Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam programu który potrafi konwertować pliki PNG na ANI najlepiej jakby był online. Ja w goglach nie mogę znaleźć.
sproboj realworld cursor editor na startu => tworz => kurzor ze zdjecia

i mozes wczytac sade png a fajnie dorobic ani

w koncu => zapis uklada jako ani

testowalem :) przyklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Hej, szukam programu, który pozwoliłby mi na zdalną kontrolę nad kompuuterem ( PC z windowsem ) za pomocą Macbooka. Do tej pory używałem TeamViewer'a ale niestety, program 'wykrył' , że używam go do celów komercyjnych ( co jest nieprawdą! ) i mam zablokowany dostęp - musz wykupić licencję (najtańsza to 115 zł miesięcznie).  Próbowałem użyć Pythonowego sktryptu z githubu : https://gist.github.com/idarek/9f121fa63106ef0224372e563c809830 , ale gdy otwieram go przez Python Launcher, to wyskakuje mi info, że muszę odpalić skrypt z root;a . Gdy odpalam skrypt z konsoli, wyskakuje info 'command not found'. W związku z tym pewnie będę musiał poszukać innego programu, może znacie jakąś dobrą , najlepiej darmową ( albo chociaż tanią ) alternatywę dla TeamViewera. Ważne jest to , abym miał możliwość połączenia się za pomocą MacBooka z PC.

 

pozdrawiam,

nowy_user!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź niestety nie mogę połączyć się ze swoim PC , gdy próbuje się połączyć za pomocą MACA to wyskakuje błąd ( na MACu), że mój PC  z którym próbuje się połączyć jest niepodłączony do internetu ( a na pewno jest), albo nie ma uruchomionego programu ( a na pewno ma) . Mam w ustawieniach zaznaczone, że zezwalam na zdalną kontrolę komputera... czy ktoś zna jakieś alternatywy dla Team Viewera oraz Microsoft Remote Desktop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft remote desktop będzie działać tylko wtedy, kiedy masz stałe/zewnętrzne IP. Jeśli Twój dostawca Ci tego nie oferuje, musisz otworzyć port 3389 na routerze oraz dostawcą też musi go otworzyć na serwerze, niektórym to robią darmowo a niektórzy za opłatą.

 

A sprawdzałeś steam moonlight? Ale musisz mieć w kompie kartę od nvidia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Macie jakiś program który nagrywałby zrzut ekranu do *.gif? Próbowałem "Gifcam" i "Screen to gif" ale gify mają opóźnienie, a chce żeby było 60fps w czasie rzeczywistym nagrane. Ewentualnie jak inaczej to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nagrywam gify tak:

if(keyboard_check(vk_f9)) {
    screen_save("rec/"+string(100000000000+(get_timer()/1000))+".png")
}

A montuję tak:
 

mencoder.exe "mf://*.png" -mf fps=30 -o output.avi -ovc xvid -xvidencopts bitrate=9999999

Potrzebny Ci tylko mencoder.exe który jest ogólnie dostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...