Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

No ale przecież był ciągle odpalony od bodajże czternastej. Swoją drogą zostawiłem kompa na dwie godziny, a jak wróciłem, to pomachałem myszką (wygaszacz leciał), sprawdzam serwer i tylko 1 gracz był. Jakieś przerwy zarejestrowaliście? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem straszne niedociągnięcie. Chodzi o to że mag powinien mieć 2 staty związane z magią do dodawania np. wisdom i magic power. Ponieważ teraz jest tak że mag dodaje sobie wisdom i vitality co czyni go praktycznie nieśmiertelnym (harlan ma ponad 700 hp a ja jako woj ponad 200 pomimo że mam tylko 2 poziomy mniej). Wojownik musi dodawać agility, strenght, health a może i nawet vitality. Mało zbalansowane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mala sugestie zeby z rana we wtorki od 6:45 do 13:00 byl serv wlanczony(oczywiscie w inne dni tez ale w kazdy inny od np 12:00 do 15:00 puzniej przerwa i od 17:00 do [niewiadomo jakiej ;d] i tak by moglo byc) :D :D :D :thumbsup: i 2 sugestia to zeby zrobic stronke na ktorej by byl hig score np lvl kto ma najwyzszy, str/agi/wiz/hea/vit to by bylo cos jak mozecie zrobic to zrobcie moze to trudne ale zycze powodzenia :) B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sugestia to zeby zrobic stronke na ktorej by byl hig score np lvl kto ma najwyzszy, str/agi/wiz/hea/vit

 

Tez wlasnie chcialem to zaproponowac, ale poczekac musielibysmy az bedzie oficjalna strona Almory. Oczywiscie chcialbym by tak bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE, zaczniecie odpowiadać na pytania użytkowników admini?!?\

 

:P

 

Jak powiększyć prędkość chodzenia...

-||- -||- -||- ataku...

Jak zwiększyć regeneration rate(many i życia)?!?

 

I trzeba poprawić to, że kurde razem z FPS'em zmieniają się też powyższe pierwsze dwa czynniki! Gościu mi wolniej chodzi, bo mam słabszy komputer. BARDZO ŹLE ZROBIŁEŚ, że nie edytowałeś silnika na potrzeby Almory, tylko "zacytowałeś" z Hidden Swords... Raz mi się kolega zapytał - co tak wolno chodzisz? - Po prostu miałem FPS na połowie i za nic nie chciał się powiększyć :/ Musiałem się disconnectować i połączyć od nowa... Zrób coś z tym! plx! Ja nie chcę, aby ci, którzy mają mocniejsze kompy mieli też większe szanse na przeżycie niż ci, którzy kompy mają słabsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wywal wszystkie detale w opcjach (prócz muzyki oczywiście, bo ta wymiata :P) - ja tak zrobiłem na moim słabszym kompie stacj. i biega tak, że fps nie zmniejsza sie nawet o jedna piątą !

 

(Nie na tym kompie, co mam 4GB RAM-u, CoreDuoExtreme 3,6 GHz, dysk 1,5TB, GeForce 8800 768MB :P - tutaj to sie aż boję słabsze gierki uruchamiać (bez obrazy :P) bo jak już wszystko zacznie pracować, to tak szybko, że mój mózg nie nadąża) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie ta gra się bardzo podoba 9/10, ale jak dla mnie jest za bardzo rozbudowana (może to dziwnie brzi). Jeśli chodzi o MMORPG to wolałbym coś prostrzego jak Tibia, lecz gra jest fajnia i przyjemnie się w nią gra. Gra jak dla mnie byłaby lepsza w Single Player, tak jak Hidden Swords. Gra w nią pewnie dużo ludzi, i w mojego MMORPGa jak skończe pewnie będzie grało tak z 5x mniej... Ale i tak robię to dla frajdy. Szkoda też, że są tylko 2 servery :crying: lepiej by było jakby było ich więcej. Sam nie zrobiłbym tej gry lepiej, ale po prostu wolę inne typy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omm, Forgotten Tower, co to znowu ma być? Biedny Lineage2... I

 

Chcesz to mogą być tylko lasy, lasy i lasy... ale nie wiem jak inni.

 

I czemu tylko 4% do przodu?

 

Bo jestem człowiekiem i mam też swoje prywatne życie oprócz komputera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tu są luźne rozmowy, to może ktoś ma już postanowienia co zrobi gdy ukaże się wersja full. :unsure:

(poza graniem oczywiście) Ja zmajstruje z tej okazji jakieś grafiki i być może jakiś artykuł, wiersz to podstawa.

Wystrugam z drewna figurkę potworka, lub bohatera o miodnym wyposażeniu. (na allegro by poszła, a zysk na dotację... he he ) :thumbsup:

Poza tym będę grał z koleżanką... :]

Jakieś ciasto zanim zagram po raz pierwszy... :)

Zrezygnuje z innych gier online... :rolleyes:

 

Takie przemyślenia mogą być zabawne, ale i ciekawe... :o

 

. . . :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tu jest odpowiednie miejsce na pytanie o PvP.

Natknąłęm sięw innym temacie na cytat postu napisanego przez borka " Postaćktóra uderzy innego gracza zostanie usunięta z servera " To poco do cholery wogóle jest PvP !!??

Jak już kiedyś pisałem gra straci sens , bycia od innych lepszym aby być bezpiecznym . Nie wiem czy to prawda , ale dośćmnie to zirytowało . Proszęo wyjaśnienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może być walka na arenie... A mordowanie to mordowanie, kara jakaś musi być... W grze nie chodzi o to, żeby ktoś komuś przeszkadzał, tylko o dobrą zabawę. :rolleyes:

Po co jest PvP, bo są tacy ludzie, którym wygrana podnosi samoocenę, bez tego by nie mogli zasnąć...

Jest masa gier gdzie zabijają, i nikt nigdy nie docieknie po co to robią... Może jakieś ukryte kompleksy...

 

. . . :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, MORDERCA który uderzy innego gracza zostanie usunięty z serwera... Czytaj uważnie!

 

A status mordercy otrzymuje gracz, który zabił innego, jeśli ten drugi się nie bronił ;)

 

Jednak też chciałbym żeby było inaczej. Można by zrobić tak, że gdy gracz zaatakuje innego, otrzymuje tymczasowo purpurowy nick. Gdy zabije innego, bez obrony ze strony tamtego, otrzymuje nick czerwony, a to oznacza, że jest mordercą. Jeśli zabije innego, a tamten się bronił, czyli też go zaatakował, pozostaje nick purpurowy, który po chwili znika.

A teraz wracamy do mordercy. Po zabiciu innego gracza, zostaje się mordercą, ale można by też otrzymywać tzw. punkty KARMY. Zdobywa się je zabijając innych graczy. Aby gracz przestał być mordercą i znowu mieć biały(czy tam żółty) nick, musi zabijać mobki. Każdy zabity mobek ściąga punkty karmy.

Morderca traci też karmę, kiedy inny gracz go zabije. Lecz gdy zostaje zabity, albo przez moba, albo przez gracza, ma większe szanse na stratę itemu/itemów i expa. To by był sprawiedliwy system :D

 

System zaciągnięty z Lineage2 ;) Ale bardzo dobrze obmyślony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...