Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A teraz coś do wszystkich: Almorki nie ma sensu porównywać do dzisiejszej Tibii. Owszem tibia to w porządku gra, lecz jest teraz na poziomie wieloletnich update'ów. Zastanawiam się czy ktoś z was widział chociaż pierwszą, no dobra drugą wersję tibii ? Syf, śmieć, gówno nie warte uwagi. Almora jak na tak wczesne stadium rozwoju jest o niebo lepsza niż Tibia na początku i to coś znaczy. Domyślcie sie co :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#up

Ale 1 tibia byla w 1999 a mamy 2007.

Sadzisz ze Almora wygladalaby jak dzis gdyby wydawali ja rowno z Tibia?

poprawka.. 1997 roku xP ale almora naprawdę jeżeli nie była by robiona w gmie i bardziej zoptymalizowana by była to miała by szanse przebić tibię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy nie możecie przestać? Nie rozumiem dlaczego porównujecie Tibie z Almorą. CipSoft ma o wiele wiele większy kapitał odemnie, ich stać na serwery, na grafików ( chociaż grafa mi się nie podoba ) na reklamy itp. Tibię tworzą profesjonaliści, a już na pewno wiedzą dużo na temat sieciowych gier.

 

Almora to Almora, powstała przez jednego gościa ( nie licząc muzyki ) i nie ma sensu tutaj dyskutować co jest lepsze, a co gorsze. Tibia ma swoje klimaty a Almora swoje... To że GM słabo dźwiga takie gry, to już druga sprawa i dlatego zawsze istnieje plan B :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan B? lol, a co to? :P

 

A ja sobie nie zagram bo admin robi sobie dru... xD

 

Nerwy mi puszczają xD Bachory mulą neta a admin g... nic nie robi. Na umowie było 30kB/s a tak mamy 5kB + ping 2sek. Fajnie co? Chętnie bym zagrał w Almorę 0.60 ale wątpię czy to zrobię... Pewnie zanim admin zacznie się obijać wyjdzie 1.00 xD Chyba że ojciec w końcu się zlituje, ulegnie moim prośbom i zmieni dostawcę xD

 

Porównywanie gier zwykła rzecz. Powinien powstać dział Flame :P Pod względem optymalizacji i wymagań Almora nigdy nie przebije chyba żadnej gry ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia jeżeli chodzi o mmorpg jest fenomenem grywalności... Pewnie z początku graczy przyciągnął rozmiar Tibia... który wynosi jakieś 8mb (nie wiem jak tam w nowych wersjach) a potem jej prostota ale z kolei rozbudowany świat jak i możliwości... I zgadza się Tibia jest tworzona z kasą i przynosi pewnie duże dochody... Tibie zaczęli tworzyć trzej studenci w 1995r... I jak mówi Borek Almora to Almora... wątpie że w najbliższym czasie powstanie gra która przebije grywalnością Tibie chociaż jej spada... Ale to nie znaczy że w Almore nikt nie będzie grał można stworzyć dobrego mmorpg podobnego do innych... By dorównać Tibi trzeba wymyśleć coś nowego co będzie odróżniało danego mmorpga od reszty... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomalas a słyszałeś kiedyś o czymś takim jak World of Warcraft, Guild Wars, Lineage I i II, Everquest, City of Heroes lub taki Anarchy Online ? Przypuszczam że nie. Krótko mówiąc szystko to przebija Tibie tak bardzo, że nie da się tego ująć w słowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gruby słyszałem w Lineage II grałem o wiele wiele dłużej niż w Tibie wyobraź sobie więc źle przypuszczałeś... i przeczytaj dokładnie co pisałem... Tak pod względem grafiki i innych badziewi przerastają Tibie... ale np.: minusem L2 jest to że zajmuje jakieś 4gb gdyby zajmował 8mb to pewnie przebił by Tibie pod względem GRYWALNOŚCI... A gra jest żeby w nią grać a nie żeby tylko ładnie wyglądała nie mówie że w gry które wymieniłeś nikt nie gra ale napewno mniej osób niż w Tibie chociażby dlatego że jeżeli chcemy grać na oficjalnych serwerach bez opłaty się nie obędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gruby słyszałem w Lineage II grałem o wiele wiele dłużej niż w Tibie wyobraź sobie więc źle przypuszczałeś... i przeczytaj dokładnie co pisałem... Tak pod względem grafiki i innych badziewi przerastają Tibie... ale np.: minusem L2 jest to że zajmuje jakieś 4gb gdyby zajmował 8mb to pewnie przebił by Tibie pod względem GRYWALNOŚCI... A gra jest żeby w nią grać a nie żeby tylko ładnie wyglądała nie mówie że w gry które wymieniłeś nikt nie gra ale napewno mniej osób niż w Tibie chociażby dlatego że jeżeli chcemy grać na oficjalnych serwerach bez opłaty się nie obędzie...

