Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie Nie nie zrozumiałeś mnie chodzi mi oto ze są ludzie ktuzy wierzą ze będzie to gra naprawdę specjalna i ze będzie ona popularna na cały swiat moze i podobnie jak "Tibia" :P :P

 

Chociaż z drugiej strony masz racje kogo to obchodzi ,moze kazdy ma swuj własny sposub na czkeanie na Almorę :boxed: :boxed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniaki... ;]

 

Ja też czekam na Almorę, ale nie aż tak, żeby przyspieszać pracę Borka. Szczerze mówiąc, zapomniałem o Almorze już dawno. Mam co robić (poprawiać się z biologii na 3/4, fizyki na 4/5, angielskiego na 5, polskiego no i informatyki na 6). Almora jest ... (w miejsce kropek wstaw synonim od "fajna"), co nie znaczy, że za nią szaleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nowego sie pojawiło w ststusach serveruw i znuw spadłem z krzesła :D

 

Ty tak specjalnie piszesz ? to jest tragiczne...

 

Srry za offtop, ale tak btw to przydało by się forum w stylu http://almora.jconserv.net/index.php tylko że polsko-języczne, spodobał mi się temat "guilds" no ale wolę się dogadać z jakimiś polakami na clan. Nie chcę zakładać tematu na tym forum o gildiach bo nie wiem czy to dozwolone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w przybliżeniu znaczy:

 

*Almora* Operatywny (w trybie bezpośrednim) wersja 0.60 *BETA* prawie jest zrobiony. Dokończenie będzie brać (przedsiębrać) NIEWIELE DNIE teraz jesteśmy na próbowaniu sceny (stadium). świat jest rzeczywiście wiele większy niż w poprzedzającej wersji, tak (więc) sprawiają przyjemność jest pacjent (cierpliwy)

 

(translate.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almora Online version 0.60 BETA is almost done. Finishing will take a

FEW DAYS now we are on testing stage. The world is really much bigger than in previous version, so please be patient.

Ja bm to tak przetłumaczył:

 

Almora Online wersja 0.60 BETA jest w większości gotowa. Kończenie jej zajmie KILKA DNI. Teraz jesteśmy w fazie testowania. Świat jest Naprawdę większy od poprzedniej wersji, więc proszę być cierpliwy. (? coś mi chyba nie wyszło :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialyyy uspokój się, chcesz dostać niedorobioną grę?

Pewnie brakuje jej jeszcze tego "miszczoskiego" szlifu ;)

 

BTW A ja mam coś takiego, co wy na to?

Chatroom Almorki :D

 

Chatroom

 

PS. Powiedzcie czy działa bo mi JAVA odmówiła współpracy T_T Przed chwilą działała.

 

OK działa, coś mi się chrzani JAVA na firefoxie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jużdzisiejszego nowego screana ?? Widać zmiany w myszce i lekkie w grafice . Widać równierz innych graczy :(

Zostaliśmy pominięci.

 

Czemu zostaliśmy pominięci i czym? Skrinem? przecież każdy wie o tej stronce... A gracze to przecież beta testerzy. Ale wy mnie wkurzacie, po prostu już lepiej nic nie piszcie o almorze dopóki nie wyjdzie ... omg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zostaliśmy pominięci i czym? Skrinem? przecież każdy wie o tej stronce... A gracze to przecież beta testerzy. Ale wy mnie wkurzacie, po prostu już lepiej nic nie piszcie o almorze dopóki nie wyjdzie ... omg

 

Pyta się, dlaczego Borek nie napisał, że są beta testerzy.... Jeżeli Ci nie pasuje, że ktoś tu coś pisze to tego nie czytaj.... Co za problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyta się, dlaczego Borek nie napisał, że są beta testerzy.... Jeżeli Ci nie pasuje, że ktoś tu coś pisze to tego nie czytaj.... Co za problem

 

przecież logiczne że są beta testerzy skoro jest test server? i po co takie retoryczne pytanie, a jak myślał że mógłby być betatesterem to borek zapewne wybierał zaufane osoby do pełnienia tej funkcji.

 

EDIT: zresztą co możesz wiedzieć co on chciał powiedzieć? ja w jego poście widzę dokładnie słowo: graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...