Skocz do zawartości

Władcy Imperium


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Hmm grafiki skądś znam... ale z komentarzami poczekam na grywalną wersję - jeśli w ogóle do niej dojdzie.
HINT: Grafika ogólnodostępna, przed Hidden Swords Borek kiedyś zrobił takie demko hack&slash z tymi sprite'ami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten caly mmorpg wygląda mi jak czyjś przyklad, chyba nawet przykład Pietrucha xD ale nie jestem pewien.

 

no a loogo... hahahaha... ekhm... no wiec logo... hihi... buhahahahahaa! xD ekhm... tak... logo... zdecydowanie xD

 

Logo zaje*biste

Blackmaul ty zrob dobrą cenzure a nie gwiazdke tylko postawil, zabierz ja a slowo i tak takie jak bez cenzury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne logo! MMORPG?! Rzyczem powodzeńa! To jest chyba najtrudniejsza rzecz jaka ci mogła przyjść do głowy... no, jest coś jeszcze trudniejszego: RPG+Mulitplayer+3D=MMORPG+3D=VeryHardGameToMake(VHGTM)

Zostań przy RPGu. Dokończ grę i ciesz się życiem :) XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jakie wy robiliście logosy jak myśleliście, że Paint jest jedynym programem do rysowania ^^ .

 

Wstyd się przyznać, ale wtedy to nawet log w Paincie nie robiłem tylko jej imitacji wbudowanej w TGF'a. :D Niestety sprzedałem te loga tylko za klikanaście tysięcy dolarów łącznie. :(

 

Dobra, żarty żartami, ale nie ma za bardzo o czym mówić na temat lakonicznego opisu, screena i WSPANIAŁEGO LOGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda gry nie widzialem ale po zobaczeniu screena widze juz kilka bugow ;)

Po pierwsze drogi Elwisie zdecyduj sie czy ma byc "Poziom" czy "level" bo "lewel" dziwnie wyglada, pozatym ten troll wyglada troche jak szkielet imho ;) Tylko do loga faktycznie nie mozna sie przyczepic :thumbsup: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...