Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online [ MMORPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wiem czym może być spowodowany ten bug z zawieszaniem grafiki.

 

Otóż w grze został zastosowany system wyłączania obiektów dzięki czemu gra na dużym roomie nie tnie się. Wyłącza się obiekty które nie są w polu widzenia i tu może być błąd albo w funkcji gma który wyłącza nagle wszystkie obiekty do których było przypisane wyłączenie (dźwięki dalej działają bo obiekt nie został przydzielony) lub to bug w gmlu (literówka może być lub nie prawidłowe obliczenie)... Moim zdaniem to najprawdopodobniejsze stwierdzenie i na tym bugu powinno się najbardziej skupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 350
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zauważyłem że to nie serwer pada co chwile tylko całe połączenie Ranmusa :/

Bo gdy sprawdzam (uruchom -> ping 217.153.5.70) to działa ładnie wykrywa ping 50-70 lecz w pewnych odstępach pisze "upłynął limt czasu żądania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chwilę pograłem, tzn kilka razu bo ten błąd.

Ten bug jak go ktoś nazwał "Only Sounds" , zawsze wyskakuje mi podczas walki z potworkiem, za każdym razem słyszę jak potworek ginie, a odgłos uderzającego miecza nie cichnie. Z tego wywnioskować mogę , że cały czas przecina powietrze mieczem. Wydaje mi się , że to problem z pętlami, gdyż jak w któreś z gier nie zamknąłem pętli również obraz się wieszał, a muzyka szła dalej.

 

Tak napisałem mogą się te informacje przydać ;].

 

Co do gry bardzo mi się podoba, szczególnie animacje(magia,walka itd.). Postaci swojej jako tako nie mam ;]. Brat stworzył i czasami gram na tej postaci(nick:Remus).

W wersji finalnej na pewno stworzę swoją postać ;].

 

I teraz pytanie. W tym beta teście? ile jest czarów ? czy tylko te cą są w tym jednym sklepiku ? Bo dwa już mam, i są bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam cały czas Conntetion Failed, pod adres:

83.17.239.227

EDIT

już wiem, zły adres oczywiście!

Zaras dam przeróbke sprawdacza macwys, tak że wystarczy odpalić a nie wpisywać

EDIT2

a jednak nie :-(.

PPM na pulpice->Nowy->Utwórz Skórty->Wklejacie "ping.exe 217.153.5.70 -t"->Nazywacie "Test_Almory", i macie tester;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pętla zawiesza wszystkie procesy :P wiec to nie problem z pętlą bo ja nie raz jeszcze 10-30 s po zwieszku słysze jakies ogłosy walki i rzucania czarów, i ginące stworki... hmm... dziwne. Tzn prawdopodobnie przychodzą info o odtwarzaniu dzwięków. Sprawdz Pętle o odbieraniu wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo1517-sprawdzałem jeszcze raz, czy są wszystkie pliki wypakowane (przy okazji ściągnąłem jeszcze raz Almorę wraz z tym nowym exe-alm, nadpisałem go na starego.) To samo: Unexpected error occuring when running the game.

Nieoczekiwane cuda dzieją się na tym moim komputerze... :P

Zauważyłem jedno-ten error wyskakuje, gdy Windows próbuje zwiększyć rozmiar pliku stronicowania (wymiany).

Jako, że mam 128 RAM+prawie 200 wyznaczone na dysku+prawie 400 awaryjne (to, o które zwiększa), to można dojść do wniosku, że Almora wymaga 512 RAM (co chyba odkryciem wielkim nie jest) :) (takie zalecane wymogi)

Czekam Borek na dalsze wersje Almory. Może w końcu któraś będzie na tyle dopracowana, by się u mnie uruchomić??? :huh:

 

BTW. Przynajmniej nie zagram się na śmierć w Almorę i nie oleję tych wszystkich "fizyk, matmów, polków" itp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyć??? (PPM na Pulpit i ODŚWIEŻ)

Jak nie, to restart kompa...

 

Jeśli to nie to, to może zmień rozdzielczość lub odświeżanie, bo Almora mogła Ci "rozdziałkę lub refresh" przestawić i tak to wygląda na Twoim monitorze...

EDIT (odnośnie posta na dole): Nie spodziewałbym się, że ktoś może tak spanikować i nie zauważyć po prostu zmiany geometrii obrazu. W każdym razie chodziło tu o zmianę rozdzielczości lub odświeżania, w efekcie czego zmieniła się i geometria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozumiem borka: te wszystkie błędy, bugi i popyt na Almorę to wielki ciężar i jeśli nadal będziecie gadać bez sensu to nie wytrzyma (mówię poważnie!). Nie możemy zapomnieć przez kilka tygodni o Almorze i zaczekać na kolejną wersję? Będzie mu lżej, prawda Borek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozumiem borka: te wszystkie błędy, bugi i popyt na Almorę to wielki ciężar i jeśli nadal będziecie gadać bez sensu to nie wytrzyma (mówię poważnie!). Nie możemy zapomnieć przez kilka tygodni o Almorze i zaczekać na kolejną wersję? Będzie mu lżej, prawda Borek?

 

Zaczelem grac w almore dopiero dzisiaj a juz nie moge wytrzymac 10 minut bez niej Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..............................

 

Dobijacie mnie swoimi pytaniami... Po co sie pytacie o takie pierdoly skoro to jest jeszcze wersja Beta?? Nawet jak cos kupicie lub dojdziecie do wysokiego poziomu wasza postac zostanie skasowana wraz z powstaniem wersji finalnej! (o ile ta w ogole wyjdzie jednak mysle ze Borek sobie z tym poradzi ale narazie musi troche od tego odpoczac)

 

Nie wiem dla mnie dobrym wyjsciem bylo by zamkniecie tematow o Almorze oraz servera az do kolejnej wersji... Mysle ze tak by bylo lepiej. To jednak zalezy od Borka.

 

Jestem z toba Borek :thumbsup:

 

@Tak szybko piszecie ze nie wiadomo do kogo to bylo - to bylo do Harlana, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciusiowo1, a może masz starą? Ściągnołeś "łatkę"? ;3

łatke dawno ściągnołem.

 

Mam ten sam problem co maciusiowo. Przed chwilą ładnie sobie expiłem, aż tu nagle "server failed". Po chwili jednak serw był już online, więc wchodzę, a tu info o starej wersji gry.

 

@UP: No to czekamy na download. :D

Widziałem jak expiłeś i mnie wywaliło 3-2-4 minuty potem.

Bo masz starą emot11.gif

Borek wersję serwera zmienił

217.153.5.70 -> (version: 0.5.1.2)

Skąd to wiesz? Masz łatke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...