Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam programu (bo wiem że takie są) który dodaje nieistniejący cd-rom i w nim obraz dysku zeby odczytac plik .iso ale nie wiem ktory wybrac.

 

Podajcie jakis

 

 

Dostajesz warna za to, że nawet nie byłeś łaskaw spojrzeć na przypięte tematy i zadać w odpowiednim pytanie, tylko musiałeś założyć własny, tym samym niepotrzebnie zaśmiecając forum. Tematy połączyłem.

Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Program, którym nałoże obraz na wideo tzn. zamiast głowy takiego gościa to będzie głowa Super Mario, oraz że nałoże wideo na wideo, tzn. np leci wideo, a w prawym rogu jest inne wideo, czy, np mamy scene z telewizorem i tam podstawiamy swoje wideo w telewizorze.

TIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam programu takiego jak windowsowy notatnik ale:

-obslugujacy polskie znaki

-mozliwosc powiekszenia czcionki w celu lepszej widocznosci :)

-nie zamula

-kolorowanie skladni (celuje w HTML, CSS, JS ale dla innych plikow mile widziane)

 

Programiku, który przypomni mi o ważnych sprawach ( zamiast przyklejanych karteczek)

 

Programu do układania nut na pięciolinii oraz układania tabulatur i ich odtwarzania ( nie szukam żadnych kombajnów do muzyki, z ręsztą to co później wychodzi (łubudubu) to nie muzyka, a uczę się teraz grać na gitarce, i przydałby mi sie taki program(mialem kiedys cos takiego na amige 500 :) ) )

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programu do układania nut na pięciolinii oraz układania tabulatur i ich odtwarzania ( nie szukam żadnych kombajnów do muzyki, z ręsztą to co później wychodzi (łubudubu) to nie muzyka, a uczę się teraz grać na gitarce, i przydałby mi sie taki program(mialem kiedys cos takiego na amige 500 ) )
Guitar Pro ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programiku, który przypomni mi o ważnych sprawach ( zamiast przyklejanych karteczek)

Kalendarz XP, sam używam, świetny. Oprócz funkcji organizera ma też inne bajery pokroju odtwarzania mp3, internetowego radia, sprawdzania pogody, programu tv, miernik użycia ramu, cpu, swap, ping neta, zmiana tapet, statystyki ile chodzi komp, (w przybliżeniu) ile kasy za prąd, jaką drogę pokonuje myszka(w ciągu dnia dochodzi u mnie do kilometra), ściągnięte/wysyłane dane. W kwestii kalendarza: imieniny, wyszukiwarka imienin, ile trwa dzień, przypominanie o zaznaczonych wydarzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam programu, którym będę mógł sobie ustawić szybkość kręcenia wiatraczków na mojej karcie graficznej: nieco mi się przegrzewa. Gdy zainstalowałem sterowniki do Windowsa XP razem z nimi miałem taki program: vTune. Teraz na Windows Seven nie zainstalował mi się ten program, a automatyczne dostosywanie prędkości nieco kuleje. A tego vTune coś nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...