Skocz do zawartości

Zablokowane Bugi


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja miałem taki błąd

 

ERROR in
action number 1
of  Step Event
for object Client:

Error in code at line 511:
   
     global._npc_hp_max = global.NPC[global.__npc_object,7]

at position 35: Unknown variable NPC or array index out of bounds

 

i na dodatek spokojnie sobie stałem a tu mi pisze że jeden punkt reputacji straciełem. za nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że podobno w Deep Forest są 2 sklepy, czy to prawda, bo dziś przeszukałem tego "Secret Shoopa" i natknołem się na fajowego buga:D

 

http://img166.imageshack.us/my.php?image=screenshot23jc1.png do tego sklepu można wejść i se pobiegać w ścianach i za ladą:D

 

btw.

A czy spotkał już ktoś NPC Dungeon keepera? bo w starej wersji był korytarz do wyjścia ale nie dało się wyjść, może teraz zbierzę się mocną ekipe i pójdziemy sprawdzic?? Może to droga na Forgetten Tower?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam buga szlem sobie spokojnie miałem na maxa hp i mi wyskoczyło że nie żyje( a nadal miałem max hp) i straciłem expa po reloginie. Potem tam ss bo imangeshack nawala.

W innych przydatkach było miałem 6 hp i napisało mi że nie żyje.

4 razy tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam buga, uwiecznionego na screenie...

 

Ktos mnie atakuje, choc nikogo w poblizu nie ma

 

Juz kilka razy tak mialem, ze obrywalem od kogos, jednak tej osoby nie bylo blisko mnie. Mozliwe ze gdy przechodzi sie przez ktorys z regionow, to postac sie mnozy (jedna kierujemy-postac A, a druga stoi na przejsciu granicznym-postac B ) i gdy ktos podejdzie i uderzy postac B to rownoczesnie obrywa postac A... Jednak to sa tylko domyslenia, jak naprawde jest... nie wiem.

 

PS. I tak jak mowilem. Nie patrzcie na ten pasek po lewej. Poprostu zle mi sie w paincie wkleilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo tego że chyba pisało że bug naprawiony miałem to non-exsiting sprite... wszedłem do miasta... region załadował mi się w sekunde aż się zdziwiłem bo zawsze trwało to z minute :/ Wchodze patrze a tam nic żadnych budynków sam dymek z kominów :D po jakimś czasie łażenia wyskoczył błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to co napisze, akurat pomoze Borkowi w rozwiazaniu problemu z atakujacymi graczami na odleglosc.

 

Dzisiaj znowu mialem to samo. Dostawalem od Evolution i Harlana... Dziwilo to mnie troche wiec pogadalem z Harlanem co robil w tym czasie. Doszlismy do tego ze walczyl wlasnie z tym graczem.

Wniosek z tego taki, ze kupilem sobie 3 skladaki :lol2: Ale tak na serio to taki ze ciosy zadawane w walce pvp przez tych graczy, trafialy do mnie.

Nie wiem czym to moze byc spowodowane ale mam nadzieje ze Borkowi troszki pomoglem :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem cos takiego ze stojac na arenie mozna strzelac do graczy w miescie, zabic ich niestracic reputa i cos jeszcze lootnac ;p

PS mam screny ze klamiesz z tym killerem kilka monsterow i lvl 28,28,42,48 lvl niestety mam tylko 42/48

 

to jakis twoj maly kuzyn ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS mam screny ze klamiesz z tym killerem kilka monsterow i lvl 28,28,42,48 lvl niestety mam tylko 42/48

 

to jakis twoj maly kuzyn ?? :P

 

Może cheatuje, albo coś się spieprzyło. Jeszcze dzisiaj z nim gadałem w karczmie i walczyłem na arenie :D, co prawda padł od hita, no ale cóż :P

 

On grywa w godzinach od 4:00 do 10:00 praktycznie codziennie, także wiesz... Ja np. mam swoją postać ugraną normalnie, to w dwa dni doszedłem do 20 LVLu, a teraz mam 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałem taki błąd że nagle miałem 121 lvl ( normalnie mam 24 ) 23432432 kasy streght i te inne po 32432 i takie bajery ale jak chcialem wziasc najlepszą broń to i tak nie działało i w ogóle nic to nie dało...

( a szkoda :P ) ale potem jak deadłem to było wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi se podoba bug ( a raczej lag) iż np. wilk nagle mi znika, ja nawalam w powietrze i po chwili dodaje mi doświadczenie i wylatuje kasa XD A ja zostaje bez uszczerpku na zdrowiu. Lagi mam zawsze gdy ide na wschód lub zachód od miasta, jak ide na połódnie nie mam lagów (albo błędów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam błąd że kiedy wyłączam almore to wyskakuje błąd "Wystąpił błąd z aplikacją i zostanie ona zamknięta. I mam nagle cały czarny ekran. Muszę odświeżać ekran aby był normalny.