 

Tibi sie nie da wytlumaczyc dlaczego ludzie w nia graja tylko trzeba zagrac, nie da sie wytlumaczyc dlaczego ludzie w nia graja.

Duzo ludzi gra tez by poznawac nowych ludzi, pogadac z nimi na Tibi, pojsc gdzies (swiat jest dostatecznie duzy o.O). Dla mnie najwiekszym osiagnieciem w tibi jest to ze w domku mam cenne rzeczy a mam zaproszonych kolegow i wiem ze nic mi nie ukradna ;) To jest dla mnie wazniejsze od levela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dział

GMCLAN Forum > Nasze produkcje > Tibia > Dyskusje o grze

 

czy

 

GMCLAN Forum > Nasze produkcje > Almora - Online > Dyskusje o grze

 

???

 

A tak poza tym to:

1. Dziś wychodzi pierwsza wersja Almory - Online.

2. Tibia ma 10 lat to może porównajmy 10-cio latka z noworodkiem i zapytajmy kto ma więcej przyjaciół, na to samo wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gruby słyszałem w Lineage II grałem o wiele wiele dłużej niż w Tibie wyobraź sobie więc źle przypuszczałeś... i przeczytaj dokładnie co pisałem... Tak pod względem grafiki i innych badziewi przerastają Tibie... ale np.: minusem L2 jest to że zajmuje jakieś 4gb gdyby zajmował 8mb to pewnie przebił by Tibie pod względem GRYWALNOŚCI... A gra jest żeby w nią grać a nie żeby tylko ładnie wyglądała nie mówie że w gry które wymieniłeś nikt nie gra ale napewno mniej osób niż w Tibie chociażby dlatego że jeżeli chcemy grać na oficjalnych serwerach bez opłaty się nie obędzie...

A co ma rozmiar gry do jej grywalności?! W przypadku tych lepszych, płatnych MMO trzeba po prostu znaleźć sobie dobrego private servera lub opłacać konto... np.: teraz w L2 jest bardzo fajny, klimatyczny server Supreme z rate'ami X5 (to i tak bardzo mało) - czasem opłaca się chwilę poszukać i ściągnąć większą instalkę, niż znów włączyć tibie. A co do ilości graczy, bo tym to już mnie rozwaliłeś- sprawdzałem teraz player status tibi- 28000 graczy online... WOW- ponad 8 milionów aktywnych kont... hmmmmm... to tylko 285 razy mniej graczy! Nie mówiąc już o innych MMO. A grafika i inne badziewia, jak np. muzyka... wpływają na grywalność, a nie ją zastępują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochote napisać coś do waszej kłutni ale tego nie zrobie do dostał bym warna ............chodciaż................

 

.........sądzę że ZAMKNIJCIE MORDY !!!!!!!!!!!!!!!!! :P

 

Jeżeli coś miało by świadczyć o tym co jest lepsze czy gorsze od czegoś innego to trzeba pomyśleć co najbardziej przeszkadza...............

NP. gram w Mu online i mam 65 :P LV hmmmmmmmmm........... myśle sobie co mi to daje ..............Moge zabić mocniejsze potwory , zdobyć more expirience :P ale co dalej.............znowu mocniejsze i mocniejsze ??...................dlatego mi takie gry sie nudzą.................Ale gdybym nie musiał wbijać lv żeby być dobrym .........no może troche od czasu do czasu .............. to miał bym czas na ryby właśnie ....... na pieczenie kiełbasek przy ognisku(to może byćpomysł :P ) na gadanie z kumplami lub zbieranie na troche lepszy fajnie wyglądający ciuch ..........

Dlatego sobie myśle że gdubym ja robił MOORPG (mało prawdopodobne) to zrobił bym go tak żeby to czy wygramy walke z potworem nie zalerzało tak bardzo o d lv ( których bym może wogóle nie robił ) tylko od tego jak będziemy machać myszką .......czy uda nam sie trasić lub zablokować cios.......... żeby zdobywać żeczywiste doświadczenie jakiego styleu walki używa szkieletor a jakiego guard................I wiecie co..................jak gralem w gothica nie nudził mi sie bo wiedziałem że mam co robić dalej ...............więc gdyby zrobić tak że do 100 lv ( licząc mniejwięcej jak w tibi bo różnie tego dają) ciągną cię wymuszone ( nie zabardzo ale trochę ) questy ..............naprzykład właśnie celnym blokiem uratowałem życie i zadałem śmiertelny cios w prawy bark barbarzyńcy, a tu wpada nasz kumpel (prawdziwy) i mówi że gospodarz w karczmie ma dlanas pilną informacje na temat zaginonego rubinu w górach :P...................

 

 

Widać fantazja mi ruszyła jak nigdy. Ale może będę dla kogoś natchnieniem :P Pozatym myśle że takie posty też należą do obowiązków(?) beta testera ....................

 

 

...........................KONIEC.............................. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...