Skocz do zawartości

Znów startujemy :)


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że się szykują jakieś nędzne próby obalenia jedynego słusznego prowadzącego. xp A tak btw, pietrusie. Czy Ty nie miałeś mi czasem wymyślać tematów? ;p

Liga trochę przysnęła, ale na pewno nie zniknęła. ;) Pod koniec roku trochę nie mam do tego głowy, ale może niebawem będzie #24. A w wakacje powinno być już lepiej. :)

@Pietrus

Myślę o założeniu osobnego forum na konkursy GM'a (bo mam trochę pomysłów), to wtedy bym kogoś przydzielił do zorganizowania ligi 24

Jak to "przydzielił do zorganizowania ligi 24"? Nie przypominam sobie, żebym wyraził na to zgodę. ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Prawda. G**niany temat - g**niane gry.
A g**no prawda. ;] Jak się ma chęci to można wystrugać coś ciekawego. Z resztą sam jesteś tego najlepszym przykładam. Problem w tym, że większości się po prostu nie chce.

 

Jabol: doceniam, doceniam. =D

 

pablo: a jaki temat Ci odpowiada? =p Bo chyba jeszcze takiego w historii Ligi nie było. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Przypatrz się na stronę główną GMC i wciśnij taki kolorowy rysunek który się tak rozwija pod nazwą "Liga24"

Jak widzisz jest to tabela ligi ale nasz kochany Tymcio udoskonalił tabelę więc można jeszcze wcisnąć "Aktualna tura". Jak widać żadna gra nie została oddana ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No, przydała by się tura... :P

Tylko i tak wszystko zależy od tematu... :|

 

Ja nie wiem, co to za problem, że temat się powtórzy... :P

 

PS: Mam 2 pomysły na tematy, które bym z chęcią zrobił, a których (chyba... :P) nie było, ale jak powiem, to nie będę mógł brać udziału ;(

Także lepiej nie mówię, bo zawsze jest jakaś tam szansa, że Dark wpadnie na to sam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...