Już to było.

 

A ja dzisiaj miałem taki błąd że nagle miałem 121 lvl ( normalnie mam 24 ) 23432432 kasy streght i te inne po 32432 i takie bajery ale jak chcialem wziasc najlepszą broń to i tak nie działało i w ogóle nic to nie dało...

( a szkoda ) ale potem jak deadłem to było wszystko ok.

To też (bo to ja mówiłem ;])

 

Nie wiem czy to bug, ale w niektórych miejscach nie ma grafiki, tj. jest tylko czarne tło, albo nie ta co trzeba grafika, np. wejście do dungeonów w kształcie sklepu.

 

Eee... a gdzie jest ten tajny sklep w deep forest. Poda ktoś współrzędne.

 

A, bardzo pomysłowe XD to z pozycją wejścia do dungeonów, co jeden koleś w karczmie mówi.

 

Borek, nie wiem, czy to ponad twoje możliwości, ale same czary atakujące nie zadowolą na długo (jedynie pare dni/tygodni XD). Przydałoby się jeszcze jakieś miasto, np. tak jak w G3: miasto na pustyni i lodowych krainach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy to w czyms pomoze ale:

 

ERROR in

action number 2

of Step Event

for object Client:

 

Error in code at line 511:

 

global._npc_hp_max = global.NPC[global.__npc_object,7]

 

at position 35: Unknown variable NPC or array index out of bounds

 

 

 

ERROR in

action number 1

of Step Event

for object Client:

 

Error in code at line 511:

 

global._npc_hp_max = global.NPC[global.__npc_object,7]

 

at position 35: Unknown variable NPC or array index out of bounds

 

 

ERROR in

action number 2

of Step Event

for object Client:

 

Error in code at line 115:

 

if global.player[global._id] = global._id{do_nothing = 1}

 

at position 17: Unknown variable player or array index out of bounds

 

 

 

ERROR in

action number 6

of Step Event

for object forest_Tree_1:

 

Error in code at line 1:

x = _x

 

at position 5: Unknown variable _x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam coś z grafiką, bo na screenie jakima sklep jakoś inaczej wygląda niż u mnie. Którą wersje mam ponownie zassać?

 

PS. @Jakim: Nie "Matthewa" tylko "Matthew". To imie się nie odmienia (czyta się "Mefju" i nie pasuje "Mefjua" XD)

 

Co do błędu w Deep Forest: Ja wcale nie rzucałem falling rocks <.< Jeśli już to poison missile.

 

Kolejny bug (chyba): w sklepie w DF niektóre hełmy nic nie wymagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

___________________________________________
ERROR in
action number 1
of Key Press Event for <Enter> Key
for object int_Button_E_Chat_PM:

Error in code at line 9:
       if global.global_chat_nick[a] = _keyboard_string{sc_Log_Add("This name is already on PM list!",c_olive_light);io_clear(); sound_play(snd_Failed);exit}

at position 139: Unknown variable snd_Failed

 

Przy dodawaniu kogoś do listy osób do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cheatuje, albo coś się spieprzyło. Jeszcze dzisiaj z nim gadałem w karczmie i walczyłem na arenie :D, co prawda padł od hita, no ale cóż :P

 

On grywa w godzinach od 4:00 do 10:00 praktycznie codziennie, także wiesz... Ja np. mam swoją postać ugraną normalnie, to w dwa dni doszedłem do 20 LVLu, a teraz mam 21.

 

cos sie zrypalo bo na wlasne oczy widzialem jak zabijal jednego stworka i mu ~~10lvli dochodzilo [caly czas lookalem na jego profil]

 

taki lvl jest nie osiagalny, powiedz mi ile potrzeba expa na taki ???

dam za chwile screeny! tylko mojego upa znajde ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sie zrypalo bo na wlasne oczy widzialem jak zabijal jednego stworka i mu ~~10lvli dochodzilo [caly czas lookalem na jego profil]

 

taki lvl jest nie osiagalny, powiedz mi ile potrzeba expa na taki ???

dam za chwile screeny! tylko mojego upa znajde ;/

 

Nie jestem pewien czy to dobry topic ale za kazdym razem gdy ide do deep forest mam connection lost po 5-15 minutach co spowodowalo iz wlasnie stracilem 50% expa po 3 takich kickach. Problem nie lezy po mojej stronie bo niezaleznie czy cos sciagam/wysylam czy nie to i tak sie pojawia.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj problem jest dosyc dziwny - moze to raczej wina kompa nie wiem. Otóż - wczesniej grałem u siebie na kompie - 2gh procek, 512mb ram - troche sie cieło ale nie bylo problemu. Teraz gram u kuzyna na 1,6gh procku, 1024mb ramu i po jakims czasie grania wywala mi bład systemu i zrzuca pamięc fizyczną Oo. Co jest? Nie moge spokojnie pograc przez to :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...