Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Istnieje jeszcze możliwość hostingu dedykowanego serwera za granicą za jakieś 80-100 $, ale szczerze mówiąc nie wiem jak to dokładnie działa, no i 300 zł miesięcznie też piechotą nie chodzi.

 

Chodzi o to, że otrzymujesz na dzierżawę serwer, na którym robisz co chcesz. Zakładasz strony, serwery, hostingujesz itp. Zazwyczaj instalują tam za darmo Linuxy, ale jeśli nie masz serwera na Linuxa jest możliwość ubłagania o Windows Server, na którym postawi się serwer Almory. (Ale niestety on także kosztuje, i trzeba koszta Windows Serveru doliczyć do abonamentu) :)

 

Z tego co wiem to np. Windows 98 nie potrzebuje licencji ^^ Więc, żeby z niego korzystac nie musisz wykupowac licencji...

 

Hmmmm... zasadniczo nic nie potrzebuje licencji. Można zassać z internetu i używać. Ale czasem nie jest to zgodne z prawem. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ma Borek do cholery wiedzieć kiedy wyjdzie?? On sam nie wie kiedy zrobi wersję 0.60 jak będziecie mu tak pisali to nigdy jej nie skończy, tylko weźmie się za wersje 1.0 i co?? i ze 3 lata byście jeszcze poczekali, to by była niespodzianka, że wersja 0.60 nigdy nie wyjdzie xP.

EDIT:

A i tak takie pisanie jest BEZ SENSU, po co piszecie kilka razy to samo?? od czego jest strona http://almora.gmclan.org/ na tej stronie pisze co aktualnie Borek robi z Almorą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Poprzedni post był dla żartu. :) Mam jeszcze gdzieś ten serwer, ale pewnie Borek by sobie tego nie życzył, a po drugie nie mam czasu na hostowanie, ponieważ gra zabiera dużo zasobów komputera, które to mi są ostatnio bardzo potrzebne.

 

Wytrzymacie do 0.60, w końcu to już tak blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...