Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Szukam programu któremu podaje utwór muzyczny (mp3 na przykład), a on analizuje go i mierzy tempo utworu. Wyliczanie rytmu na słuch czy nawet z zegarkiem czy stoperem nie daje pozytywnego rezultatu (bo jest margines błędu powodowany opóźnieniem przesyłanych sygnałów nerwowych do mózgu oraz czas na przetworzenie ich przez niego, dla tego ludzkie ucho do pomiarów tempa się nie nadaje, bo jest w skrócie nie precyzyjne a ja potrzebuje czegoś precyzyjnego).

Będę ogromnie wdzięczny za nakierowanie mne na taki program :)

 

EDIT: Znalazłem AutoBPM - nie jest idealny bo jest czuły tylko na stałe mocne uderzenia (muzyka trance czy inne brzmiące bity), ale lepszy cyc niż nic jak ja to mówię ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jaki polecacie szybki programik do łączenia plików png w jeden avi :P ?

 

Bo kurde, miałem kiedyś taki fajny, ale nazwy zapomniałem ;/

 

Może Windows movie maker?

Masz go od razu z kompem (windows) ^^

 

UP: dzięki...

 

Edit: Nie działa nagrywanie dźwięku :<

"jak tego uzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Webzir:

Jeżeli masz system operacyjny Windows XP, to możesz po prostu do harmonogramu zadań (żaden cronw nie jest potrzebny) w windowsie dodać okresowe wykonywanie linijki:

net send localhost "tresc wiadomosci"

 

Natomiast jeżeli masz Windows Vista lub Windows 7 (beta/rc), to można skorzystać z harmonogramu zadań + windows powershell (taka powłoka windowsowa zastępująca powoli zwykłe cmd, w Vista musisz doinstalować sobie natomiast w 7 jest już wbudowana w system). Tutaj masz skrypcik powershellowy, który będzie pokazywał ładne notyfikacje:

http://scriptolog.blogspot.com/2008/02/win...like-popup.html

 

@Marmot:

Najciemniej jest zawsze pod latarnią. :P A wystarczy poszukać w wbudowanych rozwiązań w windowsie.

 

@baca:

Chodzi o tempteratury i częstotliwości? Jeżeli masz kartę graficzną z rodziny Geforce, to polecam EVGA Precision. Sam go używam, mimo że mam kartę ASUSa (ichni program dołączony do karty graficzniej strasznie mnie denerwował).

 

http://www.evga.com/PRecision/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baca:

 

Chodzi o tempteratury i częstotliwości? Jeżeli masz kartę graficzną z rodziny Geforce, to polecam EVGA Precision. Sam go używam, mimo że mam kartę ASUSa (ichni program dołączony do karty graficzniej strasznie mnie denerwował).

Mi chodzi o zużycie pamięci, GPU, jest to Trident w laptopie a pc radeon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...