Skocz do zawartości

Komunikator


Kychu

Rekomendowane odpowiedzi

na serwerze przechowujesz tylko dane poszczególnych kont. mogą one być w pliku xml, php bądź wciśnięte do bazy mysql (jedna jest na yoyo). w GM musisz napisać skrypt, który przy logowaniu użytkownika będzie pobierał informacje czy dany login i hasło są na serwerze, jeśli są - loguje, jeśli nie - wyświetla error. tylko tyle mogę powiedzieć, kodu nie dam bo się na GM nie znam ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ale wsumei to jest czat a mi chodzi o cos takiego jak zwykly komunikator. Kazdy sie rejestruje np nick i haslo i to sie zapisuje na serwerze, jak już jest to trudno trzeba zmienic. A potem jak ktos chce to sobie dodaje czyjs nick i widzi czy on jest czy go nie ma. klika dwa razy to sie pojawia okno i wtedy gadają. no czaicie mnei chyba. nie próbowął nikt nigdy zrobić zwykęłgo KOMUNIKATORA? może jednak ma ktos jakiś przykłąd, alena komunikator a ne chat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wystarczy chyba, żebyś popytał (bo ja akurat <AŻ TAk> się na tym nie znam) i zrobił prostego DLL'a który przechowywałby dane o użytkowniku, hasła i opisy etc., oraz wysyłał, czy użytkownik jest aktywny, dorobił w GM-mie jakiś chatbox i ładny wygląd, poszukał w sieci jakiegoś darmowego 10-megowego serva, no i masz xD

 

Ja niestety nie pomogę ci w tym, ale wystarczy żebyś ściągnął przykład chatboxa i dll'a z tej stronki...

 

heh xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jest tyle co zrobiłęm, wiem, ze tu nic ciekawego neima, ale chce, żebyście zobaczyli oco mi mniejwięcej chodzi. Chociarz wolałbym, zeby okno rozmowy otwierało sie w nowym całkowicie oknie, niech to ktoś najrzy.

 

https://gmclan.org/up1181_4_Komunikator.html

 

a może ktoś tak prywatnie sie podejmie imi pomozę GG 9007825

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa........... rozumiem, ze nikt neiw jest w stanie czegos takiego zrobic.

 

omg -_- i co myślisz że na taki tani i wręcz gówniarski tekst złapiesz kogoś kto extra dla ciebie napisze komunikator -_-

Nikt ci go nie zrobi i nie pomoże chociażby dlatego że tak mu sie nie chce, no chyba że możesz zapłacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...