Skocz do zawartości

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no no , mnie w to nawet nie mieszajcie , tym bardziej że mi impossible creatures działa sprawnie :D , specjalnie dla ciebie sprawdzałem instalacje i faktycznie nie ma czegoś takiego jak jakieś zaznaczanie zeby gra działała poprzez multiplayera. EE co tam, ja daje Instal i mi działa dobrze i sie z tego ciesze, mam jednak nadzieje że ktoś ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Może nie mam problemu, ale nie będe zakładał tematu dla takiego badziewia. Otóż mam zacny zamiar przejścia na XP. Dysk mam podzielony na kilka partycji. Winde zamierzam instalnąć tradycyjnie na C: więc - czy dane na pozostałych partycjach będą bezpieczne? Bo xp ma tam jakiś inny typ partycji ;] A ja na xp to sie nie znam ;] Więc czy dane zostaną i nie zmieni się nic? ;) Z góry thanks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamierzacie pracować jedynie na XP to też radze zmienić z fat32 na NTFS. Troche szybciej śmiga system, poza tym obsługuje pliki większe niż 4 GB, a FAT32 niestety takowych nie obsługuje. Poza tym dzięki NTFS jest dostępnych kilka dodatkowych funkcji we właściwościach dysku o ile mnie pamięć nie myli - nie jestem pewien bo nie zagłębiałem się co te funkcje robią :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ojeju. Mam problem, od długiego czasu. Format mało pomaga. Przy niektórych grach(Soldat,Maple Story itd) oraz programach(Game Maker 5.3 , 6.0) użytek jest tylko 1razowy. Jak próbuje włączyć drugi raz to wyskjakuje błąd

blad.jpg

Powiedzcie jak zrobić żeby działało wszystko dobrze, a moze znacie jakieś bezpłatne , dobre antyvirusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam problem z programem Nero. Otóż mam plik muzyczny i chciałabym go nagrać na płytę. Jest on jednak za długi, żeby umieścić go na "zwykłej" płytce. Kupiłam więc płytkę o większej pojemności, ale Nero ciągle pisze, że ma ona mniejszą ilość pamięci i nie chce nagrywać. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Co do płyt 800MB, to raczej Nero nie rozpoznaje tej wielkości i wyświetla standardowe 700MB. Żeby wypalić te dodatkowe 100MB, to tak jak napisali poprzednicy, trzeba zastosować overburning.

 

Vardi: http://pl.wikipedia.org/wiki/Track_At_Once

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...