Skocz do zawartości

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Mam problem iż jeśli gdzie kolwiek na monitorze jest piksel z danymi (0,0,1) niewiem dlaczego akurat tak, ale zawsze jak jest taki piksel to on jest przezroczysty. Co mi przeszkadza w oglądaniu:

GIF'ów, filmów, gier, tworzenia w paintcie, w ogóle we wszystkim, gdzie mógłbym użyć (0,0,1).

Próbowałem użyć Print screena aby pokazać wam jak to wygląda lecz on to nagrywa że wszystko jest w porządku. Jeśli w jakimś oknie jest (0,0,1) piksel on widzi co jest pod nim, np. wideo, a tworzę sobie mapę w WC3.

 

BTW: Mam nadzieję że ten nowy temat zostanie usunięty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

cześć, znowu ja, znowu sobie upuściłem laptopa i znowu coś nie styka. Tym razem chodzi o wkurzające buczenie z okolic wiatraczka, ktore ustaje, gdy laptopa postawie albo obale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

chellowych wojaży systemowych ciąg dalszy

chciałem sobie walnąć fedorkę, znalazłem pustą płytę, nagrałem, uruchomiłem, fedorę PRAWIĘ uruchomiło (tuż przy końcu ładowania wywaliło jakiś error) i teraz nic nie chce ruszyć, nawet bios się nie pokazuje. Od samego uruchomienia czarny ekran i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie mogę zmienić zapisać pliku hosts, który znajduję się w Windows\system32\drivers\etc, We właściwościach ten pliku ma zaznaczony tylko do odczytu, ale nie mogę tego też odhaczyć. Mam WindowsXP. Z góry dzięki za pooc

Pewnie już za późno na odpowiedź, ale sam jakiś czas temu miałem ten problem i może ktoś inny również będzie miał w przyszłości, także:

Otworzyć program notatnik jako administrator, a następnie z poziomu notatnika otworzyć i zedytować do swoich potrzeb plik hosts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieniezbytdobry! Mam problem z Adobe After Effects cs4. Pracuję z nim od 2 dni i nie słyszę żadnych dźwięków pochodzących z tej aplikacji, oprócz błędów windowsowych. Import świetnie działa, lecz w ogóle nie słyszę żadnego audio.

Nie jest czasem wyciszony w mikserze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam nową klawiaturę Vakoss tk-103PK i nie mogę jej używać, bo jak ją podłączę to włącza się pomoc techniczna(znaczy się F1 ciaglę wysyła chyba) i google chrome przenosi mnie do supportu, co jest straszne. Wie może ktoś co zrobić by przestała wysyłać to F1 ciągle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z padem. Chcę sobie pograć w Darksiders na padzie, pobrałem emulator x360ce i chodzi praktycznie bez zarzutu. Z wyjątkiem. Jednym. Malutkim. Maciupeńkim. Gdy biorę prawą gałkę w dół to jednocześnie zostaje wysłany sygnał od lewego triggera (i nie mogę zmienić wtedy widoku kamery :C)Gdy prawą gałką biorę do góry i na boki - wszystko jest w porządku. Sam trigger też chodzi poprawnie.

Jakieś propozycje?

Tak, włączyłem tryb analogowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć, mam problem. Ściągnęła mi się aktualizacja GG i zaraz potem pasek zadań zmienił kolor na biały. Na dodatek literki też są białe także widzę tylko ikonki. Da się to jakoś łatwo naprawić?

E:Jak zrestartowałem proces explorera po uprzednim wyłączeniu GG i włączyłem GG to działa, także chyba problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam problem z kartą graficzną.

Po odpaleniu komputera pojawia się dymek że znaleziono nowy sprzęt "Kontroler wideo (zgodny z VGA) i tyle. Jak podłączam monitor do karty to nie reaguje, ściągnąłem sterowniki ale nie moge ich zainstalować bo nie wykrywa karty.

Teraz lecę na zintegrowanej karcie, ale nawet projektów z gm'a nie mogę odpalić.

Karta to GeForce GT240.

Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...