Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe ja dzisiaj oddaje moją pierwszą giercę w 3d - do tego survival horrora :P o szalonych pomidorach :)Pewnie przegram bo do (_!_) wyszło ale to szczegół :)

heh jeszcze nie wiem czy oddam bo pomidory wygądają gorzej niż jesień średniowiecza, więc może być troche nie na temat, jak coś to screen:

pomidorsz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*gooooong!*

 

Czas na głosowanie :)

A oto kandydaci:

 

ToMoEX: 2

Pieter6: 3

Hanjuso: 4

propaganja: 1

Matthew: 0

kasmilus: 0

marcinzzz95: 1

 

Glosujemy do jutra, do 19:00!

 

E: Gdzie się wbijasz black? ;p Zagłosuj jeszcze raz pod moim postem.

 

Zrobiłem update wyników do 23:15 dnia 2 stycznia 2007 xd

 

Kolejna aktualizacja, tym razem do 16:00

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wszystkie gry to takie minigierki... ale najlepiej jest wykonana gra pietera fajna jest tez nawet gra ToMoEX-a no ale czegos jej brakuje.

Marcinzzzzzz95 nawet fajna gierka no ale za nudna podobnie jak Hanjusa ale WSZYTKIM gratuluje pomyslow GRATULUJE!!!

Moj glos jednak na pietera6!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee no odwaliłem, zaczołem wrzucac na uploader i wyszedłem z domu a tu wracam i nie ma... ale za chwilke bedzie jesli jeszcze nie po czasie.

I tak pewnie nie zagłosyujesz bo gra ma nie wiele wspólnego z jedzeniem (chyba że sie przyjmnie że te czerwone obiekty to wrzywca pomidory :P)

 

no juz jest:

http://www.gmclan.org/up993.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie nad 3 grami ;p nie bede mowil jakimi bo to nie wazne ;p

Ostatecznie wygrala gra marcinzzz95 w szczegolnosci za pomysl :) Panie kolego ;p wez dopracuj ten ketchup i ogolnie to niezla giera bedzie :D

 

EDIT:

Ganja no niezle respect dla Ciebie ;] rzeczywiscie gra jakby nic wspolnego z jedzniem, bo te pomidory ;p to jakies... xD ale powiem Ci tak..

Zrob jakas gre w 3D z ladna grafa bo wiem ze potrafisz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda gra była ze swojej perspektywy dobrze wykonana. Jedni mieli dobry pomysł inni dobre wykonanie a jeszcze inni stosowali bardziej zaawansowane skrypty. Dla wszystkich najeżą się brawa, ale niesetyty wszystkim nie mogę oddać głosu więc muszę wybrać tylko jedną.

Hanjuso - 2 gra 3D w Lidze 24'ej wykonanej przez Ciebie. Nie umiałbym takiej gry zrobić, ale nie jest ciekawa. Gra się szybko nudzi. Odkryłem już, że do danej potrafy ta sama kombinacja klikiwszy jest przypisana i wcale nie sprawiało mi kłopotów przejście tej gry (chociaż tej gry nie można przejść :P )

Najlepsze w grze: bardziej zaawansowane efekty oraz grafika 3D

Pieter6 - gra bardzo ciekawa. Wciągnęła mnię troszkę :) . Gra jest bardzo dopracowana, nie ma żadnego zacinania się w powietrzu, grafika też nie jest zła oraz ładne efekty graficzne, np. strzelanie czy jetpack.

Najlepsze w grze: Ładnie dopracowanie, wciągająca gierka

Kasmilus - gra przymomniała mi Dynę, staroświecką grę :3. Grafika nie jest za ładna a postać zacina się wchodząc na drzewa. Co tu więcej opisywać? :P

Najlepiej wykonane: gra z komputerem, pomysl na gre

Tomoex - Jeżeli jak pamiętam twoja gra jest o agencie FBI, to gra ma ciekawą fabułę. Grafika też tutaj nie jest najlepsza, a postać też się czasem zacina między obiektami.

Najlepiej wykonane: fabuła, dołączanie umiejętności w poszczególnych poziomach

marcinzzz95 - Grafika mało dopracowana. Na takiej grze nie ma się czym popisać, ale podjąłeś się tego wyzwania. Gra raczej nie przekonuje do gry

Najlepsze wykonanie: Dość dziwny pomysł na ketchupowaniu hotdogow

 

Dlatego głos na Pieter6!

 

P.S. Pieter6, zmień swój av bo mnie wkurza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...