Skocz do zawartości

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mimo tego, że mam zintegrowaną karę graficzną mam wejście AGP pod zewnętrzną. Gdzieś czytałem czy ktoś mi mówił, że można jakoś przełączyć żeby nie korzystało z integra tylko tej podpiętej. Noo i moje pytanie brzmi, jak tego dokonać? Bo mam zamiar kupić Geforca 6800, tani jest a dla mnie między 32mb graficznej a 256 jest kolosalna różnica.

HALP PLZ

KTHXBYE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cze mam dziwny problem z kompem

zawiesza się jak chce

czasem przed bootowaniem czasem w trakcie, niekiedy pochodzi z godzinę po czym się zatnie,

w czasie zawieszenia dysk itp. wydają się wciąż chodzić, co do temperatury wszystkie są w normie jeśli dla grafiki i procka 51c to norma :P, nie mam już pomysłu co nawala jakieś sugestie ?

 

ps.Był czyszczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czesto defragmentujesz dyski? jak czesto robisz reinstall systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czesto defragmentujesz dyski? jak czesto robisz reinstall systemu?

Rzadko, niedawno robiłem w nadziei że mu się polepszy ale nic

bajer polega na tym że nawet w biosie mi się zatnie, tak więc wątpię że to wina systemu.

 

dodam że to komputer mojej starszej i mł.siostry więc nie wiem co one z nim robiły.

 

Resetowałem już biosa.

 

Podejrzewam kartę graficzną (choć jak się zawiesza obraz wciąż jest), procka bądź płytę główną ale nie mam jak tego sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłączaj po kolei i czekaj aż przestanie się zawieszać, a tak na serio to nie łatwiej iść do serwisu?

dobra rada niema co, nie wiem czy wiesz ale komp nie działa po odłączeniu niektórych jej cześć (większości)

 

czy łatwiej ? hmm ... na pewno więcej zachodu :P (zwłaszcza jak się nie posiada samochodu)

 

edit: ogólnie w starszym kompie znalazłem pasująca kartę graficzną, nieco gorszą ale jak na razie działa, czas pokaże czy to tu była usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam problem. Otóż posiadam Windowsa 7 i jak stworzę jakiś folder w pliki programów/GameMaker8 to mi się pojawia przy ikonie folderu kłódka i ten folder widzę tylko, gdy przeglądam pliki przez Game Makera, a nie ma go gdy robię to przez explorator Windows (fakt, że jestem administratorem komputera niczego nie poprawia). Ta sytuacja zresztą nie odnosi się wyłącznie do Game Makera, ale do wszystkich folderów stworzonych w pliki programów oraz wszystkich podfolderów(i to tylko tych stworzonych przeze mnie). Szukałem na internecie różnych rozwiązań, ale nic nie zadziałało. Czy jest na forum ktoś, kto miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam to zrobiłeś? XD Fajnie, mam unlockera, ale przez explorator windows nie widzi folderu do odblokowania a przez Game Makera nie da się włączyć opcji unlocker. Nieważne, wykumałem własny sposób (choć trochę idiotyczny), a mianowicie stworzyłem te same foldery w Dokumentach, a tam nie tworzą się jakieś ch****e kłódki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kiedyś źle podłączyłem wspomaganie procesora (lub czegoś innego, nie pamiętam), pomyliłem strony. I komputer nie reagował od tamtej pory, wnioskuje spalenie płyty. Czy wszystkie części są do wyrzucenia ? (ramy itp) Czy jeżeli podłącze do sprawnego komputera spalony element to spali się reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam. Mój problem polega na tym, że nie uruchamia mi się program skeleton. Ściągałem stąd http://files43.com/en/download/urls_list/1...skeleton/16916/ próbowałem też ściągać z innych stron ale zawsze to był ten sam egzemplarz. No i po prostu jak włączam to nic się nie dzieje. System operacyjny to vista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformatuj go jako NTFS. Miałem tak gdy po odebraniu kompa brata z serwisu okazało się że koleś bez naszej wiedzy wgrał winde 7 wymagającą aktywacji(dzwonisz do gościa i on przedłuży za 3 dychy....na kolejne 30 dni) i jakoś tak zblokował dysk że nie dalo sie zainstalować win xp. Chciałem połączyć partycje linuksem w Gparted i przez przypadek anulowałem operację - pokazało się to co u ciebie. Format partycji pomógł.

 

btw, nie trzeba było najpierw sformatować partycji z linuksem a dopiero potem usunąć ją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś inne pomysły prócz formatu..?

Nie chcę stracić żadnych danych.

 

By nie robić double posta, poszukuje programu który wyłączy proces po wciśnięciu skrótu klawiszowego.

I coś by sprawiło żeby mój dysk pojawił się spowrotem w windowsie. Windows kompletnie go nie wykrywa. Żaden partition magic i partition recovery. W biosie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, moim problemem jest jednoczesne nagrywanie dźwięku z mix stereo i mikrofonu. Mam laptopa hp compaq presario V6000 i sterownik Conexant HD Audio. Gdy mam w ustawieniach możliwość wyboru nagrywania, mogę zaznaczyć tylko jedną opcję, albo miks stereo, audio cd lub mikrofon. Czy dałoby się jakoś nastawić nagrywanie na oba sterowniki, lub istnieje program, który potrafiłby robić takie rzeczy? Próbowałem Audacity, lecz i w nim mogę wybrać tylko jedno źródło nagrywania. EDIT: Ok, rozwiązałem problem poprzez zastosowanie playback, więc mix stereo nagrywa mi teraz mikrofon. Przepraszam za zwłokę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

chyba dobry temat

kupiłem sobie AC3 na steama. Wszystko super pięknie, instaluje, nagle przy instalacji Punkbustera mówi mi, że nie może skopiować pliku do C:\Windows\System32 bo odmowa dostępu. Help, any1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...