Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

A do czego może przydać się łopata czy kilof? W tej wersji znajdziemy już crafting? :)

 

Ja grałem w grę, w której takie rzeczy służyły do wydobywania minerałów z ziemi, a dzięki minerałom i odpowiednim nażędziom można było tworzyc mikstury i ulepszać broń.

 

PS. Troche to ponaciągałem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"NEWS ITEM (+1 +2 +3 Funcion)" znaczy ze mozna itemy podnosic do +3 ??

......

Po blizszym przyjzeniu sie stwierdzilem ze tylko przy fireboolu pisze 1 , 2 , 3, a rteszta poprostu zmienia wyglad,

Dasz jakis opis tej przemiany ? jak to sie robi, co do tego trzeba ( jezeli da sie zrobic ;p ) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Mu-online uzywalo sie jewell of bless i jewell of soul aby robic itemy + 1, +2 itd.

w hidden swordzie byly takie kamienie co podwyzszaly np. ilosc defa plate armora tworzac plate armor +1

co do itemow to wedlug mnie np. jak mamy advanced battle axe i uzyjemy jakiegos kamyczka ( o ile beda :P) to bedzie np. swiecic tak jak sa jakies miecze na screene i potem powstaje swiatelko przy praktycznie identycznym mieczu

to wie tylko nasz Wielki Mistrz Krol mmorpg'ow Grzegorz Borkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy sie przygladales temu screenowi od borka, na nim widac ze co do ruznicy wygladu itemow sprawa jest zalatwiona.

Coprawda tylko pierwszy czar ma cyferki 2 i 3 ale reszta poprostu wyglada inaczej ( czar z takim niebieskim kwardatem ( to chyba leczenie bylo) sa 3 jego rodzaje co chyba ukazuje poziom 1, 2, i 3 ).

A jak to sie robi to dowiemy sie w swoim czasie ( o ile sie da ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No masz rację guXio istieje chyba jakaś. Ja też mam 0.52c. Może ktośby wytłuamczył nasz problemik? Plis

 

P.S: Czemu nie dziła żaden serw? Jak jest wersja to też powinien być chociaż jeden serw. Prosze pomusszcie bo nie mogę się doczekaćjak ja w to zagram i jak uświadomie moich "tybijskich" kulegów o nowym fenomenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to Wam tu wytłumaczyć...(ojjjj, a Wam z pewnością będzie ciężko :] )

Żadna wersja (czy jest nią 0.52, czy 0.60) nie jest "supportowana" przez Borka, a więc formalnie nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adster
Ej mam pytanie czy wyjdzie singleplayer wersja almory?

Chciałbym żeby wyszedł singleplayer

Rozbrajające-był Hidden Swords, który został zapomniany na rzecz Almory, a ludzie po jakimś czasie domagają się znowu SP. <_< Śmieszne i trochę żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowil ze mozliwe ze sie wyrobi w kwietniu, nie mowil ze na 100% wiec to nie jest zadne przesuwanie..... daj czlowiekowi zrobic gre ...gdyby data dokladna byla to ja rozumiem wyrzuty a tak to nie wiem o co chodzi ? tam ja moze powiem wedlug mnie date .... miedzy majem a grudniem w 2007 r. powinna byc gra. jak nie bedzie to ekhm mowi sie trudno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zrobienie takiej gry bez błędów jest bardzo trudne nie naciskajcie na Borka on sie stara a nigdy nie wiadomo jest kiedy jaka gra wyjdzie powiedział tak bo myślał ze skączy szybciej ale tak nie jest więc czekacie cierpliwie tak jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie nie chciałem podawać konkretnej daty. Ta wersja ma być najlepszą wersją jaka wyszła do tej pory :D i wszystko musi być bardzo dobrze wykonane. Nie chcę żeby znowu wychodziło tysiące updatów, a na koniec info, że konta będą skasowane. Głównie masę czasu zżera mi świat, a będzie co zwiedzać :D Co będzie to się nie będę tutaj rozpisywał, ale zmian jest sporo, a przynajmniej takich których nie widać na pierwszy rzut oka.

 

Tą wersją chcę uderzyć w serca jakiś sponsorów, może uda się, że Almora doczeka porządnego serwerka. Chętnych już paru jest, ale to na razie wstępne pogłoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miesiac zapomnialem o grze, juz sie balem ze sie spuznie na premiere ver. 0.60 ;]

 

Podobnie jak ja ;] Tyle, że w moim przypadku na grubo ponad miesiąc :)

 

 

Dlatego właśnie nie chciałem podawać konkretnej daty. Ta wersja ma być najlepszą wersją jaka wyszła do tej pory biggrin.gif i wszystko musi być bardzo dobrze wykonane. Nie chcę żeby znowu wychodziło tysiące updatów, a na koniec info, że konta będą skasowane. Głównie masę czasu zżera mi świat, a będzie co zwiedzać biggrin.gif Co będzie to się nie będę tutaj rozpisywał, ale zmian jest sporo, a przynajmniej takich których nie widać na pierwszy rzut oka.

 

Tą wersją chcę uderzyć w serca jakiś sponsorów, może uda się, że Almora doczeka porządnego serwerka. Chętnych już paru jest, ale to na razie wstępne pogłoski

 

Dobrze słyszeć, że prace trwają, wiadomo :) Tak więc nie poganiać, no i nie przychodzi nam nic innego jak cierpliwie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...