Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

szukam programu za pomocą którego skonwertuję film wmv do formatu mp4 bez zrobienia artefaktów i bez zdesynchronizowanego dźwięku.

 

znalazłem jakiś any video converter, ale za każdym razem, niezależnie od ustawionego bitrate'u, robi "świetną" kompresję, której nie było w oryginalnym pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź. SUPER ściągnąłem od razu po zobaczeniu twojego posta. po pobraniu zacząłem konwertować. skończył dopiero teraz, a rezultat dużo gorszy niż przy poprzednim programie (który zajmował jakieś 4 godziny). może to kwestia ustawień, ale naprawdę nie chce mi się czekać kolejnych 20 godzin.

 

niedługo sprawdzę mediacoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na pewno kwestia ustawień. Zresztą, jak w SUPER? nie korzystałeś z DirectShow Decode, to rezultat będziesz mieć taki sam jak w MediaCoderze, przy czym w tym drugim nieco inaczej wygląda konfiguracja jakości.

fucktycznie, zaraz sprawdzę

 

edit: prawdopodobnie zasługa priorytetu "below normal", ale właściwie wzrost szybkości był nieodczuwalny. włączyłem konwersję o 13, wyłączyłem komputer 13 godzin później, a dziś rano zastaję plik mp4, który ma cały kilobajt. program uznaję za nieintuicyjny. usuwam super, wgrywam formatfactory, później mediacoder.

 

edit2: formatfactory, po szybkiej konfiguracji i paru godzinach konwersji (chyba najlepszy do tej pory wynik), wywalił plik ze zdesynchronizowanym audio i szpetną kompresją w niektórych miejscach. wgrywam mediacoder.

 

edit3: do tej pory nie dało rady. ale dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Siema, szukam 2 programów :

1. takiego, żeby wyciągać dźwięk z filmów

2. takiego, żeby można było robić fajną, dobrą grafikę.

 

I to freeware, lub na jakiejś licencji, byle nie trial.

 

Dziękuję ;)

 

1. Windows Movie Maker, lub coś bardziej zaawansowanego jak Sony Studio Vegas

2. Paint.NET, GIMP, Adobe Photoshop, wybierz sobie jeden z tych lub inny i ćwicz oraz czytaj tutoriale z neta to dowiesz się o ciekawych funkcjach przyśpieszających mocno pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam programu do edycji i montażu wideo nagranego kamerą. Najlepiej jakby był darmowy. Jestem początkującym użytkownikiem i oczekuje podstawowych funkcji: przycinanie wideo, dodawanie przejśc, efektów, napisów i na końcu zapisu do formatu .mpg .

A i nie może to byc Windows Movie Maker bo on jakoś mi nie pasuje i pozatym strasznie się zwiesza.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Windows Movie Maker, lub coś bardziej zaawansowanego jak Sony Studio Vegas

WMM? Jak? Sony Vegas Studio mi nie działa na lapku...

----------------------------------

Więc jeszcze raz :

 

Elo.

Szukam programu, którym oddzielę film i jego ścieżkę dźwiękową, a potem będę mógł tą ścieżkę zapisać...

 

Zna ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...