Skocz do zawartości

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam problem z Windows Movie Makerem, ładuje do niego video(avi) czekam a trayu co ileś sekund pojawia sie ikonka dvix i znika itd. czekam i nic. Kiedyś jak ładowałem ten sam filmik to to robiło szybko a tak to nawet paska postepu nie ruszy :confused:

Gdzie jest problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mam problem z Windows Movie Makerem, ładuje do niego video(avi) czekam a trayu co ileś sekund pojawia sie ikonka dvix i znika itd. czekam i nic. Kiedyś jak ładowałem ten sam filmik to to robiło szybko a tak to nawet paska postepu nie ruszy :confused:

Gdzie jest problem ?

 

jesteś słonikiem i pewnie coś złego pchasz do makera,jak dla mnie plik może za dużo ważyć(avi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To NIE JEST odświeżanie tematu - temat jest przyklejony, to chyba można się w nim wypowiadać, hę?

 

Mam problem z programem EditStudio 6 - program wiesza się przy byle okazji (najczęściej przy ładowaniu plików, wczytywaniu pliku projektu, w skrajnych sytuacjach nawet przy oglądaniu projektu). Używał tego ktoś i wie, co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może komp za wolny?

Buhahahaha. Mam mocnego kompa, ale program nawet przy starym złomie nie powinien zaciąć się przy manipulowaniu plikami, które mają w większości mniej, niż megabajt... Dzięki za PRÓBĘ pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema!

mam taki otóż błąd:

Miałem reinstall systemu,więc zainstalowałem znowu Loki(mam oryginał)

wyskakuje mi taki błąd:

http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=29092

powód?

nie mogę zagrać w grę ponieważ w opcjach nie chce ustawić się rozdzielczość i gra się nie uruchamia ;/

Reinstalowałem już grę i nic.

 

Wie ktoś jak mi pomóc?

Pozdrawiam,Nikas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

mam taki otóż błąd:

Miałem reinstall systemu,więc zainstalowałem znowu Loki(mam oryginał)

wyskakuje mi taki błąd:

http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=29092

powód?

nie mogę zagrać w grę ponieważ w opcjach nie chce ustawić się rozdzielczość i gra się nie uruchamia ;/

Reinstalowałem już grę i nic.

 

Wie ktoś jak mi pomóc?

Pozdrawiam,Nikas.

Tak, instalacja Visual C++ 2005 Redistributable... chyba :P

Miałem taki problem w Soldier of Fortune: Payback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za double posta,ale tamtego tego niżej możecie usunąć.

Mam taki problem,miałem reinstal systemu,chce sobie obejrzeć film a tu takie coś :

http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=29118

tutaj jak zrobiłem screena to w ogóle nic nie widać,a normalnie to są takie właśnie ciemne kolory :/

Wie ktoś jak to naprawić?

Jaki sterownik może ściągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie mam pytanie co do emulatora No$gba zassalem sobie gre Pokemon Diamond wlaczylem ja w emulu iDeas lecz niestety emuluje mi on tylko z predkoscia 20 fps... gra normalnie dziala ale wolno wiec wyczytalem na forum ze najlepszy emulator do No$gba wiec go pobralem lecz niestety gra na nim nie dziala. pozatym ten emulator sie wlancza innaczej kiedy klikam ikone emula wyskakuje mi okienko do wybrania gry wybieram gre a potem wlancza sie emul i w gornym ekranie pisze "The data could not be read"

potem 2 linijki nizej "please turn off the power ,then remove and reinstaler DS game card" no i nie wiem o co chodzi czy ten emul trzeba jakos skonfigurowac jak np. z emulatorem do ps1 jak ktos wie prosil bym o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może weź VisualBoy Advance? Jakby się ścinało, to możesz ustawić tam pomijanie klatek. Ale raczej powinno działać mimo wszystko, mi gry na GBA chodziły na nim płynnie na komputerze 400MHz ze 192MB RAM, więc nie powinno być problemu, no i każda chodziła, bez wyjątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gry nie działającej u patrysława

1. wyrzuć komputer ;]

2. powieś się ;d

3. jeśli masz 1 core daj sobie w taskmgr, menadżerze zadań priorytet wysoki, a jak masz 2 i więcej to czas rzeczywisty

4. w ekranie w zaawansowanych i zaawansowanych masz przyspieszenia sprzętowe, wyłącz lub włącz je na czas gry. aha, microsoft zrobiło śmieszny błąd i po lewej wyłączasz przyspieszenia, a po prawej włączasz

 

fervi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gry nie działającej u patrysława

1. wyrzuć komputer ;]

2. powieś się ;d

3. jeśli masz 1 core daj sobie w taskmgr, menadżerze zadań priorytet wysoki, a jak masz 2 i więcej to czas rzeczywisty

4. w ekranie w zaawansowanych i zaawansowanych masz przyspieszenia sprzętowe, wyłącz lub włącz je na czas gry. aha, microsoft zrobiło śmieszny błąd i po lewej wyłączasz przyspieszenia, a po prawej włączasz

 

fervi ;]

Sory za offtop ale muszę napisać.

A żeś teraz palnął :< Pat już dawno nas opuścił, post jest z 2004 roku. OH MAJ GAD! Paczta ludzie na datę postów. ;[

\=;

EPIC FAIL ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...