Skocz do zawartości

Zablokowane Bugi


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm no ja mam tylko 128mb... fakt moze zrobie defragmentacje... Ale w sumie niedawno mialem format... Może jednak odkurzyc bebechy? :P

 

Jakby co podaje jeszcze raz aktualny stan mego kompa - może znajdziesz Borek w czym problem :) A więc: Celeron 2Gh, 1GB Ramu ddr 333mhz, Grafa - Radeon 9550 128mb, directX 9.0c, stery catalyst display driver ileśtam (najnowsze ze strony ATI) - tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czym sprawdzic temperature? Poszukam programu jakiegoś - możliwe - chyba go odkurze :P

 

Sprawdziłem programem speedfan. Nie wiem czego on mierzy te temperatury ale wszystkie są w okolicach 48-50 stopni - a to chyba dużo :D

 

48-50 stopni w spoczynku to nie jest mało... Sprawdzałeś temperaturę w trakcie Almory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mike_p Nie załamuj mnie! :D Cała nadzieja w za wysokiej temperaturze :P

 

@Borek zaraz sprawdze :D No i tak: Nie wiem cokryje sie pod 'temp2' w speedfanie ale to coś podczas gry wzrastalo do 51-52 stopni (chyba procek) I jak na złosc co chcialem zobaczyc temp jak mam male fpsy to teraz mi si trzymaj jak! Kolo 60% :D

 

Z tym że użycie procka mam cały czas 100% podczas ciupania w Almorke :)

 

No faktycznie temp2 tak sie rozgrzało że aż ikonka ognia się pokazała :P Musze zbadac co to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na 2 letnim kompie łauje sie dokładnie 27 sek . Uważam że już nie ma sensu schodzić niżej.

A co do temperatury to zawsze w biosie można sprawdzić ;)

50 stopni C to sporo.

 

Dane mego kompa :

procek : intel pentium 4 3,2 GH

karta g : Asus x700 256 ram

ram : 512 ddr2

dysk twardy : sata 160 ;) ( ale to ma znaczenie ;) )

Płyta główna : intel coś tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę - wyczysciłem procka, karte graficzna i w ogóle wszystko - i co? Temperatury spadły o 8 stopni - dyski mają ok. 37 stopni a procek 43-44. Zaś płyta główna po włączeniu kompa miala 27 stopni! :D Myślę ze to dobry efekt. Zaraz wypróbuję Almorę tylko jakaś burza się zbliża :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje wyniki po ok. 45minutach gry:

 

Procek - temp. wzrosła do 46 stopni

Dyski - z 37 wzrosła do 42

 

Jeśli zaś chodzi o fpsy to większą część gry grałem w okolicach wejścia do undergroundów w Forest. Na początku jak zwykle 90% fpso potem spadaly i zatrzymaly sie na 60-70%. Niestety - jak tylko poszedłem do miasta - spadły mi niebotycznie na doł i już nie wróciły - szkoda :(

 

Cały czas mi się zdaje że jednak to nie są pełne możliwości mojego kompa... Ale gdzie szukać przyczyn - nie wiem :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To temat o bugach czy tyle ile macie stopni w kompach? :-\

Lepiej sami sobie temperatury pozmierzajcie nuby :-\

 

 

Co do tematu, wydaje sie ze larvy i blood larvy sa mocno zbugowane jesli chodzi o kolizje ze scianami, czesto sie w nich blokuja i wtedy sie tylko obracaja w kolko. Tak samo sie blokuja jesli 2 larvy blisko do siebie podejda. Jak tylko uda mi sie wejsc do gry to dolacze screenshoty. yo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To temat o bugach czy tyle ile macie stopni w kompach? :-\

Lepiej sami sobie temperatury pozmierzajcie nuby :-\

 

Sorry ale widac że nie czytałeś całego temetu... Jak nie wiesz o co chodzi z temperaturą to nie mów że jesteśmy nuby <_< Może problem z cięciem się Almory to nie jest dobry temat do 'Bugów' ale gdzie mam o tym pisac? Nie ma Tematu 'Almora na Twoim kompie'...

 

I nie nazywaj mnie nubem tylko dlatego że mam kłopoty z Almorą - nie masz prawa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że double post ale chciałem odświeżyć albowiem mam nowe spostrzeżenia - zrobiłem taki test - wyłączyłem wszystkie programy jakie się dało. Została tylko neostrada i Almora - troszkę to dało jednak sprawdzałem również użycie procka podczas gry - calutki czas 100%. Bez przerwy... I mam do was pytanie (głównie do tych ze "średnimi" prockami) Jakie jest u was użycie procesora podczas gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NO to tak jak (chyba 2 razy) w forest fps miałem 70% to płynie zawalałem moba cały czas dostawał obrażenia ale jak mam fps 30%(prawie zawsze) to wale wale wale i nic mobowi nie zabieram.

 

Dam to w bugach bo nie widzę tematu o propozycjach mianowicie za cholere nie mogę dojść do ukrytego sklepu w deep forest gdyż co chwile pojawiaja sie moby i po hicie dead. na dodatek nie mogę im zwiać gdyż mam fps 30% a one na dodatek walą dublehitami i walą na odległość. Dlatego daje mapkę z poropozycją.

screenshot14yw4.png

Legenda:

Szary: Nie daje sobie rady czyli dead

czerwony: Miejsce sklepu

żółty: Tam najdalej mi się udało dojść

zielony:chce żeby sklep tam stał(i tak ledwo co bym doszedł)

 

Ja już nie moge patrzeć jak gość z 18 lvl ma poinson helmet i czarnego shielda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam słabą ostać???

JA pamiętam jak mój brat dolazł tam na 17 lvl(akurat grał na lepszym kompie) doszedł bez zadraśnięcia. To jest moja propozycja . Gostkowie któży maja słabe Pcty za cholerę nie dojdą a po tej zmianie będą mieli jakieś szanse. wiesz co? zagraj w almore na moim kompie. Gdybyś grał to byś takich postów nie pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa ciekawe za co?? Myślisz że rzygam kasą tak jak ty. Może wkrótce pojawi sie więcej osób które maja fps 30%? I co wtedy będzie masa takich postów jakich ja napisałem

 

A tak na marginesie max który musze nabić lvl żeby na stale bez problemów się przyłączyć do ciebie i do magika czy jakoś tak on sie nazywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...