Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

nie czytałem

 

...

 

Może myśli, że zarucha.

27 lat?

 

Jeśli chodzi o to, że jestem zagorzałym katolickim konserwatystą, który czyta co tydzień "Gościa Niedzielnego" - nie, nie jestem ;) . Po prostu może to kwestia mentalności, nie wiem. Jestem młody, a mimo wszystko takie bezczelne rozmowy o kobiecych piersiach średnio mnie kręcą ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zmieńmy temat, bo się robi już mniej zabawnie :D .

 

A jeśli chodzi o "prostackie" teksty. Wystarczy wyjść na ulicę i przejść obok budowniczych. Teksty, które tam padają, dopiero miażdżą :D . Każdy jest panem swojej moralności i w ogóle niepotrzebnie zacząłem ten temat. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pabluś, no ale co z tego? Może potrzebuję się schamić i zniżyć do poziomu przedszkolaka. Jak to zauważył Anty - często tu trolluję, a wiesz czemu? Bo już dawno tutejszych userów przestałem traktować poważnie. Ale jak chcesz, to na pocieszenie powiem Ci, że pracując w kilkudziesięcioosobowym zakładzie pracy, gdzie 90% kadry to kobiety, zdarza mi się zwracać im uwagę co do savoir-vivre w pracy, a także ich ubioru. Zgadłbyś, hiehie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz, to na pocieszenie powiem Ci, że pracując w kilkudziesięcioosobowym zakładzie pracy, gdzie 90% kadry to kobiety, zdarza mi się zwracać im uwagę co do savoir-vivre w pracy, a także ich ubioru. Zgadłbyś, hiehie? :>

Ta praca ma cokolwiek z IT wspólnego o.o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jestem po prostu administratorem systemów informatycznych stosowanych w zakładzie nie mającym związku z IT. I mam tam w sumie dwie opinie: jedna że jestem zabawowy, a druga - kulturalny i wręcz zbyt poważny jak na swój wiek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Edit: Nie zmieniaj tematu, dyskusja jest o Twojej główce :) .

Nie wiedziałem, że dyskusje prowadzi się w liczbie osób jeden.

 

@Pablo: Ranmus jak najbardziej zachowuje poziom, kiedy trzeba jebnie żartem, ale cały czas stosuje bardzo dobrą argumentację, dziwię się, że chce mu się pisać na takim poziomie do was ale cóż.

 

Sendrak czy jak ty tam masz: najwidoczniej chciałeś mnie przytyrać pewnie w związku z twoim poprzednim kontem ale coś nie mogłeś znaleźć dobrego powodu i najsłabszego się uczepiłeś failując okrutnie. Smutne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że dyskusje prowadzi się w liczbie osób jeden.

 

@Pablo: Ranmus jak najbardziej zachowuje poziom, kiedy trzeba jebnie żartem, ale cały czas stosuje bardzo dobrą argumentację, dziwię się, że chce mu się pisać na takim poziomie do was ale cóż.

 

Sendrak czy jak ty tam masz: najwidoczniej chciałeś mnie przytyrać pewnie w związku z twoim poprzednim kontem ale coś nie mogłeś znaleźć dobrego powodu i najsłabszego się uczepiłeś failując okrutnie. Smutne

Naprawdę masz taki problem z poprawną wypowiedzią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ziutt / Slash

 

@Serdak: Nie zmieniaj tematu, dyskusja jest o twojej głupocie, a nie o mojej wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bla bla bla, czemu głowa ANTego jest duża?

Bo mam bardzo duży mózg i w normalnej by się nie zmieścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Moglibyście zacząć wrzucać zdjęcia? W 21 wieku są takie możliwości komunikacji i udawania że nie jest się frajerem że możecie to robić poza foto-galerią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na chwilę spróbuję wrócić do tematu Dziab. Z tej ostatniej kłótni na 10 stron wyraźnie zmieniły mi się poglądy na jej temat. Jedni twierdzą że biust jest ważny, inni nie. Ja twierdzę że owszem jest... Może i kobieta ma więcej wartości ale jeżeli wyjątkowo nie? (Nic nie sugeruję) Żeby pomóc rozwiązać wreszcie ten spór zacytuję Inkwizytora w 'Młocie na Czarownice'

- Lubię słodkie wina - powiedziała. - A ty?

- Piłem tak wiele podłych trunków, że nie śmiem krytykować tych, które pochodzą z piwnic wielmożnych panów - odparłem.

- Może lepiej będzie smakować z moich ust?

Pochyliłem się nad nią. Wargi miała miękkie i wilgotne, jej włosy pachniały ciężkimi perfumami, jak gdyby otulała się dymem wschodnich kadzideł.

Poczułem jej dłonie na karku. Przyciągnęła mnie do siebie i padliśmy oboje na sofę. Objąłem ją mocno i całując, sięgnąłem dłonią do jej piersi. Zatrzymała moją rękę.

- Tylko się nie rozczaruj, Mordimerze - szepnęła mi prosto w usta. - To, co widziałeś, to takie małe kobiece gierki. Gra pozorów.

- Wiem - powiedziałem. - Cóż to ma za znaczenie przy twojej niezwykłej piękności?

Całowałem ją w usta i szyję, zawędrowałem ustami na dekolt, a jednocześnie rozsznurowałem jej suknię i gorset. Dyszała ciężko, paznokcie lewej dłoni wbiła mi w kark, a prawą ręką manipulowała przy sprzączce od pasa. Wreszcie zdarłem z niej suknię. Faktycznie nie dziwiłem się teraz, że wypycha stanik, gdyż jej piersi składały się jedynie z różowych, nabrzmiałych sutków.

- Kochanie - powiedziałem, wstając - przykro mi, nie mogę...

- Co takiego? Jak nie możesz? Mordimerze, przecież czuję, że bardzo, ale to bardzo możesz - zaśmiała się i pochyliła, by mnie przyciągnąć z powrotem na sofę.

- Twoje piersi, mała. - Pokręciłem głową - Masz rację że wypychasz gorset bo mężczyźni lubią obfite kształty. A kiedy jestem z tobą nagą, to czuję się jakbym obmacywał młodego chłopca. I rzygać mi się chce na samą myśl. (...)

Uczy, bawi, wychowuje.

Cieszy, śmieszy, edukuje.

Zamiast wyć w magnetofonie - czytaj książki Kutafonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...