Skocz do zawartości

Zablokowane Handel - Kupie/Sprzedam


Harlan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zdążę zrobić to jeszcze w wersji 0.60, ale chcę wprowadzić tablice ogłoszeniowe w mieście z informacją o itemach do sprzedaży :), tylko problem w tym, że nie wiem jakby to odbiło się na łączu jakby każdy zaczął wpisywać oferty. Myślałem nad limitem np. 3 oferty przypadają na jednego gracza ( logowanie na inne konto odpada, ponieważ przy wpisywaniu oferty będzie wymagany LVL min. np. 10 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W panelu pisania ogłoszenia dać 3 części; nazwa, staty i cena, z limitem znaków. Krótko, zwięźle i na temat, zamiast 3 ogłoszeń na gracza, może być jedno z możliwością wymiany do 5 przedmiotów). Zresztą liczba ta może być zależna od ceny, tanio jeden item, im więcej zapłacone, tym więcej można wymienić.

Po upłynięciu jakiegoś czasu mogłyby się kasować. Np. limit od kilku godzin do max 5 dni, też zależnie od ceny. I tu cena się mnoży za liczbę i czas, czyli zawsze jakoś to ograniczy natłok ogłoszeń.

Znając życie i fora, jak da się za dużą swobodę, to ludzie ją nadużywają. Trzeba wszystko upraszczać i trzymać ich na dystans, żeby z ogłoszenia nie wypływały zbędne farmazony... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zamiast samodzielnego pisania ogłoszeń , do wyboru co sprzedaje , za ile lub za co , nic i koniec . Znacznie by uprościło szukanie przedmiotów. Im prościej tym lepiej. Gdyby sami mieli pisać ogłoszenia , zrobiło by się tam z pewnością spamowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, po prostu najlepiej było by zrobić, że przy pisaniu ogłoszenia klikasz na dany item, wpisujesz cene i wsio, ewentualnie krótki opis do 20 znaków i tyle :) bo faktycznie jak każdy zacznie pisać "Sprzedam niesamowicie zajefajny miecz ATK+1000, tanio itp."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy, to mogą sobie zrobić fanowskie forum i w dziale handel urządzać pogawędki...

Po to są fora , grze by to nie szkodziło, a wygadaliby się do woli...

Zresztą to co zbędne w grze może być na forum gry, tutorial i takie tam sprawy...

 

. . . :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby zrobić funkcje "stall" np. item na sell do inventory i później klikasz na magiczną ikonkę i wybieramy przedmiot cenę itd. chyba każdy wie o co mi chodzi, oczywiście wpisywało by się tytuł stoiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby zrobić funkcje "stall" np. item na sell do inventory i później klikasz na magiczną ikonkę i wybieramy przedmiot cenę itd. chyba każdy wie o co mi chodzi, oczywiście wpisywało by się tytuł stoiska

 

Dobry pomysł z tym "stallem" :D Polepszyło by to handel xP Można by jeszcze zrobić takie coś jak licytacje że ktośby jakiś przedmiot wystawiał na licytacje i by się o niego targowało(tylko nie wiem jak by to w praktyce miało wyglądać ;p) :] Ale i tak wpierw trzeba zbalansować itemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do stall jestem BARDZO sceptyczny. Nie dość że pojawiają się setki afkrów którzy nie tylko robią lag na serwie, to dodatkowo zajmują miejsce zwykłym graczom. Jeśli na serwerach będą ograniecznienia co do liczby osób online, lepiej żeby ich nie było.

 

@EDIT

A jeżeli już koniecznie miałaby być funkcja sprzedawania przedmiotów kieidy jesteśmy offline, lepszym wyjściem (przynajmniej w mojej opinii) byłby system aukcji jak w WoW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Stall jest świetnym pomysłem... w innych grach sięsprawdza, to dlaczego by nie w Almorze ?? Z drugiej jednak strony jeśli Borek byłby w stanie zrobić system aukcyjny... w tym przypadku nie ma chyba wątpliwości, że jest to lepsza propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, to wracając do tematu ;]:

 

sprzedam :

 

5 (red robe)

1 (red hat)

1 (snake wand)

1 (skull wand)

1 (wand of sun)

1 (sword of lord)

2 (silver ring)

2 (anubis ring)

2 (spell of health)

2 (spell of fireball)

1 (stone of fire)

2 (stone of strencz =] )

 

i wiele innych.

 

Piszcie na private. :D

 

EDIT:

 

Oprócz tego:

 

1 (hawk armor)

1 (spell of poison missle)

1 (helmet of hell)

1 (fire shield)

1 (jakiś taki armor, co poleciał z busha xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 (spell of poison missle)

Za ile? Musi być <= 50% ceny podstawowej.

 

Za to ja mogę sprzedać:

- Wand of destruction

- Magic Bow

Jeśli w zamian dostanę zaklęcie inne niż: kula ognia, leczenie, deszcz ognia i deszcz kamieni to dostanie te dwa itemy free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co mam na sprzedaż:

 

itemsvz1.th.jpg

 

Wymienie sie jedynie za rzeczy wymagajace Wisdom, agility i magic power (typowe dla postaci idącej w magię) lubtez różdzki i zaklęcia, niespotykane nawet w secret shopie (tych nie ma w secret shopie, dla niewiedzących)

 

Oferty skladac w grze. Dostepny jestem pod nikiem "Harlan" (pamiętać z duzej litery).

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam :

 

- 1 chaotic armor (49 def)

- 2 advanced pants (22 def)

- 5 holy spears (damage 75-135) - broń dwuręczna

- 2 poison spears (damage 65-125) - broń dwuręczna

- 2 spells of poison missile

- 3 fire swords

- 1 ghost sword

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...