Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie! Tyle razy pisałem o tym, że nie ma tu podzielności na Wojownik i Mag. Każdy jest wojownikiem, ale może być wojownikiem magicznym i rzucać dodatkowo czary.

 

 

Co to za przyjemnosc z grania gdzie kazdy jest taki sam. Czy nie po to gramy w rpgi zeby stworzyc unikatowago bohatera ktory swoimi umiejetnosciami bedzie nam jaknajbardziej odpowiadac ? Bo w obecnej sytuacji mamy doczynienia z magami ktorzy za te sama cene co wojownicy zadaja 2x wiecej obrazen, z wojownikami majacymi 2x mniej hp niz magowie oraz z postaciami hybrydami ktore do 20 lvla beda siedziec na wolfach ;)

 

Proponowal bym pewne zmiany w balansie miedy "klasami" ktorych tak bardzo chcesz uniknac no ale nie ma co sie produkowac skoro projekt (notabene bardzo ciekawy) jak wczesniej okresliles jest spisany na straty.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest delikatnie przegięcie oczekiwać wszystkiego w fazie BETA testów. Nie jestem UbiSoftem, ciągle poprawiam błędy i nie dam rady wszystkiego robić na raz. I nie zgadzam się, że balans postaci jest zły, bo np. JakimPL wykreował postać z naciskiem na czary i od dłuższego czasu lata już po Deep Forest gdzie nie jest łatwo. Ja natomiast mam postać na 21 LVL tzw. w/g Was wojownik i również mogę sobie pozwolić na walki w DF, on ma LVL 30, a ja 21 i tylko dlatego aż tak głęboko tam nie wejdę jak on. Walczyliśmy na arenie, to czarami nieźle zamiata, ale w zamian za to mieczem też potrafi ładnie oberwać.

 

Najpierw trzeba się skupić na błędach, a później na ostatecznym balansie. Ta gra nie leży na półkach sklepowych i nie trzęsie niczyim portfelem. Proponuje wobec tego podejść do tej gry od innej strony i nie rzucać się jak fan GTA na GTA IV.

 

Ostatnia sprawa, to fakt iż każdy ma swój gust. Jedni wolą 100 klas, drudzy 5, a trzeci w ogóle. Wszystkim niestety nie da się dogodzić, a ja robię grę tak, jak mi się podoba – tym bardziej, że jest za darmo. Udowadniając, że to prawda wystarczy obserwować ruch na serwerze - zawsze ktoś gra ( czyli są ludzie, którym wszystko odpowiada, tak samo jak są i tacy dla których ta gra jest do dupy )

 

Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydaly by sie nowe spele i wandy w sklepie bo mam caly depot itemow dla woja typu soul armor, frozen pantsy, demon sword a dla maga nic ;/ dzis zlozyl by mnie 23 wojownij z tego powodu ze wiekszosc inventory zajmuja mi manaski a dla life potionow niema miejsca, przydalo by sie np. kupic dodatkowy "plecak" np. za 2kk

wojem gra sie duzo trudniej na poczatku, ja od 16 chyba lvla latalem z tym najmocniejszym spelem ze sklepu i w 7h wbilem 30lvl [2dni]

teraz na tym 30lvlu padlem 12x i mozna powiedziec ze stoje w miejscu ;/

a wojem na 30lvl potrzeba min. 20h ale za to pozniej taki mag nie ma najmniejszych szans gdy ten uzywa np. golden sworda i nawala po 200+ gdyz postac magiczna nie posiada praktycznie eq, a spele coprawda teraz czesciej trafiaja ale hity nie wchodza tak czesto jak np. takiemu wojowi 23lvl z fire swordem....

drugim problemem nie sa lagi ale kombosy, przy 7 graczach, 0 lagow gralo sie poprostu wysmienicie ale taki hollow sciagnal mnie na hita [tzn. takie szybkie combo ze zdaleylem zobaczyc tylko hit ~~170 a mialem full hp czyli 301 ;p] teraz [na lagach] potrafie zabic takiego hollowa ze nie ruszy sie z miejsca, tylko gorzej chodzic wtedy po loot

 

mam nadzieje ze znajdzie sie kasa na server i wyjdzie tak dlugo oczekiwana wersja z numerkiem 1 i zakoncza sie beta testy, ktory w gruncie zeczy sa mile :P

 

edit///

@down postaraj sie pisac dobrze, jak tez zle pisze i mam problemy z ort a worda niemam, firefoxa nie lubie ale zastanawiam sie nad tym co pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o łunikach to zampomnieli? Nie mają ani dużych hitów ani dobrej zbroji. (najgorsze jest to że najleprze pancerze wymagają dużo wiznadom) :( Uważam że powinny zostać wprowadzone specjalne przedmioty dla łuczników. :hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We are working on known bug of instant killing players by nobody. We are sorry for Your lost experience in game, but don't forgot it's still BETA stage version. Also We know about a killer called ShadowKiller that hunting on other players. We can't block his account, because he isn't cheating. He is playing all nights and leveling up so fast. He got just a warning message from us. This is a BETA version of the game, and there is no rules yet, but this isn't good to kill everybody all times. Please test the game and have fun. If You really want to killing go to the PVP arena.

