Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

a tam wasze porady, irokeziki kosmetyczki solary jakieś :D gdzie, jak, panowie, zara mu powiecie zeby jajka wydepilował :D :ranmus: :gnysek:

sciąć na krótko włosy (pare mm), ogolić rzerzuche z twarzy, troche pobiegać fakt nie zaszkodzi, ale ja nie biegam i mam ryło mistrza :thumbsup: nie wiem co innego można zrobić z twarzą, może robić inne miny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, nie każdy może być tak ######sty jak ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To nie pudrowanie noska tylko podstawowa higiena. Nikt nie każe mu się malować, tylko schudnąć, zrobić coś z włosami i pozbyć pryszczy. Dbanie o siebie w tych kategoriach to powinno wejść mu w nawyk i must have by dziewczyna zechciała go dotknąć nawet kijem nie haftując przy tym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Mieć dziewczynę a mieć dziewczynę to są w sumie dwie różne sprawy. xD

i żadna z tych dwóch cię nie dotyczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagno, zobaczyłem właśnie Twoje zdjęcie i smutno mi się na serduszku zrobiło. Kiedyś wyglądałeś lepiej, a teraz to stary dobry hejt już nie będzie tym samym co kiedyś... To jak kopać leżącego. :(

 

Ale spokojnie! Ogarniaj linka:

http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_...RHMAdOG9Av5.jpg

 

Jeszcze 10 lat i będziesz spoczko luzik! Z każdego BAGNA da się wyjść. :thumbsup:

 

1) Zacznij biegać tłuściochu jeden! Do tego zaaplikuj szósteczkę Weidera może?

2) Ogarnij włosy na krótko, jakiś irokezik czy coś.

3) Kilkukrotna sesja na solarium, boś blady jak topielec + wypalisz częściowo pryszcze.

4) No i te pryszcze. Higiena codzienna twarzy / dermatolog / kosmetyczka.

5) Bądź wytrwały w powyższych punktach.

5) ...

6) Profit!

 

ps. Przestań pić gówno w postaci Krupnika!

 

W sumie to ja sobie też double posta pierdyknę... :P

Rady dobre Ranma, tylko cholera nie ma kiedy. Od 8 do 17 jestem w pracy. Biegać mam zamiar zacząć jak tylko się trochu cieplej zrobi, na daną chwilę tylko spacerki na 2 kilometry bo dalej piździ zimnem. Włosy natomiast -- to ogarnąłem w tym miechu, tylko nie umiem zbytnio sobie foty cykać/układać ich. Gościu mi super fryz zrobił, a ja po prostu nie umiem go utrzymać. :D

Solarium to tam wiesz...

 

Krupnik dobry. :P Szkoda tylko, że to fota sprzed 3 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

drink :)

 

a czysty krupniczek już nie zaspokaja wyrafinowanego podniebienia? ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę panowie że jak już debatujecie o smakach czystej to źle z wami ;p Ja powiem tylko tyle że nie ma to jak piwo w letni wieczór na ławeczce z kumplami przed blokiem. Niech przyjdą już te ciepłe dni by to się zacząć chłodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krupnik serio ujowy, albo po prostu mój organizm nie toleruje już byle czego. ;)

 

I nie psiocz na solarkę, sam raz na jakiś czas obskakuję taki lokal!

 

Możliwe... :P

Ja smakoszem wódy raczej nie jestem. Krupnik, żubrówka, żołądkowa - jeden pies.

Z solarką sobie daruję. Ale muszę dupę ruszyć i pokombinować ze spaleniem tego tłuszczu, bo już zdrowotnie cholera nawet nie jest dobrze. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe... :P

Ja smakoszem wódy raczej nie jestem. Krupnik, żubrówka, żołądkowa - jeden pies.

Z solarką sobie daruję. Ale muszę dupę ruszyć i pokombinować ze spaleniem tego tłuszczu, bo już zdrowotnie cholera nawet nie jest dobrze. ;/

Ja właśnie wskakuje na rowerek i ruszam.Pierwszy raz na nowym roku w tym roku.Ogólnie od następnego tygodnia wyrzucam cole,chipsy i inne gówna z życiorysu...Brzuch na rowerek,moze czymś tam kiedys pomacham i ogólnie muszę się ogarnąć a nie żyć jak menda. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wskakuje na rowerek i ruszam.Pierwszy raz na nowym roku w tym roku.Ogólnie od następnego tygodnia wyrzucam cole,chipsy i inne gówna z życiorysu...Brzuch na rowerek,moze czymś tam kiedys pomacham i ogólnie muszę się ogarnąć a nie żyć jak menda. :sp_ike:

 

Żebym to ja kurde rowerek miał, hehe. :D

W sumie to muszę kupić, a nie wypierdalać kasę na pierdoły w postaci "nowej konsoli" pod pretekstem trenowania kodzenia na ową platformę. ;s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym to ja kurde rowerek miał, hehe. :D

W sumie to muszę kupić, a nie wypierdalać kasę na pierdoły w postaci "nowej konsoli" pod pretekstem trenowania kodzenia na ową platformę. ;s

 

Ja kupiłem za grosze,zniżka była o 80 zł,kosztował 120 chyba a normalnie 200 wcześniej.Prosty złom ale działa,po co mi więcej.Kiedyś miałem rowerek z tesco za 190,rozwaliłem go po pół roku,dałem do reklamacji i mi kasę oddali,bo nie umieli go naprawić hehe.Przyniosłem im go w częściach w dużej czarnej torbie z kartą gwarancyjną.Na ten mam gwarancje na 2 lata,mam nadzieję,że go nie zajade na amen. :lol2:

A w ogóle jest taki numer,że lubię brokuły i sobię będe w tygodniu jadł gotowane brokuły i inne warzywka plus picie wody a syf wywalam.Bede się mierzyć w pasie i zobacze czy coś chudne i jaki efekt będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...