Skocz do zawartości

Prosty program w Visual basic


kiler1000

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem i zwracam się z wielką prośba o pomoc. Mianowicie musze oddać z informatyki na zaliczenie programik wysyłajacy wpisane dane na mail nauczyciela a niemam pojęcia żadnego o programowaniu.

 

Narysowałem jak miał by ewentualnie mniej więcej wyglądać>>>> http://patrz.pl?118799 <<<<

 

Jeśli istnieje ktoś kto potrafi zrobic taki programik to prosze go bardzo by mógł i miał czas zrobić go.

 

Informacje z tego formularza maja trafić na adres witold_merc@op.pl a mój adres to kiler1000@o2.pl

 

Potraktujcie to jako wyzwanie:}

 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tylko o te dane o których mówiłem , musze to oddać na poniedziałek za tydzień.

 

@Micanser - przecierz nie moge powiedziec nauczycielowi ze ktoś za mnie zrobił program bo bym odrazu dostał pałe i jeszcze pewnie ochrzan i na przyszłość bym spokoju nie miał,a jest to mi bardzo potrzebne gdyż z informatyki jestem kompletnym 0 i wogóle tego nie czaje i prosze o pomoc gdyz wiąże się to z moim zaliczeniem półrocza

 

program musi być zrobiony w visual żeby był taki mniej więcej inter face chyba że się da w innym języku to zrobić niewiem bo sie nieznam ale jak sie da to oczywiscie że można byle działał i wyhlądał mniej więcej jak na obrazku czyli posiadał te funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze to oddać w formie .exe ale może lepiej też mieć ten kod źródłowy jak by sie przyczepił

 

ma to być zrobione niby w tym języku http://pl.wikipedia.org/wiki/Visual_Basic ale jak mówiłem można zrobić w jakim komu łatwiej byle dziłał i wyglądał najwyżej oddam samo exe chyba nie da sie po pliku exe dojść w jakim jezyku byl robiony program?

 

 

Jeszcze mam takie pytanie czy długo siedzi się przy takim programie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie da sie po pliku exe dojść w jakim jezyku byl robiony program?

Jeszcze mam takie pytanie czy długo siedzi się przy takim programie???

1. Da się. Kompilator pozostawia w *.exe dane o aplikacji. Jakimś dessasemblerem można to wywalić.

2. Zależy jak dobrze znasz dany język. Możesz siedzieć 2 miesiące i nic nie wymyślić, a możesz napisać go w 15 minut.

Do kiedy masz termin oddawania programu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja tam próbuję w C#, ale coś mi nie wychodzi, mam kłopoty z zalogowaniem się na serwer smtp gmail'a (bo chcę na nim przetestować). Zresztą to jest .NET. Może ktoś machnie to w C++, Delphi albo javie. Tutaj jest fajny przykładzik do javy:

http://www.jscape.com/articles/sending_ema..._ssl_gmail.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy zrezygnowali! ^o^!

 

Ktoś poda mi jakiś serwer SMTP bez uwierzytelnienia? Tak, mam lenia :)

 

EDIT

Mniejsza o to, już mi nie potrzeba.

 

EDIT

Załatw sobie see16.dll i see32.dll jako taki opis funkcji masz tutaj:

http://www.dbase.com/KnowledgeBase/dbulletin/bu08mail.htm

Ja niestety nie mam teraz czasu - fizyka czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wielkie dzięki prawdopodobnie ratujesz mi skóre i niewiem jak sie odwdzięcze;} Jak oddam napisze wam co powiedział koleś i co dostałem BIG THX for all za zainteresowanie a szczególne i priorytetowe podziękowania dla Tymona :D

 

 

Jeszcze tylko taka mała prośba bo on wymagał żeby jakis obrazek tam był i zaznaczanie takim kółeczkiem płuci, no i czy by sie dało tak ustalić stały ten adres stmp zeby bylo to niewidoczne i niebylo trzeba wpisywać w tym przypadku o ile się orientuję to stmp.poczta.onet.pl a koleś do którego to ma wysyłać to witold_merc@op.pl i nieczaje co to jest ta autoryzacja? i użytkownik i hasło czyje to ma być jego czy moje? :boxed: żeby co s takiego było http://patrz.pl?118799 i ten przycisk co czysci pola a podpisac sie możesz w końcu twój programik najwyżej wcisne ścieme że to moje pseudo:}

 

Da rade zrobić taką zmiane???

 

Sorry że tak marudze ale to dla mnie naprawdę bardzo ważne:}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon jak sie używa tego programu bo ja wpisuje tam na próbe swój adres mail i jakies bledy wyskakują socket#qqqq000 czy cos takiego podasz przykładową konfiguracje co trzeba wpisać w tym użytkowniku i haśle czyje hasło i czyi login i w jakiej formie możesz podać screena z przykładową konfiguracja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz konto na o2, interi czy onecie to wymagana jest autoryzacja. Hasło i login musi być twój bo wysyłasz ze swojego konta maila =) Resztę zaraz dorobię ;)

 

Co to za obrazek ma być? Najlepiej jakbyś sam jakiś mi dał =)

 

Najlepiej zagadaj do mnie na GG, powiem Ci co trzeba mi podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...