Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najlepiej expić? W jakie sprzęt inwestować?

Dla mnie najlepiej expic na wschód od miasta.

Jeśli chodzi o kupno broni to chyba najlepiej bić z mieczyka :) Reszta jest jak narazie kaprawa.

 

Pytanie: Vianom to maniakalny PK czy osoba która (chyba) miała lepszy hełm ale nie da bo tak?

Nawet jeśli maniakalny pk to co w tym złego? Zawsze musi być jakiś zły i dobry. Pozatym pk jest fajne tylko nie jeśli się jest ofiarą :P

Co do hełmu to też nie ma tu nikogo oskarżać o kradzież. Zabiłeś moba ktoś Ci podwiną drop... twoja wina :P Uroki MMORPG :)

 

Nie wypowiadałem się jeszcze na temat samej gry. No więc.... BOSKA :) Przez tego okropnego buga co gre zawiesza jest znacznie gorzej, ale widać, że nawet to nie zniechęca graczy do ponownego włączania tej gry, która strasznie długo się ładuje. Więc jak widać gra jest wciągająca. Tylko moby (potwory) są mało różnorodni (nie ma żadnych gigantycznych kaczek etc.). Chociaż mogę się mylić... może gdzieś w dalszej części gry ukaże mi się jakieś monstrum.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to ja sie wypowiem na temat maga:

1. Nie mozna kupic ani rozdzek ani armora dla maga (wyjatek to red hat)

2. Czary - do dupy (sory za wyrazenie ale inaczej nie da sie powiedziec ;/)

- biora duzo many i maly dmg zadaja

- czarem leczenia nie mozna siebie leczyc - lol

 

I mam jeszcze pytanie: Czy da sie jakos na klawiaturze przelaczac miedzy atakiem bronia biala a magia ? Bo uciazliwe jest przelaczanie reczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na wstępie chciałbym się przedstawić . Mój nick to Furious . To tyle o sobie :P

A tak na powarznie to naprawde uwarzam że Borek Jest ######STY GOŚĆ skoro sam zrobił równie ######STA gre. :thumbsup: Aby nie było nie domówień , nie umiem robić gier w GM . Nie tworze , gdybym umiał to oczywiście bym to robił , ponieważ marze o tym , ale skoro narazie nie umiem , zarejestrowałem się aby pogadaćo ALMORZE. rety ale długie zdanie :P Moje doświadczenia z Almorą zaczynają się na trailerze który mnie zachwicił (podobnie jak ludzi na Victorygames.com.pl) , a kończy na pojawieniem sięw świecie tej świetnej gry na 3 sekundu (bez pruszania się bo poprostu mi stała) mam wielką nadziejęże przygotowywana nowa wersja będzie działała poprawnie .

 

Drugie zagadnienie . Czy to ,co jest napisane na stronie o stanie serverów , oznacza że właśnie borek testuje nową wersje gry :lol: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko nie Borek! Ranma będzie napewno hostował(moje uznanie ;) ), ponieważ mam tam pigni po ok. 50 ms, a do Borka(moje kondolencje :( ) po 1000ms. Gorsze łącze.

 

Mamy już good hosta: Ranmus. Mozemy się złożyć, żeby panowie admini gry nie musieli zbytnio płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko nie Borek! Ranma będzie napewno hostował(moje uznanie ;) ), ponieważ mam tam pigni po ok. 50 ms, a do Borka(moje kondolencje :( ) po 1000ms. Gorsze łącze.

 

Jak sie zrzucimy na Almore to Borek bedzie mogl dobrego hosta znalesc z good laczem, ale zrozumcie, ze on i tak ponosi koszty utrzymania i Ranmus obecnie tez, bo to oni placa za prad i Neta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Prima Aprilis! xD

 

A tak serio. Z tego co się ostatnio dowiedziałem to powstały bardzo ciekawe układy. Jak tak dalej pójdzie to wątpię że któraś z produkcji GMowych dorówna Almorze, patrząc głównie na nakład pracy oraz jej jakość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na Ranmie serwie (Max 40 ping) (Min 3 ping ^^)

 

No i taka nieoficjalna informacja (co sobie będę żałował tongue2.gif), być może bug "only sounds" jest już naprawiony.

Ale fajno! fajno!! Tylko...

być może
czy na pewno?? żądam odpowiedzi ! :jezor:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furious... co do lvl to nie ten temat.... a co do tego ile czasu na lamore czekamy.. to ja jestem od 5 strony pierwszego tematu(Hidden Swords) :) może nie pisałem ale codziennie pryglądałem się dalszemu rozwojowi gry :) i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że JEST TO NAJLEPSZA GRA ZROBIONA W GMIE!!!

 

P.S Nieco wazeliny, zresztą tak jak Furious :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, podoba mi się nawet w nowej wersji to, że można grać w oknie. Nie trzeba zmieniać rozdzielczości! A co do naprawy buga "Only Sound", to świetnie!

 

Trzeba jeszcze edytować ten przyklejony temat z informacjami.

 

@down

 

Ja też jeszcze nie pograłem, ale popatrzyłem do zmian i tam było napisane, że można się przełączyć do okna. A tak w ogóle to dlaczego serwery OFFLINE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj, żeśmy ze spyro ubiliśmy trochę pajonków, robali i wenży w celu znalezienia funduszy na zakup wina i piwa. w związku z tym, że kosztowało nas to dwukrotną śmiercią (zbóje!) i narażaniem życia zgłaszam stanowczy protest przeciwko zawyżonym cenom alkoholi! powinny być obniżone, ponieważ nie stać na nie zwykłego człowieka! proszę o rozpatrzenie tego, bo jest to sprawa wg. mnie priorytetowa! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uoj tak, to jest pirszorzędna sprawa do rozpatrzenia ! Panie Władco, tanie ceny na wino i jabko to w istocie priorytet ! Nou i dziewuch tez malo ! Kobiete trza se znaleźć !

 

Uoj, to była przygoda na tych pajonkach i wenżach, a jaki dobry dzien ! Tylko lobuzy te nam przeszkadzaly w celu pozyskania funduszy na wino ! Zbóje ! Gałgany ! I zagrozili nam jeszcze aże dopadna w ciemnym zakatku lasu !

 

Ażeby ich wszystek poubijać i powyszczelać !

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...