Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

gnysiu, twoja kobieta na każdym zdjecia ma dokadnie taką samą minę. Z kartonu pewno wyciąłeś! :D

 

Edit

W sumie jestem ostatnią osobą, która to powinna powiedzieć jak sam na 80% zdjęć wyglądam jak naćpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom dalej będziesz się tym szczycić ? Już chyba przyszłe 4 pokolenia gmclanu wiedzą ,że tam byłeś i widziałeś gnysków i shilów. Chyba wystarczy spauzować bo 1/3 twoich postów jest o tym. Na tym koncie oczywiście , a nie na pozostałych dwóch zbanowanych. Nie ,że się czepiam tylko to zaczyna być denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizowałem spotkanie/zjazd integracyjny projektantów OxGames. ponad 50km od dużych miast, nad piękną rzeką. Wprowadziliśmy sporo poprawek do projektu, który niektórzy mogli oglądać/grać na ZTG ;)

 

Zebranie_OxGames.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym pokoleniom trzeba dosypywać testrosteronu do obiadu.

Nie no... nie sądziłem że kiedykolwiek zgodzę się w tej kwestii ze swoim ojcem, ale... to wina "Bezstresowego Wychowania". Dzieciarnia w dupę dawno nie dostała i we łbach się poprzewracało. karolo320 nie piję do Ciebie, ty wydajesz się w porządku. Widzę po prostu co się działo w gimnazjach, a teraz rozszerzyło się na podstawówki! -_- Straszna przyszłość nas czeka, straszna.

 

E: Sernat przegląda temat. No to zaczynamy dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... nie sądziłem że kiedykolwiek zgodzę się w tej kwestii ze swoim ojcem, ale... to wina "Bezstresowego Wychowania". Dzieciarnia w dupę dawno nie dostała i we łbach się poprzewracało. karolo320 nie piję do Ciebie, ty wydajesz się w porządku. Widzę po prostu co się działo w gimnazjach, a teraz rozszerzyło się na podstawówki! -_- Straszna przyszłość nas czeka, straszna.

 

E: Sernat przegląda temat. No to zaczynamy dyskusję.

Nie.

 

albo dobra, z chenciom podyskutóje xD tylko ide po airmaxy i nju ere czapieczkie, bo kieszonkowe dzis, hehehehehempgrópsą ;_; wgl karolo chujnia nie czapka XD

 

Czyli coś, co ostatnio po prostu dominuje na niejakim Facebooku :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 lat wszyscy dorosną i będą szukać pracy. Z takim podejściem ~10% nie będzie miało nawet wykształcenia podstawowego... Może to po prostu ja mieszkam jakimś getcie? :hmmm: Moja siostra w październiku kończy 18 lat i ciągle siedzi w gimnazjum. Ma poprawkę z 1 przedmiotu (matematyki) ale ma to w dupie, i nie chce wychodzić z gimnazjum!

Liczyłem na jakąś dyskusję lepszą od meczu siatkówki w TV, ale mecz już się skończył. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/New_Age

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nonkonformizm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Antykonformizm

 

Tak na dobry początek. W ogóle to wykształcenie nie jest w życiu najważniejsze. Tak samo jakby powiedzieć, że ktoś, kto gra w gry komputerowe, marnuje czas. Zbyt uogólnione, bo faktycznie, wiele młodych ludzi dziś marnuje w ten sposób czas przed komputerem, ale jeśli faktycznie jest to hobby i nie zabiera połowy doby... Czemuż by nie. Podobnie z edukacją i ze wszystkim. Co do braku testosteronu... Sam nie wiem co myśleć. Btw. galeria to średniawe miejsce do takiej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykształcenie to przecież podstawa edukacji młodego człowieka. Nie tylko edukacji intelektualnej, ale przecież przystosowania do życia. Skoro młody człowiek nie chce chodzić do szkoły, to będzie chciał chodzić do pracy? :/

Och Sernat. Stajesz się członkiem grupy ludzi z którymi chcę usiąść przy piwku i pogadać na wszelakie tematy, dla samej chęci poznania twojego punktu widzenia. :thumbsup:

No i dzięki za linki. Zawsze to na trochę mnie zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykształcenie to przecież podstawa edukacji młodego człowieka. Nie tylko edukacji intelektualnej, ale przecież przystosowania do życia. Skoro młody człowiek nie chce chodzić do szkoły, to będzie chciał chodzić do pracy? :/

Och Sernat. Stajesz się członkiem grupy ludzi z którymi chcę usiąść przy piwku i pogadać na wszelakie tematy, dla samej chęci poznania twojego punktu widzenia. :thumbsup:

No i dzięki za linki. Zawsze to na trochę mnie zajmie.

Bardzo mi miło, ale sam chyba niczego nowego nie odkryłem :P . Jeśli naprawdę chcesz się czegoś dowiedzieć, po prostu zacznij czytać :D . Jeśli potrzebujesz jakiś informacji -> PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale czytając mogę poznać tylko suchą wiedzę. Rozmawiając z kimś wychodzą na wierzch emocje. Szczególnie jeżeli dana osoba wierzy w to co mówi, wtedy rozmowa to czysta przyjemność. A jeżeli uda mi się wysnuć jakiś kontrargument który wprawi w zastanowienie drugą stronę... :rolleyes:

Ale w porządku, okazja do napicia się jeszcze się nadarzy, a jak nie to trzeba będzie ją stworzyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...