Skocz do zawartości

Trojan na protokole GG


Kychu

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś zrobił kiedyś jakiś program i wsadził na forum podobno można było dzięki niemu zrobić kaszane u kumpla no komputerze.Więc ktoś napisał, że trojanów nie publikujemy.Okazało się, że program jest beznadziejny. Ale tylko w celach edukacyjnych chciałbym się dowiedzieć czy da się zrobić trojana na protokole GaduGadu w GM ? mógłby ktoś mi powiedzieć?? podać jakiś skrypt?? i przy okazji jakiś niegroźny przykład np. Trojan z możliwością włączana i wyłączania zegarka albo inny nie groźny, żeby inie było, że mam jakieś niecne plany, ale ogólnie fajna sprawa z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na boga, są lepsze rzeczy od niszczenia czyjejś pracy i wysiłku (instalacja systemu, gier, programów i pliki ściągane całymi dniami [a to już może nawet kosztować...] się w minutę nie zrobiły same z siebie). Po za tym miłego desassemblerowania gadu gadu i szukania furtek. Po za tym (x2) jest wiele różnych trojanisk, które można dość łatwo znaleźć w necie typu Prosiak, który potrafi udawać także instalator InstallShield, niemniej nie polecam tego typu zabaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie chce nikomu nic niszczyc, tak sie pytam bo mam fajny pomysł na program, ale on jest też związany z protokołem GG (prosiak nie jest na protokół GG) i on jest w 100% legalny(ten mój pomysł) i jak jz wspomniałem nikomu nic nie zniszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może tak ja już skoncze z tym trojanem bo trojan to miał być przykład. A wsumie to kokretnie mi chodzi oto czy jest możliwe napisanie programu w Gm który będzie łaczy dwa komputery protokołem GG niczym w trojanie, ale nie chodzi mi o trojana. powiedzcie tylko czy da sie połączyć 2 kompy programem zrobionym w GM przez protokół GG sorry za błędy ale mam klawke bezprzewodową i w ostatnim czasie mi nawale nie ma ę,ą nie dociskają sie litery itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wsumie to kokretnie mi chodzi oto czy jest możliwe napisanie programu w Gm który będzie łaczy dwa komputery protokołem GG niczym w trojanie, ale nie chodzi mi o trojana.

 

Wszystkie wiadomości i dane są przesyłane poprzez serwery Gadu-Gadu obsługujące protokół, zatem ciężko będzie połączyć dwa kompy bo tak czy siak pośrednik jest i będzie który może cię w każdej chwili zbanować :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się już, że pogram z Game Makera potrafi się łączyć z innymi komputerami na zasadzie protokołu Gady-Gadu. Więc przyszedł mi do głowy pomysł na program. A ponieważ jak już kiedyś wspomniałem programy w GM robie na od 1/10 na 2 nie jestem w stanie. Gry, grami, ale programów nie zrobie za Chiny. Więc mam pytanie czy kotoś mógłby mi zrobić, albo chociarz pomóc zrobić program. Chodzi mi o taki motyw.

 

nieraz próbuje od kolegi coś ściągnąć, ale mail to za długo a przez gadu i skype nie zawsze przechodzi. Pamiętam miałem kiedyś takiego Trojana w którym sie podawało lokalizację pliku u ofiary i lokalizację gdzie ma plik zostać skopiowany i sie kradło pliki, ale to jest nielegalne. A tu progmik na legalu. Kumpel włącza serwer a ja wtedy klientem se szperam w jego plikach i kopiuje co chce. on klika off i już serwer nie działa i na odwrót on coś chce to ja włączam. Czyli potrzebne by były dwa pliki serwer i klient

 

Wsumie mały to program.. C++ i inne języki programwana odpadają bo nie umiem się takim czymś obsługiwać wogólę więc zostaje mi GM mam ndzieje, że da rade zrobic to w Gm i bardzo proszę o pomoc.

 

Jak widać

protokł już mamy. (link w odowiedzi przed moją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwcie sobie OpenVNC i Hamachi. Odpalacie Hamachi, jeden z was zakłada serwer OpenVNC, a drugi wchodzi i transferujecie pliki, a komunikować możecie się np. w notatniku na serwerze xd . Ewentualnie możecie skorzystać z SSH, ale to już bardziej skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...