Chciałbym zwrócić uwagę na to, że "noc" dla Amerykanina będzie kiedy indziej niż dla Niemca, więc to jest takie wyrażenie...ekhm. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chce rekawice, helmy, spodnie i buty, które wymagają wisdom, vitality i ew. magic power.

 

Borek, jak wpływa magic power na obrażenia od magii? dodaje, mnoży, mnoży przez procent?

 

Oto krótka historyjka z naszej wyprawy:

Zerbaliśmy w dungeonach 4 osoby. Idziemy. Nagle mnie wywaliło (tj. almora sie zacięła i musiałem zminimalizować, wcisnąć zamknij i poczekać). Gdy wróciłem, to pojawiłem się w mieście (dowiedziałem się, że jeden z tej drużyny zginął). Gdy poszedłem do dungeonów, zastałem tylko 3 osoby. Zaatakowaliśmy kilka ghostów i jeden znowu zginął. Zostałem tylko ja i JakimPL. Poszliśmy inną drogą, niestety zapomnieliśmy, że po drodze był ghost. Zaczęliśmy go atakować (czarami, jak większość drużyny). Niestety padłem i nie wiem co później Jakim zrobił.

Dokładnie byli tam: LightMatthew, JakimPL, Evolution, Lolek.

 

PS. ile jest sklepów w Almorze? znalazłem tylko 2 (Alebra, Deep Forest)

 

E: Sorki, dwa razy wcisnąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakimPL wykreował postać z naciskiem na czary i od dłuższego czasu lata już po Deep Forest gdzie nie jest łatwo. Ja natomiast mam postać na 21 LVL tzw. w/g Was wojownik i również mogę sobie pozwolić na walki w DF, on ma LVL 30, a ja 21 i tylko dlatego aż tak głęboko tam nie wejdę jak on. Walczyliśmy na arenie, to czarami nieźle zamiata, ale w zamian za to mieczem też potrafi ładnie oberwać.

 

 

Na deep forest tez latam juz na 24 lvlu tylko ze 1 combo i loguje sie w miescie. Co do Jakima, to jego szybkie expienie polegalo na staniu w sklepie i rzucaniu czarow gdzie potwory nie moga Cie dosiegnac.

 

Co do tego ze jest to projekt niskobudzetowy. Zdaje sobie z tego sprawe i doceniam prace w niego wlozona.

 

 

Dalej skoro juz zaczelem chcialbym zadac kilka pytan.

 

Niektore najlepsze przedmioty dla "wojownika" wymagaja wisdom. Czy to konieczne ?

Jak wiadomo jest to faza BETA czy planujesz kiedys ukonczenie projektu i reset postaci czy tez uzupelniasz tylko teraz to co uwazasz i nie masz zamiaru wiecej rozwijac almory.

Czy masz w planach poprawienie zrzerania pamieci?

 

EDIT: no i jeszcze czy nie mozna by wylaczyc cofania sie postaci po zadaniu ciosu ? Przez to aby stoczyc efektowna walke musze stac pod sciana a to czasem powoduje kicki.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Jakima, to jego szybkie expienie polegalo na staniu w sklepie i rzucaniu czarow gdzie potwory nie moga Cie dosiegnac.

Przecież to nie działa...

 

Właśnie, chciałbym aby w Almorze nie zawsze po śmierci pojawiało się w Alebrze. Wolałbym, żeby można było wybierać checkpointy lub coś podobnego, np. checkpoint w Alebrze, Deep Forest, Dugneonach i Forgotten Tower. Nikomu nie chce się tak łazić w tę i spowrotem. Oczywiście może być aktywny jeden checkpoint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie działa...

 

Właśnie, chciałbym aby w Almorze nie zawsze po śmierci pojawiało się w Alebrze. Wolałbym, żeby można było wybierać checkpointy lub coś podobnego, np. checkpoint w Alebrze, Deep Forest, Dugneonach i Forgotten Tower. Nikomu nie chce się tak łazić w tę i spowrotem. Oczywiście może być aktywny jeden checkpoint.

