Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze co do VirtualDuba to polecam wersję 1.15.10 VirtualDubMod, w której usunięto problem z desynchronizacją dźwięku względem obrazu przy zapisywaniu pliku video. We wcześniejszych wersjach ten problem występował, a co ciekawe w nowszych wersjach jest dadal, bo 1.15.10 to modyfikacja programu ( :wacko: )

VirtualDubMod 1.15.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam malutki problemik, bo się zobowiązałem do czegoś, a że jest to dość pracochłonne szukam programu, który ułatwi mi troszkę zadanie. Chodzi o coś, co potrafi znaleźć w plikach muzycznych(inaczej: w utworach) powtarzające się fragmenty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem bo gdy otwieram *.mpg to pokazuje że film trwa 10s (i na tylu stanie pasek postępu) a odtwarza 58s :/ i jak chce go obrobić to otworzy 10s i tyle resztę utnie przy otwieraniu, a znowu jak od tył puszcze to też 10 s ale od 58 do 48s :crying: porąbane nie wiem co jest grane instalowałem 10 różnych kodeków i nic hlp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale on chciał MIDI. Ja mam parę takowych midisów na dysku, nawet je udostępniłem (mam na dysku ok. 700 skatalogowanych plików midi i ok. 1500 nie skatalogowanych, więc jak coś to się pytać mnie :) ). Oto link do tej marnej części mojej kolekcji x) :

https://gmclan.org/up24_4_midisy_z_filmow.html

Jak byś chciał z jakiegoś innego filmu to się zapytaj, to poszukam. Trochę tego jeszcze mam na dysku, ale dałem tutaj trochę tak na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A czy używanie midow z filmów do swoich gier jest legalne?

Zważywszy na fakt, że tych midi na 100%nie wykonali twórcy filmu, tylko zwykli domorośli muzycy to tak. Powazne formy nie bawią się w midi. Więc jeżeli autor midika zgadza się na taki cos, to jak najbardziej. W końcu nie trzeba mieć zgody Szopena aby grać Poloneza na własnym pianinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...