Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #12


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Start tury: 11.02.2007 - 23:05

Temat: Gra na podstawie piosenki (w sensie, że pomysł jest inspirowany tekstem nagrania, bądź gra jest zobrazowaniem treści którą przesyła nagranie)

Czas: 24h

 

Do boju :F

 

PS. Oddając prace wspomnijcie, jaka piosenka była dla was wzorem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo:

Taki temat to raj dla fanów reggae, ragga, punka i hardcore, bo mogą przesłać przekaz piosenek lub przedstawić tekst tej piosenki przez grę :) . Poza tym, wybór jest dość duży, np. zrobisz symulator walki z nałogiem w myśl piosenki Zabili Mi Żółwia - Jaracz :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZUUUUU!!! Taki temat, a jutro do budy :crying:

Chociaż w sumie ja słucham metalu, a chyba najchętniej black, death...w sumie to może dobrze, że nie będę miał czasu zrobić swojej gry na konkurs :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrysław: Nadają się, tylko te najczęściej niosą jakieś przesłanie jeżeli patrzeć na muzykę która jest tworzona ostatnimi czasy ^^ . Co jak co, ale gry na podstawie "muzyki" typu Explosion, I Don't Need A Man czy innych się raczej nie zrobi ;p .

 

@marcinzzz95: A jaki to ma sens? Ty nie robisz utworu do gry, robisz grę na podstawie utworu, tak jak wcześniej podałem przykład.

 

@adster: No widzisz, już możesz zrobić jakąś grę o robieniu złych rzeczy ^^ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta muzyka ma jakiś tekst, opowiada o czymś ten tekst ;p ? Bo w tym temacie o to chodzi, że nie dajemy muzyki żadnej do gry, tylko robimy grę na podstawie motywu z tej piosenki. Na przykład - w piosence Siekiery "Misiowie Puszyści" jest w refrenie tekst "Szewc zabija szewca, bumtarara, bumtarara" i robisz wtedy grę, że sterujesz szewcem i zabijasz innych, konkurencyjnych szewców :) . Nie wiem już jak to inaczej wytłumaczyć xD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, zacząłem już robić 2 projekty, jeden okazał się zbyt ambitny jak na 24h a ten 2 chyba nie wystarczająco ciekawy, dobra zobaczymy czy coś skończe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja widać idę pod "pierwszy ogień" :)

 

SHIP AT WAR

 

Gra to typowy survivial && scorer "ubrany" w ciekawy image (statku) , jednak pełen akcji i emocji! (co za nałóg z tymi dwoma and`ami :D )

Starałem się dobrze dobrać oprawę audiowizualną, nie korzystając z gotowych sprite`ów. Tylko sky nie jest mój-ja go tylko przerobiłem...

 

Sterowanie w info, ESC-wyjście z gry (tam to nie jest napisane :) )

 

LINK

 

Co do inspiracji muzyką: Sadus (Iron Maiden)-Invaders. Powiązania gry z tekstem już po samym tytule utworu są widoczne... :)

 

EDIT: Oho, edytuję tego posta na 12min przed gongiem-czyżby wszyscy stchórzyli??? :D Ale nie ma co, macie jeszcze czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...