!.

2. Jak złoto wypadnie, to może wpaść do drzewa!

3. Czasami, gdy serwer jest offline mogę jeszcze chodzić dopóki nie wezmę "Zakończ proces", bo disconnect nie działa

4. może to nie bug, ale chamskie. Nie możesz strzelać z wioski, ale możesz strzelać do wioski

5. wciśnij "I", zrób aby w inventory był przynajmniej jeden przedmiot i wciśnij "A", co widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLOODZIK! Nie rozumiesz? nie wiele się da z tym zrobić i to nie wina borka tylko qrde programu w którym została zrobiona gra! Game Maker nie jest za wydajny a w szczególności w takich grach! Ciesz się że w ogóle odpaliłeś almore u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...