Skocz do zawartości

Zablokowane 3d game maker


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo wiem, o czym ty mówisz, miki. O_o Ze strony bi.prv.pl możesz ściągnąć grę Piwnica Pani Frani, jest ona zrobiona w tym programie i już niejedna osoba ją odpaliła. Ale fakt faktem, że The 3D Game Maker jest badziewny i strasznie ograniczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge ci odsprzedać za 10 zł (o ile znajde i ne jest zaniedbana do tego stopnia, że nie działa) XD. A tak na serio, to zapomnij o tym progrmie, jest denny, zobacz sobie moją pierwszą gre w 3d zrobioną w gm, prosty labirynt, jednak jest 100 razy bardziej rozbudowaną grą od najbardziej zaawansowanej gry zrobionej w 3dgm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

3D gamemaker to szajz dla pieciolatka. ja juz jakos na początku podstawowki mialem programowanie w LOGO, a potem w BASICU i niektorzy juz zaczeli robic pierwsze gierki, wiec w dzisiejszych czasach osmiolatek moze spokojnie w gamemakerze robic wypasione gry. A wogole to w gamemakerze 6.1 moża zrobic smemu 3D gamemaker a nawet coś lepszego ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak w sumie masz racje, ze nie chce sie uruchomic. Jak masz w folderze sam plik .exe to widzisz tylko title screen a pozniej juz czarno...

trzeba dodac plik konfigurujący ekran. Otwierasz notatnik i wpisujesz:

[SETTINGS]
blitflipmode=1
blitoverdraw=0
runtimetest=1
windowmode=0

 

i zapisujesz jako setup.ini

 

jakby nie zadziałało to zmien ostatnią linijke na

windowmode=1

 

i powinno zadzialac.

 

3D gamemaker to mega szajz. Juz lepiej kupic za 15 $ SILENT WALK FPS, gdzie możana swoje modele dodawac i tekstury oraz projektowac lewele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak w sumie masz racje, ze nie chce sie uruchomic. Jak masz w folderze sam plik .exe to widzisz tylko title screen a pozniej juz czarno...

trzeba dodac plik konfigurujący ekran. Otwierasz notatnik i wpisujesz:

[SETTINGS]
blitflipmode=1
blitoverdraw=0
runtimetest=1
windowmode=0

 

i zapisujesz jako setup.ini

 

jakby nie zadziałało to zmien ostatnią linijke na

windowmode=1

 

i powinno zadzialac.

 

3D gamemaker to mega szajz. Juz lepiej kupic za 15 $ SILENT WALK FPS, gdzie możana swoje modele dodawac i tekstury oraz projektowac lewele.

 

No, modele możesz zassać, zawsze dodatkowe 8 do każdego a plansze możesz robić ;p a tak apopo jest patch do t3dgm, że możesz na xp robić ;p

 

Niewiem czy to wtym dziale

Ale mam pytanie gdzie mogę znaleść "3d game maker" ????

 

Kupić za 30 zł w Lemie (Empiku)

Zassać z emule i napisać do mnie o polską wersję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam, a może mnie jednak pomożecie. ja jednak chciałbym popróbować w the 3d gamemaker-ze. Ale mam pewne problemy. kiedy zapisze gre jako "save as standalone" czyli do pliku .exe to przy uruchomieniu tego pliku pojawia misię błąd "runtime error - error 9", lub "runtime error - error 136" PROSZĘ WAS LUDZISKA O POMOC. po drugie prubowałem zrobic tak jak mi kazał "Pager" ale też nie pomogło za pierwszym razem "[sETTINGS]

blitflipmode=1

blitoverdraw=0

runtimetest=1

windowmode=0"

wyskakuje mi "Errorinfo. Runtime error: Error 36

line number:14856

command number:8001

internal error code:0

p1:text

p6:0

p8:0

p9:0"

Zaś za drugim posunięciem z różnicą " windowmode=1" coś takiego

"Errorinfo. Runtime error:error 136

line number:2153

command number:8001

internal error code:0

p1:scene

p3:1

p4:1

P5:1

p7:0

p8:1

 

podkreślam że mam windows Vista a z tego co wiem to program ten kaszani się czesto na windows vista. Prosze o pomoc, co mam zrobic aby gry chodziły mi w osobnych exe.kach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam to znowu ja. już mam po problemie uruchomiłem gre z ustawieniami pagera. Są pewne problemy podczas uruchamiania gry aczkolwiek działa. Jednak mam inny problem jak zrobiłem drugą grę i zapisałem do .exe, to kiedy uruchamiam tą drugą grę w innym pliku nawet na innym dysku, zawsze uruchamia mi się ta pierwsza która jest gdzieś upchana w jakimś tam folderze. proszę o pomoc jak zrzucac inne gry i by otwierały się one każda z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciało Ci się szukać tego tematu sprzed 4 lat żeby napisać w tym programie grę. To żałosny program w którym każda gra ją zrobisz polega na tym samym. Ściągnąłem go kiedyś. Ściągałem go ze 3 godziny po czym godzinę się pobawiłem i usunąłem z dysku ale jeśli masz ochotę się dalej w nim bawić to naprawdę respect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...