 

Wczoraj dzialalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie Borek pytanie. Od czasu gdy expienie staje się wyjątkowo nudne, nachodzi mnie cheć zwiedzenia ciekawych miejsc obecnej mapy. Pisałeś wczesniej ze świat ma wymiary 17000x17000, co jednoznacznie znaczy ze świat ma kształt kwadratu. Toteż moje pytanie brzmi, jak dostac sie na dolne czesci mapy ? Chodzilem podziemiami, probujac dostać się na poludnie obecnego świata, ale w miejscu w ktorym na 99% mialo być przejscie na dól, stoi Dungeon Keeper informując "There's no way out" (czy jakos tak :P).

Skoro nie ma wyjscia, to w jaki sposob mam się tam dostać ? Kolejne pytania: Gdzie jest forgotten tower, gdzie mogę się zmierzyć z lepszymi przeciwnikami, gdzie mogę znalesc lepsze wyposazenie ?

 

Dolaczam screena, tą czesc obszedlem nie znajdując odpowiedzi na nękające mnie pytania...

 

mapa1mw2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszliśmy inną drogą, niestety zapomnieliśmy, że po drodze był ghost. Zaczęliśmy go atakować (czarami, jak większość drużyny). Niestety padłem i nie wiem co później Jakim zrobił.

 

Co miałem zrobić - wróciłem :).

 

Na deep forest tez latam juz na 24 lvlu tylko ze 1 combo i loguje sie w miescie. Co do Jakima, to jego szybkie expienie polegalo na staniu w sklepie i rzucaniu czarow gdzie potwory nie moga Cie dosiegnac.

 

To rozwiązanie mimo wszystko okazało się mało efektywne (efektowne też - to było mało ekscytujące). Nie było także zbyt bezpieczne - sprowadzanie potworów do jednego miejsca czasami mogło się skomplikować, gdy na drodze stanął inny, nieprzewidziany potwór ;).

 

Poza tym czar "Falling Rocks" strasznie laguje grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie o te itemy, o to ze wymagaja nie potrzebnych skilli. Zaraz wam powiem jak ja to widze. I nie bronie tu Borka, bo tez mnie to troche wkurza, ale szanuje to, bo to jest jego gra i mi to az tak bardzo nie przeszkadza.

 

W sekretnym sklepie sa zbroje praktycznie rowne, jedne ktore wymagaja wisdom (lekko lepsze), drugie bez takiego wymogu. Jezeli jakis czlowiek (postac) chce miec lepsza (magiczna) zbroje, musi miec dostatecznie duzo sily, zrecznosci, jak rowniez madrosci magicznej aby pozytecznie z tej zbroi korzystac. Ja jestem "wojem" i mam taki sam dylemat (musze pakowac w wisdom), jednak daje to tez plusy, takie ze bede mogl korzystac z czarow. Co nie oznacza ze musze ta zbroje miec. Ktos kto jest "magiem" potrzebuje sily to zalozenia takiej zbroi. Borek oparl to wszystko na rzeczywistym swiecie (tak ja przynajmniej sadze)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie o te itemy, o to ze wymagaja nie potrzebnych skilli. Zaraz wam powiem jak ja to widze. I nie bronie tu Borka, bo tez mnie to troche wkurza, ale szanuje to, bo to jest jego gra i mi to az tak bardzo nie przeszkadza.

 

W sekretnym sklepie sa zbroje praktycznie rowne, jedne ktore wymagaja wisdom (lekko lepsze), drugie bez takiego wymogu. Jezeli jakis czlowiek (postac) chce miec lepsza (magiczna) zbroje, musi miec dostatecznie duzo sily, zrecznosci, jak rowniez madrosci magicznej aby pozytecznie z tej zbroi korzystac. Ja jestem "wojem" i mam taki sam dylemat (musze pakowac w wisdom), jednak daje to tez plusy, takie ze bede mogl korzystac z czarow. Co nie oznacza ze musze ta zbroje miec. Ktos kto jest "magiem" potrzebuje sily to zalozenia takiej zbroi. Borek oparl to wszystko na rzeczywistym swiecie (tak ja przynajmniej sadze)...

