Skocz do zawartości

Zablokowane Bugi


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z kolei dokonałem tego! W 6 tematach pod rząd było "Ostatni post: ego5000" Jednak mam się czym chwalić, a i spam to nie był xD

Jak to k**wa nie spam ?! A co to teraz jest ? Takie posty piszesz, ze oszacowac mogę twoj wiek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to bug, czy nie, ale Strzaly przebijaja sie przez kilka potworów zblizonych do siebie. Niby nic, ale daje mozliwosc ubijania 5 - 6 Hell Spiderów w ciagu loorowania jednego.

 

Szczerze mówiąc to jest/był bug, ale doszedłem do wniosku, że jest to taki bonus, tak samo jak można jednym ciosem z miecza uderzyć dwa robactwa na raz :D W wersji 0.60 jest już wprowadzona funkcja critical hit :) im większy LUCK tym większa szansa na taki hit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to jest/był bug, ale doszedłem do wniosku, że jest to taki bonus, tak samo jak można jednym ciosem z miecza uderzyć dwa robactwa na raz :D W wersji 0.60 jest już wprowadzona funkcja critical hit :) im większy LUCK tym większa szansa na taki hit.

 

Znaczy, majac np. 12% LUCK, szansa na Critical hit wynosi 12% ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Jestem nowy i tak czytajac to forum pomyslalem "ze polak (Borek) zrobil lepsza gre od tibi ??" Z trilera zapowiada sie super , stronka www by sie przydala i mysle ze ta gra bedzie miala bardzo wielu nawet zagranicznych fanow nie mowiac o polskich graczach ;P tylko ze od wczoraj nie moge zagrac poniewaz ciagle jest server offline. Borek dalo by sie cos z tym zrobic aby byl online :( ?? plzzzzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego użytkownika :)

Nie radzę oceniać gry po samym trailerze, bo się zawiedziesz jeszcze :D

 

Niestety w chwili obecnej serwer może postawić tyko Ranmus i nie ma takiego obowiązku, ponieważ robi mi po prostu dużą przysługę. Jednak mimo wszystko przeczytaj mój ostatni post w tym temacie https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=4654&st=60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały apel.

Przyłóżcie się bardziej do testów!!!

To gra w końcu dojdzie do finału. Zamiast się rozkoszować graniem, należy przede wszystkim eliminować niedociągnięcia. Dlaczego gry zawsze mają poprawki po premierach ? Brak czasu... i słabe zaangażowanie testerów... Nie ma co narzekać, że powoli pojawiają się kolejne wersje, skoro większość osób traktuję grę jakby była już gotowa... Borek ma zawroty głowy od czytania nawałnicy postów, a pożytek średni z tego... Nie zapominajcie, że to dopiero stopniowe testy...

Do roboty!!! Zamiast marudzić, pokażcie jak bardzo wam zależy.

Powinno się pchać wóz pod górkę, a nie dorzucać nań kamienie.

(reakcja na masę wypowiedzi odbiegających od tematów... dział powstał dla gry, nie na pogaduszki)

 

. . . :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec, ;]

Niewiem do konca czy to bog ale klikajac parokrotnie na lagu na lezaca kase zebralem dosc pokazna sumke, lezalo ok 70 a zwinolem dobre 500 ( 4 razy kase podnioslem, za kazdym razem inna sume).

 

Jestem pewien 100% że to nie bug, ponieważ kasa, która leży na ziemi ma wartość stałą, nie ma czegoś takiego, że bierzesz i serwer losowo daje ci sumę. Po prostu robal kiedy ginie "wypluwa" losową ( w swoim zakresie ) sumę i ona leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, bug rzeczywiście to nie jest, ale można by zrobić jakieś zabezpieczenie. Wystarczy mieć laga na np. 10 sekund. Na ziemi leży kasa o wartości 10. Gdyby ktoś klikał 5 razy na sekundę, to byłoby to 50 kliknięć, co przy wartości 10 da aż 500! W ten sposób można uzbierać sporą sumkę... Wystarczy zamulić czymś net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borek: Akurat ! Tak samo było w MU Online - niby że serwery są najlepsze i w ogóle, ale przy lagu jak się kliknie parę razy na kasę albo item, to dodaje parę razy, chociaż mają ten sam system akceptacji kliknięcia co tutaj xD

 

No ale Almora to nie MU, chociaż czasem widzę dziwne podobieństwo... (Np. w dźwiękach xD ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ERROR in
action number 1
of  Step Event
for object Client:

Error in code at line 309:
   
       {global.global_chat[0,i] = global.global_chat[0,i-1]}

at position 43: Unknown variable global_chat or array index out of bounds

 

Było tak: zalogowałem się, wyskoczył ten error, źle się zalogował (ja sam i świat :) ), ponownie próba loga, zalogowany, PK suxx (pożyłem ledwo kilka minut :( ), potem znów logowanie i Server Acceptation failed, potem znów próba i Server Acceptation failed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdołałem wczoraj zrobić skrinszotów (późno było). Ale czasem wywalało mi taki błąd GMa z "Abort" i "Ignore" klikałem w Ignore i grałem dalej :). 2 razy takie coś miałem ;p

 

A raz był taki myk, że brakowało mi 500 exp do 6 lvlu. Zostałem zabity, zalogowałem się, i automatycznie mi lvl do 6tego podskoczył... Hm? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kurcze ....ściągnołem gre i mi nie dźała ...czekam ładuje sie ok ...znikneło ....czekam czekam zmieniła mi sie rozdzielka ekranu bodajże 1280 na coś tam czekam 5 minut ..i nic poszem do sklepu ...za jakieś 15 minut wracam ...nie dźała....nie wiem co jest =(

poczytałem tu W temacie że chodzi o wymagania i sory że pytam

ale jakie ona je ma ??

mój pc :

ram : 256ram

procek : 2800mhz

grafika (tu akurat nie de best) nvidia 440 mx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kurcze mam taki (chyba błąd) bo jest new serv 24/7 ale u mnie jest offline

 

nie wiem czy to błąd ale nie uważajcie mnie za głupka jeśli to nie jest

 

hahaha to mnie dobiło, ,,in new version" rozumiesz? Narazie serwer jest down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...