Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Anty: Metabolizm można regulować na wiele sposobów. Najbardziej przyjaznym dla ludzi jest po prostu ograniczenie lub też zwiększenie liczby posiłków dziennie (np. 4 duże zamiast 6 małych).

 

W dodatku każdy kto narzeka na to, że dużo je i nie przybiera na masie, prawie zawsze jest w błędzie (chyba, że jakieś wrodzone schorzenie), bo gdy podlicza się liczbę kalorii zawartych w dziennej diecie takich ludzi, wychodzi czasem nawet 2 razy mniej niż u mnie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz co takiego jesz że jesteś normalny i ile. Bo ja zawsze byłem chudy i żadne żarcie nie pomaga.

Ostatnio zwykła dieta wegetariańska, wiadomo, raz na jakiś czas mięso się zje, ale staram się unikać. Coraz mniej białka z oczywistego powodu. Ze względu na to, iż problemów z masą nie mam i mi jej nie brakuje jakoś specjalnie, a siłkę niedawno odstawiłem, jem to, co mi się podoba :) . 5 posiłków dziennie zazwyczaj. Ponad 3 litry wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok panie Ferrari już się tłumaczę :) Bo robimy płytę upamiętniającą dzieje naszej klasy i są materiały potrzebne- zdjęcia itp. Tak więc pewna ma droga przyjaciółka postanowiła sfotografować jedną z klasowych par a że nie chciało nam się dupy ruszyć do ciemniejszego miejsca postanowiła zasłonić czymś to okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...