Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Borek mam nadzieje że wykupiłeś prawa autorskie na Almorę. Bo żeby ci jej ktoś za przeproszeniem nie podpiepszył.

 

Pomijając ortografię, to od kiedy kurde trzeba sobie kupować prawa autorskie? Poza tym co by ludzie mieli skopiować? Grę MMO, w której się chodzi i klepie potwory? Cholera - faktycznie niepowtarzalne i warte "kradnięcia".

 

Nie serio - jak Wy czasem coś przywalicie, to głowa mała. W tematach Almory to już wyżyny osiągacie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie serio - jak Wy czasem coś przywalicie, to głowa mała. W tematach Almory to już wyżyny osiągacie ;).

 

Jak ludzie nie wiedzą, że prawa autorskie otrzymuje się z chwilą stworzenia tworu, to tak jest ;]. Najlepiej się wcześniej dowiedzieć o co kaman.

 

@Borek: Świetne! Właśnie wróciłem na Windowsa po długim pobycie na Linuksie (zgubiłem płytę z Ubunciakiem, i zrobiłem formata ;P) i będę miał sposobność przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Borek zrobi nam prezent na koniec roku szkolnego? :P Chociaż jak zobaczyłem na stronie ze statusami serwera "Finalizing new update..." to aż mi zawiało takim typowym Almorowym klimacikiem za czasu stania na brzegu i łowienia rybek :) Pozatym (nie żebym był złośliwy) komu czekanie na Almorę przypomina czekanie na Duke Nukem Forever albo Fallouta 3? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jest taka różnica, że wiadomo że Almora KIEDYŚ wyjdzie, a DNF to tylko mit :P. To czekanie jest już nudne, 2 razy zdążyłem o Almorce zapomnieć, ale im dłużej trwa update - tym lepsza będzie gra. Trzeba uzbroić się po zęby w cierpliwość ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Almora nawet wsześniej wyjdzie niż na koniec czerwca.

 

Borek bo w wersji 0.52c był taki łąd że nie mogłem się połączyć z serwerem. Czy w wersji .60 będzie on naprawiony?

 

To nie może być naprawione. Taki był błąd, że gra działała na portach, które albo mogą być zablokowane przez twojego admina neta, albo blokowane przez antivira, albo przez firewalla. Może w nowej wersji Borek znajdzie jakiś port, a jak nie, to po prostu wyłączaj antivira i firewalla na czas gry. Porty na pewno nie są poblokowane bo 80 służy do przeglądania stron, a ten drugi(już nie pamiętam), który został użyty w wersji C, do poczty....

 

Nie mogę się doczekać gry xD Borek hurry up please ;P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi portami to jest tak:

 

Z racji tego, iż nie stać mnie na serwer w Polsce ( na własność ) 2 Megabity/s SYMETRYCZNE, które kosztuje w TPSA 1500zł ( FrameRelay - dla ciekawych ), tak więc byłem zmuszony wykupić dostęp do internetu w jednej z prywatnych firm. Otrzymałem 3 Megabity SYMETRYCZNE za 15 razy mniejszą kwotę, aczkolwiek łącze jak wiadomo jest dzielone na wiele innych osób z mojej dzielnicy ( za te pieniądze cudów nie można oczekiwać ), wobec tego usługodawca internetu przyciął porty od programów p2p itp. aby uniknąć lagów. Wiadomo im więcej osób "ssie" łącze, tym gorzej dla drugiej osoby... Z powodu takiej sytuacji, a nie innej Almora już nie może działać na portach, na których działała wcześniej. Dlatego postanowiłem, że postawie ją na porcie 80 - typowo dla stron WWW ( usługodawca tego blokować mi nie może :P ), jednak wiele użytkowników korzysta z systemów antywirusowych i dlatego były problemy, wtedy więc postanowiłem zmienić na port 21 ( FTP ), ale było dalej bez zmian... takie same problemy. W tej chwili Almora będzie stała na porcie gry Counter-Strike: Source, także jeżeli ktoś ma serwer postawiony dla owej gry, to nie pogra w Almorę, jednak ja już nic innego na to nie mogę poradzić. Mówiąc krótko, nie stać mnie na serwer własny z dobrym łączem. Istnieje jeszcze możliwość hostingu dedykowanego serwera za granicą za jakieś 80-100 $, ale szczerze mówiąc nie wiem jak to dokładnie działa, no i 300 zł miesięcznie też piechotą nie chodzi. Dlatego właśnie jeżeli dotacje się sprawdzą, to będzie porządny serwer i wszyscy będą zadowoleni :) Jeżeli natomiast będzie odwrotnie, to będzie trzeba się męczyć na lagach :P i czekać na sponsora :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...