Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

hoho to będzie masakra na premierze :D powiedzcie mi tylko o której godzinie!! byłbym w stanie czekać całe dnie i noce :D a jeszcze naprawione błędy, większy świat, nowe potworki!!! haha! też chyba se szampana kupie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@up

 

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Widziałem coś takiego. Odliczało ile do końca szkoły. Po wielu poszukiwaniach znalazłem kilka skryptów, ale nie działały i końcu sobie darowałem. Może komuś innemu chce się w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, a na czym miałem się wzorować na Tekkenie? :)

 

Almora to jest MMORPG i ciężko tu wymyślić coś innego niż walkę z potworami, experience, kupowanie przedmiotów itp. Każdy MMORPG jest podobny do jakiegoś innego RPGa. Jedynie można dodawać różnych smaczków, w MU nie połowisz ryb i się nie upijesz. W Almorze jest to możliwe, ale np. w Tibi tez można się upić, czyli co? Almora powstała pod kątem Tibi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się z kimś tym podzielić.

Ściągnołem Mu-online i musze powiedzieć że to właśnie na tej grze wzorował sie Borek . Wiele rozwiązań z mu pojawia się w Almorze :/

Ja bym bardziej stawiał na tibie,ale mmorpg to mmorpg potwory,bronie i zabijanie więc borek na niczym się nie wzorował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie mmorpg to wspolne chodzenie z qmplami na potworkii i wogole pvp , wojny gildi itp

 

Wg mnie jak pvp bedzie ciekawe i bedzie duzo ciekawych czarow , i oczywiscie mozliwosc walki miedzy graczami , zakladanie wlasnych klanow/gildi to almora moze odniesc sukces .

 

Oczywiscie jak borek bedzie wprowadzal co jakis czas jakies uptade aktualizacje to mysle ze gra bedzie miala duzo fanow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia wymiata !! ... no ale tylko wersja na komórki ;p ale te starsze wersje, bo w nowszych Cipsoft spieprzył wszystko podobnie jak w normalnej Tibii. No dobra koniec offtopa.

Zobaczymy czy Almora będzie sławna jak Tibia i tym podobne darmowe mmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby - ee ty nie widziałeś Almory w akcji. Wystarczy, że wejdziesz do miasta, połowisz ryby, posiedzisz przy ognisku, pogadasz to od razu można poczuć klimat. Rozwalanie i siekanie potworków to tylko jedna z części tej gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby - ee ty nie widziałeś Almory w akcji. Wystarczy, że wejdziesz do miasta, połowisz ryby, posiedzisz przy ognisku, pogadasz to od razu można poczuć klimat. Rozwalanie i siekanie potworków to tylko jedna z części tej gry :)

 

Dla twojej wiadomości Kubx grałem w całą betę od początku do końca więc nie mów mi prosze, że nie widziałem tej gry w "akcji" :] A tak btw. to grałeś kiedyś w mmorpgi ? Nie pytam o tibie bo tam nie ma party z podziałem expu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby - Trochę się pomyliłem w poprzednim poście, bo miało być "chyba nie grałeś w " itd. Ta grałem w różne MMO, Tibia na pc to gra nie na te czasy, kiedy grafika 3d ma przewagę w grach 2d. No ale grafika to nie wszystko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...