Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie jaki program jest dobry do robienia zrzutów z ekranu co pewien czas, zapisywania wciśniętych liter itd.? To musi być keylogger? I czy nie będzie potem problemu z usunięciem tego? (pytania oczywiście czysto teoretyczne) Zastanawiałem się nad WinGuardian 3.0 a potem usunięciem go Spy Sweeper 5.8.1.55 ale nie wiem czy to zadziała, a chodzi mi o pełną dyskrecję i brak późniejszych problemów. Wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przetestuję go, bo chciałbym się obejść bez keyloggera, ale same zrzuty mogą nie wystarczyć. No to jak tymi klawiszami wciśniętymi i usuwaniem tego?

 

 

Omg. ale ten MWSnap robi jeden zrzut z ekranu a ja potrzebuję zeby robił je co parę sekund...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

 

Czy da się zainstalować X-y na Windowsie? Chodzi mi o to, że ściągasz jakiś programik i ściągasz np. Xterm i operujesz w nim. Niestety Cygwin jest lekko zjechany, gdyż nie można zainstalować danej grupy (chyba), tylko klikać trzeba na każdy pakiet osobno. To ma wyglądać, że uruchamiam, ściągam programy (lub są wbudowane) i działają.

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fervi, ale przecież jest TYLKO jedna implementacja POSIXów na Windowsa, Cygwin. X'y tylko na nim uruchomisz. Możesz się pobawić i spróbować sobie .deby instalować, w czym problem? xd Chociaż jest, bo i tak musisz przekompilowywać. Btw. Pamiętam jak instalowałem że można było zainstalować wszystko kilkoma kliknięciami, ale niestety nie pamiętam jak. Wiem że to trwało dużo czasu ( instalacja ) ;P

 

Fervi, coś z gstreamera, ffdshow? Nie wiem, nie bawilem się w to. ;P W ogóle, po co się upierasz przy konsolowej wersji? GUI nie pasi? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam programu do naprawy dysku. Gdzies tak okolo po 60 gb z 160 gb dysk sie psuje i uszkadza sie system. Mam bad sektory,nie wszystkie sie naprawily. Szukam programu ktory by znalazl te bad sektory i by je jakos ukryl albo zrobil patrycje tylko na dzialajacych sektorach. Osobiscie podejzewam ze mam zepsuty jeden talerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam programu do naprawy dysku. Gdzies tak okolo po 60 gb z 160 gb dysk sie psuje i uszkadza sie system. Mam bad sektory,nie wszystkie sie naprawily. Szukam programu ktory by znalazl te bad sektory i by je jakos ukryl albo zrobil patrycje tylko na dzialajacych sektorach. Osobiscie podejzewam ze mam zepsuty jeden talerz.

ComboFix. Mi kiedyś wskoczył taki robak, że żadnego dysku się nie dało otworzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...