Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

no bo to tak jakby kubica jeździł fiatem 126p - talent się marnuje i tyle tongue2.gif

A w BMW Sauber to się nie marnuje??? ;P

Almora napisana w jakimś innym, lepszym i bardziej rozbudowanym języku programowania na pewno by wyszła jeszcze lepiej (lub przynajmniej by nie "tła się" na sporej liczbie konfiguracji. ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

wiesz, ja myślę, że jeżeli chodzi o samą grę, to niewiele by się zmieniło, natomiast działanie było by na bank płynniejsze. Myślę, że kolejna część (nie wersja, tylko część) gry, będzie już w czymś innym pisana. W końcu z samym zagadnieniem gry online Borek zapoznał się już wystarczająco dobrze, teraz tylko kwestia zmiany języka (np. ja bym nie chciał z GML na C przejść, a przynajmniej z rok by mi zajęło dojście do podobnych efektów, jak tu już od dawna umiem :P)

 

A co do kubicy - no to i tak się marnuje, ale na fiacie to był szczyt marnowania :P Ale tak samo jest z domorosłym samodzielnym programistą - jest jak takie BMW Sauber - umie dużo, ale mu skrzydła podcinają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zrobil nam borek nadzieje i nic sie nie dziaje :sp_ike: ;/ tylko powiedzial cos jakiemus gm forum ;/ zadam rownego traktowania i nowych poufnych informacji dla wszystkich ;/ aha i jeszcze 1 niespodzianka juz nie wyjdzie bo juz wszyscy tak dlugo czekaja az do znudzenia ;/ jestem szczery niestety ;/ wogole juz sie zaczynam bulwersowac juz zdazylem grac w : lineage 2 , wowa , ragnarok , tibie (2 dni w to gowno ale zawsze cos;/ z nodow) , i inne . Wes borek sie postaraj i powiedz dokladna date juz jak mowisz ze gra jest juz praktycznie skonczona. i nie gadajcie mi zebym nie popedzal bo teraz powiem to POPEDZAM :P i wiem ze wy tez ludzie chcecie zeby to jak najszybciej powstalo i nie jestescie znudzeni tym czekaniem ? jak ta gra niewyjdzie do 20 to gram w Cabal online nowego mmorpg ktory wlasnie 20 wychodzi . no sory ale juz dlugo w nadzieji czekalem. Borek ale doseniam twoja wytrwalosc do projektu , poswiecenie wiec tylko cie popedzam :twisted:

 

 

Sorki za bledy ale nie chcialo mi sie po . jak wogole je zrobilem nacisnac shifta i wogole.Zebyscie :P mnie teraz nie katowali ze nie umiem pisac itp :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD pisalem juz wczesniej o ortografi , i jeszcze ci mozgu powiem mam w dupi* pisanie poprawnie na forum , poprostu pisze zeby jak najszybciej skonczyc i nie chce mi sie shift naciskac nieraz. A czy z ortografi jest jakas ocena ? chyba ze ty do szkoly dla dalnow chodzisz i tam dostajesz ocenki za ó i u XD bo u mnie w szkole nie ma takiego czegos jak ocena z ortografi :P nie masz co pisac tylko czepiac sie mojej ortografi ahahahhahahhaha. jak zrobilem jakis blad i juz go szukasz psychopato to znajdz i idz do mamy

 

i nie liz tak dup* kujonku z OHP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcem tu nic mówić... ale wydaje mi się, że problem nie tkwi już w samym kończeniu almory, tylko w jej serwerze, czyż nie?

Dokładnie. Są za duże lagi między Serwer <-> Klient. gdyby nie to to chyba by już wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja myślę, że jeżeli chodzi o samą grę, to niewiele by się zmieniło, natomiast działanie było by na bank płynniejsze. Myślę, że kolejna część (nie wersja, tylko część) gry, będzie już w czymś innym pisana. W końcu z samym zagadnieniem gry online Borek zapoznał się już wystarczająco dobrze, teraz tylko kwestia zmiany języka (np. ja bym nie chciał z GML na C przejść, a przynajmniej z rok by mi zajęło dojście do podobnych efektów, jak tu już od dawna umiem :P)

 

A co do kubicy - no to i tak się marnuje, ale na fiacie to był szczyt marnowania :P Ale tak samo jest z domorosłym samodzielnym programistą - jest jak takie BMW Sauber - umie dużo, ale mu skrzydła podcinają :P

 

Przyjacielu, nie wiem czy zajmujesz się programowaniem, ale moge ci powiedzieć tylko jedno. Jestem w branży od dość dawna i NIGDY nie spotkałem się z przejściem gry bądź programu z jednego języka do drugiego, przecież to nie ma żadnego sensu.

 

Też zauważyłem, że większość tutaj nie jest w temacie: GM ogranicza tylko dlatego że ma prymitywne biblioteki : to tak jak liczyć zadanie pitagorasem, które można zrobić talesem. Używanie języka programowania nie ma wpływu na płynność gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinnacle drogi, problem w tym że akurat w tym wypadku ma znaczenie. GML komunikuje się z graczem wyłącznie przez silniczek któy jest dobudowywany do exeka, co nie tyle zwiększa rozmiar pliku ale działa tak ze 4x mniej wydajniej niż można by go napisać w jakimkolwiek innym języku, bo silnik musi przemielić to na bieżąco na kod maszynowy (żeby wykonać jedno polecenie procesora [no powiedzmy że zbiór poleceń składający się na jeden werset kodu GML] trzeba tam parę tysięcy poleceń ;]), podczas gdy gotowe kompilowane są od razu lekkostrawne dla procesora.

 

Niekorzystne to jest tym bardziej, że Almora jest grą online i w tym całym zamieszaniu musi mieć czas na przemiałkę pakietów i konwersję danych na gotowe do użycia, dlatego takie wysokie pingi i lagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Boże żeby powoli czyżby zdrada naprawdę nie z tego jakas gre na jakich mną a Borkiem.

That God to slowly indeed betrayal really no from this any game on which me and Borek..

Wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

That God to slowly indeed betrayal really no from this any game on which me and Borek..

Wtf?

To już wcześniej było- Blaxun powycinał kilka słów i chaotycznie je posklejał, żeby zażartować sobie, że potrafi pisać po polsku (jest z innego kraju). Pozatym przdałyby się jakieś informacje od Borka na temat naprawy serwera ;/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie wiedzą almora wyjdzie 11 lipca 2007 r.

I to jest konkretna wiadomość. Jeszcze tylko pytanie gdzie na E3 będzie stoisko Almory :] ... Ktoś określając tą datę miał niezłe poczucie humoru ( a może to przypadek? ). Denerwowało mnie trochę sprawdzanie forum 6 razy dziennie, więc teraz, gdy wszystko jest jasne, można się wreszcie skoncentrować na czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...