Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Korodzik, wyglądasz jak guru programistów, taki co siedzi samotnie na szczytach himalajów i jak któryś ma problem to przychodzi i cię pyta, a ty znacząco milczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Kurde, toż widać, że to dziewicza broda, jeszcze nie golona, bo te włoski takie słabowite. Najpierw trzeba sobie parę miesięcy pogolić brodę żeby zaczęła mocniejsza rosnąc, ja mam teraz taką, że jakbym miesiąc się nie golił to bym mógł się od niej skaleczyć!

 

No dobra, teraz ja:

 

11134165_974015945949844_7378767744629942555_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Korodzik, wyglądasz jak guru programistów, taki co siedzi samotnie na szczytach himalajów i jak któryś ma problem to przychodzi i cię pyta, a ty znacząco milczysz.

o coś takiego, pozdrawiam:

BjYMqZ4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Gnysek golę brodę 5 lat a nadal rośnie mi w tempie 1mm na tydzień wobec tego śmiem twierdzić że to jakaś bzdura :P

this

 

ehhh gmclani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korodzik, wyglądasz jak guru programistów, taki co siedzi samotnie na szczytach himalajów i jak któryś ma problem to przychodzi i cię pyta, a ty znacząco milczysz.

:D

ja korodzika zawsze wyobrażałem sobie jako dziewiętnastowiecznego arystokratę przesiadującego przy biurku i spisującego przy blasku świec dzieje seida i generała zielonego.

 

co do brody, to istotna jest dieta, jak już wspomniano, ponadto należy myć twarz ciepłą wodą dwa-trzy razy dziennie (nie więcej) i to dokładnie, nawet minutę, dobrze przy tym użyć jakiegoś mydła specjalnego. poza tym TESTOSTERON! szalenie istotny czynnik. tutaj niestety w dużej mierzy jest się skazanym na geny, ale można też sporo zdziałać w tym zakresie, np. wykonywać ćwiczenia siłowe, przyjmować pokarmy wspomagające produkcję testosteronu i unikać takich, które mu szkodzą (np. soja), ograniczyć spożycie cukru i tłuszczów, przesypiać odpowiedni czas i dużo ruchać.

(chłostanie osła się nie liczy, a nawet szkodzi)

to, że od golenia się broda lepiej rośnie jest mitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajebix poradniki jak z samosi. Jeden po prostu się rodzi z ######stą brodą, a drugi nie i tyle. Jak masz ######stą to wtedy możesz sobie ją pielęgnować, a jak masz brodę stulejarza to Ci nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

no na pewno

 

wiadomo, że ci co mają fajne brody to smarowali sobie morde musztardą co wieczór przez 4 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jajebix poradniki jak z samosi. Jeden po prostu się rodzi z ######stą brodą, a drugi nie i tyle. Jak masz ######stą to wtedy możesz sobie ją pielęgnować, a jak masz brodę stulejarza to Ci nic nie pomoże.

W końcu głos rozsądku. Częste golenie brody spowoduje, że będzie ona co najwyżej wytrzymalsza, nic ponadto (wizualnie nie będzie różnicy). Jakość zależy głównie od genów i hormonów. Ja przykładowo nie mogę zapuścić, bo mam za rzadkie i by to bez sensu wyglądało. Korodzik też ma rzadkie włosy i chujowo to wygląda, więc do zgolenia. Tak samo jak wąsy nie łączą się z brodą - zgolić picze kłaki, chyba że się lubi frajerski image.

 

ps. Stanowczo brakuje tego:

 

4441.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajebix poradniki jak z samosi. Jeden po prostu się rodzi z ######stą brodą, a drugi nie i tyle. Jak masz ######stą to wtedy możesz sobie ją pielęgnować, a jak masz brodę stulejarza to Ci nic nie pomoże.

nie pitol bo akurat to, co dałem to cenne rady i mogą uczynić różnicę. wiadomo, że jak ktoś ma zarost typu nerd circa 1990 to nie wyhoduje brody jak drwal, ale tym w lepszej sytuacji może to jak najbardziej pomóc

 

btw. można nabyć golarke elektryczną i ścinać do paru milimetrów, jak sie ma w miarę równo rozłożony zarost to nie da sie wyglądać frajersko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle mam przerąbane bo w jednym miejscu mi na brodzie nie rośnie wcale i jest widoczna taka pusta plama. Szczęście że chociaż jest na środku brody i przynajmniej jest symetrycznie xD

Jak mi podrośnie lekko broda to wam pokażę jak to frajersko wygląda tylko do ludzi z 2 tygodnie nie będę mógł wychodzić ale to akurat nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ogolę się zupełnie na łyso, nawet brwi zgolę - i nie będziecie się mieli o co kłócić, o.

a namalujesz sobie później sztuczne brwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolę się zupełnie na łyso, nawet brwi zgolę - i nie będziecie się mieli o co kłócić, o.

Poka lepiej jak siostra teraz wygląda bo jestem w sumie ciekawy. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle mam przerąbane bo w jednym miejscu mi na brodzie nie rośnie wcale i jest widoczna taka pusta plama. Szczęście że chociaż jest na środku brody i przynajmniej jest symetrycznie xD

Wiem o czym mówisz.

sQ5NcnD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zrobił temat o brodaczach, to wrzucę swoje nieowlosione 3 grosze.

 

Mongolskie naleciałości w moim lineażu zdecydowanie nie przyczyniają się do bujnego porostu włosów, ani na klacie, ani na ryju. Mój ojciec dopiero koło 30stki mógł zapuścić pełną brodę, a i tak szału nie robi.

 

To wszystko geny, a w mniejszym stopniu hormony. Nauka nie wynalazła jeszcze maści ani inkszych na porost włosów, tak samo jak na porost cycków i penisów. Gdyby tak było, faceci dusiliby się swoim owłosienien a kobiety cyckami, jeżeli wcześniej nikt by się nie zaplątał we własnego albo cudzego skórzanego fleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...