 

Brawa dla tego Pana - widać, że wie o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co przed chwila powiedzialem popre przykladem:

 

"Co z tego ze wiesz do czego sluzy mlot kowalski, skoro nie bedziesz mial sily zeby go podniesc"

 

Jezeli ktos nie z kumal to juz tlumacze:

 

"Co z tego ze wiesz do czego sluzy mlot kowalski (masz odpowiednia madrosc), skoro nie bedziesz mial sily zeby go podniesc (nie masz dostatecznej sily)"

 

;)

 

EDIT: #Borek - ano sie wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek, ja proponuje dodać do sklepu w "deep forest" jakiś lepszy "helmet" bo ten "Poison Helmet" to już nudny jest xP. A z potworków wyskakują mi same rzeczy które są słabsze od tych co mam... <_< Aktualnie expie na bushach.

 

 

z Hollow mozna zdobyc lepszy helm.

 

Jako ze w temacie od bugow cisza zapytam sie tu czy wy tez macie tak czeste connection losty (co 5-15min.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bardzo rzadko, zanim od nowa ściągnąłem 0.60 (żeby nie mieć tych błędów z grafiką).

 

Proponuję dodać:

- więcej czarów ;] Które nie zadają obrażeń, ale np. podpalają, paraliżują, trują, wysysają manę...

- wcześniej wspomniane checkpointy

- przywoływanie stworów

- więcej stworów (chodzi mi o to, że każdy postępuje drogą: bug-snake-wolf... a powinno być kilka stworów w tej samej "kaście")

- NPCa, który przyjmuje jakieś specjalne itemy typu Ancient Cup i daje za to kasę

- zaklęcia defensywne (fire shield, regeneration)

 

To tylko propozycje.

 

PS. Co to za 4 kwadraciki obok napisu Mana w lewym górnym rogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie... mialem to juz wczesniej powiedziec.

 

* Fajnie by bylo gdybys zrobil takie legowiska roznych stworow (np. stada wilkow przed grota z wodzem na czele - wodz oczywiscie jakis troszke mocniejszy i dajacy lepszy ekwipunek i wiecej expa).

* Przy okazji (moze kiedys), latwiej bedzie zrobic proste questy :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze w temacie od bugow cisza zapytam sie tu czy wy tez macie tak czeste connection losty (co 5-15min.)

Ja takie mam od czasu do czasu.

 

A wlasnie... mialem to juz wczesniej powiedziec.

 

* Fajnie by bylo gdybys zrobil takie legowiska roznych stworow (np. stada wilkow przed grota z wodzem na czele - wodz oczywiscie jakis troszke mocniejszy i dajacy lepszy ekwipunek i wiecej expa).

* Przy okazji (moze kiedys), latwiej bedzie zrobic proste questy :jezor:

* Jestem za. Fajne były by takie legowiska potworów.

* Apropo qusetów: Kiedy będzie jakiś quest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek ten ShadowKiller dalej zabija!!!!!!! Jak szlem na bushe(podzielić sie hop coląxD) to zaczal do mnie strzelac z luku........ mysle ze trzeba go troche jakos uspokoic... a propos pisalem ci wczoraj na pm, gracz Harlan siedzial w deep forest, zaatakowaly go bushe, zginalby gdybym nie wzial ich na siebie. dobra z jednego wypadl anubis ring , on chcial go spowrotem, ok oddalem bo mam jeszcze jeden w schowku (chce ktoś coś kupić? mam dużo różnego stuffu) a on po wszystkim mnie zabił.... potem po respawnie nic nie powiedzialem do niego obrazliwego a na koncu bylo-i'll never 4give u.....on said-ok so come..... poszlem i zabil mnie znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szedlem sobie spokojnie na exp a tu kto wypadl? Shadowkiller, i bum exp w pupe, trzeba cos z tym zrobic bo nie mozna spokojnie poexpic -.-

 

#Down

Tak, jasne, szkoda ze wali po 100 z tej swojej rozdzki co sekunde -.- Walnal we mnie 115...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zbierzmy sie w kilka osob i pojdzmy go zabic Ja tam go jescze nigdy nie spotkalem, a jak go spotkam to predzej on zginie

!!! Wiesz, który on ma poziom?! 40 miał dwa dni temu, a teraz pewnie 50! On mnie zabija jednym trafieniem! Ale jeśli Borek doda zaklęcie Paralyze to go wytniemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ten temat ale mam pytanie. Czy almora pójdzie na tym kompku i czy będzie mocno laggować?

Proc: AMD duron 851 mhz

K. Graf: Ninvidia GeForce MX 440 65mb(jak grałem u kuzyna to było dobrze on miał taka sama k graficzna tylko jego procesor miał 1.67ghz

RAM: 512.

 

Na razie almory odpalić nie mogę z powodu głupiego błędu w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...